• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aer, jsou to satky, ze? kdyz to zprumerujeme na 2000 za jeden a je jich tam 40, tak mi vychazi asi taaak kolem 80000 :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Tak někdo má jako koníček auta a to je ještě dražší :grinning: nebo stejně drahé :grinning: ale proč ne, furt lepší, než to vrazit třeba do cigár, ne? :grinning:
16. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
to jsem prehnala, spis 1500, takze jen 60000 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
16. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
maji, vzhledem k tomu, ze je to vesmes samej didi a storch, tak bych rekla, ze tvuj vypocet je jeste dost podhodnoceny:wink:
16. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
nazdarek holky,tak mame dalsi prirustek do rodiny dneska se nam narodil michael 3.25 49cm ve 39tt :slight_smile: juj a uz jsme na rade my :slight_smile:
16. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
adél, tak to gratuluju :slight_smile: copak to je, synovec? :slight_smile:
16. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Say, to jsem se nasmála :grinning:
Aer, tak to je nářez! Já si říkám, že bych taky ještě nějaký.. :grinning:
Adel, samí kucí :wink: to je fajn, že bude mít spřízněnou váhovou kategorii :grinning:
16. led 2010 v 16:57  • Odpověz
adel, jeee, tak gratulace k prirustku, cipak to je? :slight_smile:

my jsme byli cely odpoledne venku, bobovali jsme a pak se prosli po lese, zasli do Globusu pro pecivo a nakoupili zbytky pro mimco co mi chybely a Tobikovi puncosky a super podkolenky (on je ma nad kolena)...idealni na uceni na nocnik :wink:
16. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Adél: Super :slight_smile: Budou kámoši s Lukáškem :slight_smile:
My jsme taky byli na procházce, povídali jsme si, dělali kraviny a pak v kavárně na kávičce a svařáku a pistáciovém řezu :dizzy_face:.
Dořešili jsme něco ohledě stavebního místa a asi du chrnět :grinning:.
Učení samozřejmě nic :angry:.
Ráno jsem si to vzala do postele a dopadlo to zajímavě. Po obědě jsem si to vzala do postele a dopadlo to taktéž zajímavě :grinning:. Takže budu dřív těhotná, než odstátnicovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
All, dnes to s mým učením dopadlo stejně :unamused: usla jsem u toho :grinning:
16. led 2010 v 19:40  • Odpověz
já usnula s kňourající pipinkou ve 21, vstala jsem před hodinou a klidně bych šla zase spát :angry: POprvé se mi zdálo o státnici. nějkaým omylem jsem tam přišla v džínách a teniskách, pak jsem hrabala v odložené oblečení v šatně(cizím, tak moc jsem byla zoufalá..)..abych našla něco reprezentativnějšího :grinning: :grinning: :zipper_mouth: no..hrůza :grinning:
17. led 2010 v 09:36  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
u nas dnes uzasna noc...Martin mi ve spanku opet soupnul knourajiciho Tobika do postele, tak jsem pockala nez zabere a vratila do postylky a vzbudila jsem nevrle Martina, co to jako melo byt a on zacal v tom polospanku blabolit hrozny kraviny :grinning: a pak se na me nalepil tak, ze jsem spala s oblicejem mezi spruslema postylky :rolling_eyes: ale rano si to kluci odcinili, nechali me spat, krasne si hrali a dokonce jsem mela snidani do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ted mi jeste zajdou pro kvetak do Alberta... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 09:57  • Odpověz
tan, dobrej sen :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 09:57  • Odpověz
už se Vám stalo, že si něco čtete po páté a pořád si to nepamatujete :angry: Dítě jsem s těžkým srdcem půjčila dědovi, chudák koukala..ale bude se tam mít dobře, bdue tam mít kočičku :slight_smile:
Maji, téda, snídani do postele jsme nedostala ani nepamatuju, to taky budu muset zavést :grinning: no, myslím, že to teď doma budu mít dobré (rozuměj nadstandartní služby) neb se starám o nemocné dítě a M. opět rajzuje..včera byl sraz ze ZŚ.. :angry:
17. led 2010 v 10:21  • Odpověz
tan, tak to mas na tu snidani do postele narok, jen si o ni rekni :grinning:
a s tim ctenim a pamatovanim se mi to stava docela casto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 10:26  • Odpověz
já si většinou říkám o masáž chodidel :dizzy_face:
17. led 2010 v 10:32  • Odpověz
tan, jeee, to taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorat si ju nejlip vychutnam vleze na zadech a to uz mi jaksi nejde :sweat_smile:
17. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Dobré skoro poledne, holky :slight_smile:

