• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
No v Rakousku ze školy a v Itálii pracovně, vždycky 4 měsíce přes léto v rodině a tak několik let po sobě. V Rakousku jsem studovala na Erasmu na univerzitě, když už jsem byla zadaná. Ale chlapy jsem tam moc důkladně nepoznala. Díky mé vzorné katolické výchově, byl můj první až manžel a samozřejmě až po svatbě :grinning: (až po slovíčko "samozřejmě" je to všechno pravda :grinning:).

Takže tak. Jsem za to ráda a jela bych ještě někam, ale to už asi nehrozí :cry: :angry: :unamused: :frowning2: a je mi to líto. Priority mám srovnané, to jo, ale ještě tak rok dva ve Vídni nebo v Římě bych brala. Ale jak, když chlap mluví jen anglicky a navíc jako statik se mimo ČR živit nemůže. A bez něj nejedu.

Takže je to v pr. :grinning: a Itoška už leda na dovolenou :sunglasses:.

Ciao ragazze!
17. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jani, díky za recept. Vypadá to dobře, ale musí to být docela mazec na žlučník, ne? My jsme zbouchali kuře se zeleninou a dem na výlet do přírody, pěkně šlapat do sněhu :sunglasses:.
17. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
All, taky bych vyjela, ono by se aji dalo, žejo... U nás je problém ten, že muž neumí žádný cizí jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo trochu jo, nic spešl.
Proč se mimo ČR tvůj manžel živit nemůže?

Není zač. To bude mazec nejen na žlučník, obávám se :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
jé, to jsi první v mém okolí, kdo fakt až po svatbě..ještě jedna psolužačka o měla v plánu, ale nějak se to zvrtlo..sice poprvé až asi ve 24ech letech, ale vdaná teda ještě není :sweat_smile: Jo, vlastně ještě jedna známá..a to se vdávala až ve 27mi :sweat_smile:
17. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
tan, allegria přece psala, že pravda to je jen po slovo "samozřejmě" :grinning:

a já opravdu až po svatbě :slight_smile:
17. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
:slight_smile: A za jak dlouho jste zplodili Kiku? :slight_smile:
Jéje, tak muž byl nakoupit a místo celozrnné mouky koupit žitné..a ty já nerada (moc těstovatý chléb)
17. led 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
4 měsíce po svatbě :sweat_smile:
17. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Tan: No, je to tak :grinning: Poprvé až s mým současným manželem po zasnoubení :wink:. To mi bylo 22 :sweat_smile:. Jsem zkamenělina v roce 2010 :grinning:. V 23 jsem se pak vdala.

Jani: Dobrý :slight_smile: - to vás obdivuju. A jak dlouho jste spolu před svatbou chodili?
17. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Jo a živit venku se nemůže, protože má (tedy bude mít) autorizační razítko ČR a provozovat kancelář statika v cizí zemi prostě nemůže - to by musel začít od nuly :pensive: a navíc ta stavba teď, že jo :pensive:. Takže nic, kotvíme na jižní Moravě na maloměstě plném závistivých uslintaných pokryteckých katolíků :grinning: Jupí - (proč tu není blijící zelenej smajlík???)
17. led 2010 v 17:53  • Odpověz
no tak k tomuhle tematu se nevyjadruju :sweat_smile: :grinning:
17. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
All, 3 a půl roku.

No ale kdyby dělal v nějaké firmě, tak sice to, že je autorizovaný ing mu asi k ničemu nebude, ale jeho vědomosti mu přece nikdo nevezme, ne?
17. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
no to mšě podržte, malpa, která v životě nevzala do pusy kousek sladkého jablíčka nebo hrušky, se ted sama od sebe krmí naprosto kyselým grepem :confused: :confused: :grinning:
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Jani: Dobrý :slight_smile: Tak to vás obdivuju ještě víc. My jsme spolu chodili 4 roky, znali jsme se osm let, po třech letech jsme se zasnoubili :dizzy_face:.

