• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj, tak jsem v praci:slight_smile:
29. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
no ale budu mit...a ja budu sedet doma a on to oslavovat?hahahahahahaha :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak spis nepovede :frowning2: . nejak mi nejde krem,asi jsem to zkazila. do toho mi volal manza ze se mu zas rozbil tel., tak musime jet do vedlejsiho mesta ho reklamovat. jenze ja se na to moc necitim, ale musim. pres cely mesto k edovi pred praci,pak busak dojit pres pul pisku do obchodu a cely obracene znova :rolling_eyes:
jel by beze me, ale zarucak je doma a kdyby pro nej sel tak to nestihne :frowning2:
29. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Tak jsem úspěšně dočetla diskuzi na kojencích smrt mozku, jedem dál nebo jak se to jmenovalo, a musím říct, že teda slepičinec, fakt... ještěže mám dobré kamarády i chlapy, co mě z eventuálních slepičích úvah vždycky dokázali vytrhnout :grinning:
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
jani tam ty zenske misto aby byly vdecne za svoje zdrave deti a byly s nema, tak tam sily do te aninam nebo jak..:grinning: ja to cetla vcera vecer..:grinning:

say neco podobneho jako ja vcera..:slight_smile: sla jsem uplne znicena domu s tezkou taskou s nakupem, zapomnela jsem klice a musela jsem jet zase s tou taskou zpatky do centra a pak zase domu..doma jsem byla z prace v deset...
takze te chapu... :confounded:
29. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
say, řezy ještě spravíš, a i kdyby ne, tak určo budou dobré i nějak v ne tom stavu, jak sis je představovala, krém třeba sníte samotný a těsto taky :wink: určo to bude dobré, snaha se cení :slight_smile:
s tím telefonem je to prekérní...
29. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Ale nějak jsem nepochopila, jak jsi napsala o tom příběhu z emimina a pak tohle: "ale jsem rada, ze to tady padlo, ze jsem to tady nenapsala uz davno ja sama.... "
29. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
no protoze kdekoli na konikovi co reknes, tak se ti to omlacuje o hlavu nonstop..takze jsem pockala az to rek i nekdo jiny:slight_smile:
29. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Takže ty si myslíš, že si to aninam vymyslela?
29. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
no tak udajne ne..ale neverim uz nicemu takovemu:slight_smile:
29. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Tak já jsem asi důvěřivý člověk, a pokud se to stalo jednou na nějakém jiném serveru, neznamená to pro mě, že všecky matky co ztratily dítě jsou ve skutečnosti chlapi co si dělaj srandu. Něčím mi třeba nebyla sympatická, ale musí to být děs, a mili s kotenko dost obdivuju...
No nic, kristýnec to zabalil, jdu žehlit, pač toho tu je kupa, je čas opustit zkouškový level :grinning:
29. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
a ja nemam duvod verit znova a zase se trapit nad osudem jinych:slight_smile: jinak je mi vsech takovych maminek samorzejme lito.
29. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
No jo, já si zas říkám, že radši se zklamu já, které se v podstatě nic nestalo, kdybych já tam někoho povzbuzovala a ono se to nakonec ukázalo jako fáma, asi by mě to hodně zklamalo, ale po pár dnech nebo týdnech nad tím snad mávnu rukou, než kdybych já byla ta, co jí mimčo umře a ostatní ji dobijou tím, že ji nevěří / hážou na ni špínu...
29. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
aer, tak jsem objednala 4 ty návleky :slight_smile: a na poště už mě čekají tepláčky, jupí :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
tobe by nevadilo to ponizeni, kdyz nekomu pises, jak je ti lito, ze se mu to stalo, ze mu chces s cimkoli pomoct, ze se trapis a on by si to cetl a smal by se, ze ty se trapis nad jeho vymyslama?:slight_smile:
to je jedno..ale ja uz radsi tyhle veci beru s nadhledem:slight_smile:
29. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Vždyť říkám, že by mě to hodně zklamalo, ale napálilo se tak asi na tom emiminu víc lidí a ten, co si z nich dělá srandu, je chorý mozek, ponížilo by mě to, ale nakonec, zas tak moc by se mi snad nestalo, v duchu bych si zanadávala a jela dál... Pořád lepší, než kdybych byla ta, co jí umřelo mimčo a ti, o nichž očekávám tak trochu povzbuzení a empatii, by mi napsali pravý opak.
No, to je fakt jedno, aninam je skutečná, tak se tím nemusíme zabývat :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
v tom pripade bych radsi nepsala nic...proste bych to ignorovala, ale Janca ma pravdu, rikat nekomu, ze mu neverim a ze je to kec atd., kdyz to nevim jiste, je podle me dost zly....co kdyz to fakt pravda je....

jani, tak super!! musis pak poreferovat:slight_smile: a teplacky jsi objednavala jaky...? :confused:
29. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
jani verim tomu, ze bys nedejboze kdyby ti umrelo dite nesedela na netu a nepsala v den jehoi smrti, ze jdes cvicit:slight_smile: a uz dost o tom..je to smutne tema,,,a nechce se mi o tom bavit...:slight_smile:
29. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Já do té její diskuze nepřispívala, něčím mi sympatická nebyla, ale člověk, který to neprožil, nemůže soudit a kdyby se ta diskuze zvrhla ještě víc, asi bych se neudržela...