Tan: Snídani do postele si zasloužíš, jen si o ni řekni! :slight_smile: Já mám někdy pocit, že český (moravský) holky, jsou skvělý, ale asi o tom neví nebo co a nechtěj se nechat rozmazlovat, nebo si myslí, že na to nemaj nárok. Čeští chlapi si nás nehýčkají a pak sem jezdí celý busy bohatejch Italů, co si tady chtěj najít skvělou českou manželku :slight_smile:.
17. led 2010 v 10:43  • Odpověz
no ale pak tu manželku v Itálii nikam nechtějí pouštět samotnou..ani s kamarádkou na kafe. prostě rozmazlování, ale nesvoboda. U nás je problém se snídaní do postele asi takový, že to M. nemá rád..jsem mu to párkrát připravila avzal ato a šel si s tím sednout ke stolu :grinning:
17. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Dobré... ráno?
Já si dneska taky pospala :dizzy_face: opice sice řádila, ale Jarek ji nějak zpacifikoval a když jsem vylezla, dokonce byla i ta snídaně :grinning:

tan, s tím pamatováním to znám :slight_smile: a řekni si o masáž i o snídani :slight_smile:
17. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Tan: Jj, do Itálie ani náhodou :grinning:. Žila jsem tam dost dlouho a stačilo :grinning:. Ale zase rozmazlujou luxusem a doma jsou chlapi pod pantoflem - akorát jsou ti chlapi žárliví, no... :slight_smile:. Ale na kafe s kámoškama pouštěj - to jo. To už je klišé, že by nepouštěli. Tak polovina mých přátel jsou Italové a Italky.

Holky, co vaříte? Já jsem dnes neměla inspiraci, tak jsem šupla kuře do trouby a k tomu rejži, zel. salát a masovej vývar s nudlema. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Klasická česká srajda, ale co už, dyž su líná. Aspoň je to skoro zadarmo :slight_smile:
17. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Já mám kamarádku napůl Italku a její... nevím co to nazvat... milenec asi ne... spíš blbec :grinning: je takový --- píp---, že nemohu Italy soudit, ale kdyby takoví byli všichni, asi bych se stala nějakou tou babkou, co denodenně mluví o apokalypse a všecky před ní varuje :grinning: :grinning: sodoma gomora!!!

Dneska asi uděláme arašídové placičky :slight_smile:
17. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jé Jani, jak se to dělá? To neznám?
17. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Já teda žila dlouhodobě jen v Itálii a Rakousku (V It. celkem 2 roky, ale s dlouhýma přestávkama a v Rakousku rok v kuse) a z těch 4 mentalit, co znám, hodnotím nejlíp Rakušáky, pak Čechy a Italy a největší hovada jsou Slováci - dle mých zkušeností :sunglasses:
17. led 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Nic moc zdravého to ale nejni, i když je to z kuchařky pro děti :grinning:

Potřebuješ
150 g slaných arašídů
1 cibule
1 lžička kari
100 g nízkotučného tvarohu
2 vejce
3 lžíce mouky
půlka lžičky prášku do pečiva
trochu chilli
olej na smažení
trochu másla

Arašídy se nasekají nadrobno, cibule oloupe a nakrájí nadrobno. rozpustíme trochu másla, orestujeme prvně arašídy, pak cibuli. Okořeníme kari. Arašídy + cibuli, tvaroh, vejce, mouku, prášek do pečiva a chilli vymícháme dohladka. Na pánvi zahřejeme olej, kidneme hmotu, smažíme do křupava :slight_smile: jíme to s bramborama :slight_smile:
17. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
All, bylas tam ze školy? Nebo tam máte nějaké známé? Jojo, taky jsem chtěla zažívat něco podobného, teď už banán :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 11:52  • Odpověz
nejak se nemam s cim zapojit do diskuze :grinning:
dnes mame kvetakovy placicky s bramborem :slight_smile: a zrovna tu byla sousedka a donesla Tobikovi auticko a kostky, ze ji to doma lezelo, tak si na nas vzpomnela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a mame prvni zachodovej uspech, tobik si rekl, ze chce curat a povedlo se :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
maji, tak to jsou dobré novinky :slight_smile:

já se loučím, vyhnala jsem brouky ven a zas tu hniju :confounded:
17. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Maji, gratuluju :slight_smile:

all, povídej, přeháněj.

V. bude asi taky celkem cestovat, babi se vyjádřila, že než půjde do školy, ráda by jí vzala cca na půl roku do Kostariky(má tam nejlepší kamarádku). No nevím..letaže bych jela taky :grinning: 6měs bych asi nevydržela..ale aby měla základ jazyka, bylo by to fajn :wink: A na léto, až bude větší..tak Sicílie- mámy kámoška je právě provdaná do Itálie, má podobně staré vnouče a mají po dědovi letní barák :slight_smile: dumkyžalky..a co já :frowning2: nejradši bych nastoupila do pracovního procesu až za 10let :sweat_smile: no, nebo se můžu vyprdnout na nemocnici a dělat poradce pro výživu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to by byla velká ztráta ideálů!
17. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Hmm, tak to nám asi nic podobného nehrozí :confounded: :confounded: nějaké známé v cizině mám, ale ne až tak, abych se jim tam nasáčkovala... A i kdyby, tak by to bylo leda na nějakou krátkou dovolenou - pracující si holt dva měsíce volna už neudělají :cry:
17. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.