Maji, jen se pochlub :wink:
Já su zkamenělina a vím to o sobě :grinning:.
17. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Aj bydlet jsme spolu začali až po svatbě a musím říct, že jsme měli prostě štěstí a dodnes to považuju za trestuhodnou nezodpovědnost a zaslepenost - jít do toho jen tak po hlavě. Tohle prostě vyjít nemuselo. Mě to vyšlo, ale ségra si takhle podělala život, takže su hnusná heretička a otevřeně říkám, že zkusit se má všechno (aj před svatbou). :grinning:

Ale když to vyjde, tak je to krásný :dizzy_face: a tak idylický :dizzy_face:.
17. led 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
All, ale tvůj názor vychází i z toho, že ségře to nevyšlo. Já naopak neznám moc lidí, co by spolu bydleli před svatbou, a díky tomu jim to vyšlo a naopak že by těm, kteří spolu nebydleli, to nevyšlo.

Třeba kamarádka bydlela se svým přítelem, bez svatby, rozešli se. Jenže oni by se rozešli, i kdyby spolu nebydleli, spousta chyb začla vyplouvat na povrch ještě před tím, než se k sobě nastěhovali. Já si myslím, že pokud člověk s někým chodí nějakou dobu před svatbou, dokáže ho poznat tak, aby si domyslel, jaký bude po svatbě.

Jasně, že se může stát, že lidi spolu před svatbou nebydleli, po svatbě jo, a pak začnou vyplouvat různé rozepře, něco, co někdo z nich nechce překousnout... a rozejdou se. Ale kdyby ti lidi spolu dejme tomu jen chodili dýl, taky to mohli odhalit a díky tomu se vůbec nevzít. Stejně tak je možné, že lidi spolu bydlí, všecko je v pohodě, pak se vezmou - a až po svatbě se něco vymarasí a rozjedou se i přesto, že spolu bydleli.

Podle mě jde i bez společného bydlení poznat, jestli je člověk ochotný, obětavý, laskavý, jestli je bordelář, umí se o sebe postarat, dokáže upřednostnit sebe před druhým... A to jsem o Jarkovi zjistila i bez společného bydlení před svatbou. Po svatbě akorát tak zjistím, že třeba nechává fusekle na gauči nebo nespí při otevřeném okně, ale to pro mě už není důvod k rozchodu :slight_smile:
17. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Tož to já znám spousty lidí, co to vzdali, když se sestěhovali :wink:.
Ale máš pravdu, že problém je apriori v něčem jiném - a to v tom, že se ti lidi pořádně neznali a vzali se. A nejlépe toho druhého poznáš, když s ním bydlíš. Takže ony se ty naše názory asi ani moc nebijí... Záleží jen na tom, jaký přístup a cestu člověk zvolí...jestli chodit spolu dlouho a pak se vzít, nebo spolu zkusit bydlet. Já osobně propaguju spíš to bydlení - ačkoliv třeba nám dvěma to nevyšlo - nebyl byt :angry: :confounded:

Ps. Moje názory nevychází jen z osudu mé sestry-to rozhodně ne, i když je jasné, že mě to ovlivnilo silně. :wink:
17. led 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Jo, to bude přesný - pořádně se neznali a vzali se.
Tím, že já jsem s mužem chodila 3 a půl roku, tak mi přišlo, že už jsme se znali celkem dost, abych věděla, že mě zas tak nic nepřekvapí (myslím v jeho povaze a tak, samozřejmě pomiňme, že se z něho eventuálně stane nezaměstnaný alkoholik na sociálních dávkách a ze mě nějaká ehm... sociální pracovnice pro styk s veřejností :grinning: :grinning: :grinning: - tak pak to asi nebude dobrý). Je třeba, aby člověku opadly ty růžové brýle :grinning:
17. led 2010 v 19:26  • Odpověz
all, nene, ja se chlubit nebudu :slight_smile:
17. led 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
dnes nejak nemam cim prispet :sweat_smile:

maji,gratulace k nocnikovymu uspechu :wink:

k jidlu jsem mela spagety a ted az prijede eda, tak mam pripravene palacinky s tvarohovou naplni :slight_smile:

obdivuhodne julca uz spi :sweat_smile:. snad na dlouho :slight_smile:

jani,obdivuju ze je jarek prvni a az po svatbe,nikoho takovyho neznam :sweat_smile:. ale je to krasny :dizzy_face:

tan,mas hezky sny :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
špagety bych si dala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tady už se taky spí, ale nadlouho určitě ne a horší je, že spí víc lidí, než bych čekala :grinning: jdu muže vzbudit :grinning:
17. led 2010 v 19:59  • Odpověz
zajimalo by me kolik z toho co Tobikovi rikam chape...pousteli jsme si spolu na youtube videa s miminkama a vysvetlovala jsem mu, ze mame takovy mimi v brisku a brzo bude doma a pak jsme si vysvetlovali kojeni a tak....byl z toho tak nadsenej az se mi tomu nechtelo verit a ted furt chodi s ocima navrch hlavy a mele mimi mimi :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
hehe, tak ja teda taky radsi mlcim :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
teda Jani, ten tě ale musí milovat, když ve věku okolo 24let byl bez... :dizzy_face: ale ona je otázka, co je povoleno a co zakázáno, že.. :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak jsem nemela rikat ze uz spi,sotva jsem to sem napsala,tak je vzhuru a to stale jeste nespi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
my jsme sli pekne po devate jako obvykle a uz mam klid "az do rana" :grinning:
17. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
tan :wink: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:

U nás se šlo okolo osmé :rolling_eyes: :rolling_eyes: to znamená, že nás zítra čeká časný budíček :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
u nás se spinká od 20:20a kupodivu ještě nikdo neplakal..a to jsem si dnes byla u kamarádky půjčit nástavec na odsávačku soplíků..asi to bud eněco jako..vem si sluneční brýle a bude pršet-zapomeň je a bude hezky :sunglasses: Say a co jinak, stále noční permanentní přícucka nebo už lepší?
maji, tak pěkné tulení se šprušličkama od postýlky :grinning:
17. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
tan,porad pricucka :slight_smile:. i kdyz,zjistila jsem ze kdyz tu s nama v noci nebyl eda,takze spala krasne :dizzy_face: . ale mozna to byla jen nahoda :sweat_smile:
ja bych rada jeste kojila,chvili,ale chtela bych omezit to nocni a uspavani u prsa,ale nevim jak :unamused:
17. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
Mám možná trapný dotaz - ale jak se říká, že mimi cítí mlíko, jakože pozná, že mamka je dojná :grinning: tak jak moc myslíte, že to pozná? Protože mi někdy přijde, že čím blíž jí jsem (když třeba spím vedle ní - máme spojenou postel s její), tak se budí častěji, než když třeba ještě nespíme a já jsem v kuchyni, nebo v posteli někde dál... nebo i když jsem třeba pryč úplně...
No a když se vzbudí, začne brečet, a uvidí mě, tak to je úplný konec. Když mě nevidí a tudíž je k dispozici jen jarek, většinou se dá uklidnit jím, ale jak spatří mě, většinou nic než mlíko nezabere... asi na odkojení budu chodit spát na záchod :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
jani, tak to nevim,me jak kdy,kolikrat se vzbudi za hodinu a pul co spi sama a ja jeste konikuju treba 5x, nekdy ani jednou,ale zas si to vynahrazuje v noci... ja teda ale neznam, ze by k ni eda sel... chodim jen ja, takze jinou moznost nemam nez to prso dat, protoze kdyz uz se rozjede,tak se jinak neutesi :unamused:
17. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.