Mě třeba kdysi přišlo taky divné, jak řeší ty vyměněné děti v třebíči, no tak je vyměním zpátky a hotovo, nechápala jsem ty matky, co se z toho skládají, dostanete vlastní děti, ty co jste měly ze začátku můžete chodit navštěvovat, ano, je to prekérní, je mi vás líto, ale takový humbuk?
Po tom, co se mi narodila malá, to nějak víc chápu. a přijít sem někdo, že vlastně není moje a že ji mám někomu dát, jsem zralá na psychiatra.

Tepláčky jsem malé objednávala dvoje za dvacku, na dodření od paní na mmb, když začne lézt, ať nejsou všude díry, tepláčky máme hlavně popůjčované, tak ať to nevracím nějak poškozené.
29. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Dobře, můj poslední příspěvek o tom.
Zastávám názor nesuďte, abyste nebyli souzeni. Nikdo z nás nemůže vědět, a doufám, že ani v budoucnu nebude moci, co by dělal, kdyby mu umřelo dítě... Možná bych se uzavřela do sebe a čučela do stropu, možná hystericky ječela, možná se pajcovala sedativy, šla se oběsit, nebo taky stereotypně fungovala dál. Pokud bych měla mimčo zdravé, pak dva dny nějak nemocné a pak by mi umřelo, asi bych nešla cvičit, ale je třeba si taky uvědomit, že chlapeček od aninam vlastně pořádně nežil, celá ta doba na přístrojích byla jen takové přežívání, kdy se čekalo na jediné. a myslím, že pak, až nadejde ten den, se člověku paradoxně "uleví" nebo jak to napsat...
Toto samozřejmě nejde srovnávat, ale co se týče psychiky, je to podobné, i když u aninam tisíckrát horší.
Jak už jsem tu psala, měla jsem 8 let králíka, pak jsme jeli do Maďar, takže Nap putoval k našim na hlídání. Já byla v té době hormonální těhule. Nap u našich dost onemocněl, a šlo to s ním čím dál hůř. Já doma nešťastná, že ztrácím svoje milované zvířátko, když jsme u nich byli na návštěvě, spíš se mi pak přitížilo, když jsem ho viděla... Přijeli jsme z návštěvy domů a já brečela jak želva, prostě hormony, věděla jsem, že umře, ale te´d se jen trápí... No a jednou večer zazvonil telefon... a já najednou pocítila takový klid, že je po všem, už se netrápí.
Tak a dost o tom, taky jsem se potřebovala vypsat nebo co :slight_smile:
29. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
to s tema miminama jsem paradoxne hrozne vnimala, protoze se v te dobe narodil bratranek a bylo uplne nemyslitekne ho dat nekomu jinemo a mit doma "cizi" dite:slight_smile:
ty mamky jsou podle me doted spatne z toho... :pensive:
29. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
To je fakt, ani nevím, jak to nakonec dopadlo... byl nějaký soud, ne?
Jdu na to žehlení :grinning:
29. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
ja jsem ty vymeneny mimca taky docela "prozivala" (teda ne az tak, ale chapete me, ne? :sweat_smile: )

dneska bude Poirot:grinning: ani nevim, jestli me tak bere ten Poirot jako takovej, nebo to, ze mam jistotu, ze V vypne pc a budem spolu koukat :rolling_eyes:
29. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Hehe dívám se přitom na jak vytrhnout velrybě stoličku... "Ty ho znáš?" "No jasně, to je můj táta." "A kterej?" "No přece náhradní!!!" :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Mě bere ten poirot :grinning: ale asi ho nestihnem, budem u našich. no, nejspíš se budem dívat tam :grinning:
29. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
jani to jede v tv nebo to mas? jestli to mas, tak to taky chcu:grinning::grinning:
29. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Půjčila mi to kámoška, tak si to vypálím a můžu zapůjčit :slight_smile:
29. led 2009 v 15:56  • Odpověz
ok, super!:grinning:
29. led 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
tak my jedem k našim, snad dovezli z tatier aspoň nějaké korbáčiky :grinning: pa :slight_smile:
29. led 2009 v 16:11  • Odpověz
jezis vas zas e docitat, neco dulziteho ve strucnosti?:slight_smile:
29. led 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.