• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Já už jdu taky..
na kojeni.net jsem zas četla, že kravské až od dvou let, chjo, kdo se v tom má vyznat... btw jsou tam i velmi poučné otázky a odpovědi ohledně vzhledu prsou po ukončení kojení, bezvadný :angry: :angry: :angry:
17. led 2010 ve 23:51  • Odpověz
dobre ranko, tak nakonec noc dobra, na to jak to vypadalo :grinning:
jsu na tehucviceni, tak tu budu az kolem poledne :slight_smile:
18. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno, tak hlásím dvoječku a oficiálně ukončené zkouškové i docházku do školy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Teď už "jen" doklepnout diplomku a dvoje státnice :grinning: :sunglasses:.
Du do finále, dámy :dizzy_face:
Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valim do práce, tam jim dám písemku a pak se tu před odpolední směnou ještě stavím.

Přeju pěkný den všem :slight_smile:
18. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
all, no tak to moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak dobré ráno :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:48  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc super :slight_smile:. vim ze byla vzhuru jednou,zbytek jsem bud prospala nebo spala julca klidne taky :slight_smile:

all,gratuluju :slight_smile:
18. led 2010 v 10:19  • Odpověz
all, to jsi ale celkem mladá, že už končíš, že? Moc gratuluju!

U nás taky noc ušla :slight_smile: mám tu kamarádku, věnuje se V., tak se snažím učit.
18. led 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
U nás noc taky dobrá, máme to tu asi kolektivní :grinning: když nepočítám ten řev o půl druhé :grinning: kupodivu pomohl čaj :confused:
18. led 2010 v 10:50  • Odpověz
He, odučeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Dala jsem jim písemku a oni už na mě měli připravený kafe a sušenky a posadlili mě k novinám - asi abych křupala s těma sušenkama a šustila novinama a neviděla ty taháky :grinning:. Tohle jsme na VŠ dělali našemu starýmu profesorovi na latinu :sweat_smile: :grinning:

Jj teď v listopadu mi bylo 24 :angry:. Su listopadová, takže končit budu až ve 24 letech-jinak jedu v řádným termínu a snad to se ctí aj doklepu - tzn. červen a září (dvoje státnice a diplomka).
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
u nás noc taky dobrý :grinning: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak jsem zpet :slight_smile:
all, gratuluju :slight_smile:
jani, mam pro vas tu vstupenku, my pujdeme nakonec taky vsichni, ale Martin jen na hodinku, pak musi do prace... :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
super maji... kdy se sejdem, at mi je předáš a já ti konečně předám ty věci z brány atd.?
a je o o tom karnevalu víc info? protože na stránkách ještě nic nemaj...
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ježkovyvoči, mě se zas nic nechce, je to možný se mnou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
jani, jediny co vim, tak vstupenky plati od 15.00, program zacina o pul ctvrte, mely by byt asi nejaky hry pro deti, pisnicky a tombola. Je omezenej pocet mist, proto jsem ti hnedka psala, dokud je volno, vyvesili letacek teprve dnes rano. Deti maji mit masku a rodice prej nejlip taky (at je sranda) :grinning: :grinning: :grinning: vic nevim...
jinak zalezi na tobe kdy mas cas, ja muzu furt krome ctvrtku a vikendu, zitra rano asi pujdeme do herny,abych dokoupila listek aj Martinovi, myslela jsem, ze nebude moct a prej chce jit aspon na chvilu :slight_smile:
nebo muzem treba aj dojet do mesta a podniknout neco tam :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
all, vsak mas po zkousce tak co chces hnedka zas delat? :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
masku... jeseryno kany, co já vymyslím? pro dítě, natož pro sebe :grinning:

hmm, co se dá ve městě podnikat? :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jani: čerta :grinning:
Já jedině čerta s rohama a v kožený minisukni :grinning:. Jiný masky mě neberou :grinning:
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
jani, me napadl akorat dlouhej, sirokej (ja) a bystrozrakej :grinning:
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Maji: to je nejhorší, že se mi nechce nic začínat, když jdu za chvilku zas do práce a ztvrdnu tam až do 21:30. Tak tady jím štrůdl u kompu a přemlouvám se, ať si třeba opakuju slovíčka do bussines english :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
18. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
all, Kris je blond, blonďatej čert je blbost, a u mě tím tuplem :grinning: :grinning:

maji: to je dobrej nápad... Jarek říkal, že on zas dorazí pozdějc :slight_smile: No snad na něco přijdu.
18. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jé, vy se máte :slight_smile: my už si doma hrajeme na princezny- korunka z polepené ruličky od toal.ale to bude kde kdo, super masku měl muž ve školce- bílé oblečení a na hlavě velkou ošatku polepenou červenou látkou a na tom bílé puntíky- dokonalá mochomůrka :grinning:

maji, tajemný balíček dnes vyrazil na cestu :slight_smile: akorát tam není lubrikant, tak si ho musíš dokoupit (na bázi vody) my měli ten nejobyčejnější, nějaký Eros-na tubě je obrázek hýždí, to teda nevím proč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
tan, jeee, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lubrikac koupim, schvalne co budu mit na obrazku ja :grinning: :grinning: :grinning:
jani, to jeste bude sranda :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
tan, kdyby byl Tobik holka, tak je princezna jasna, ale to mu nemuzu udelat :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
maji, tak můžem se stavit třeba ve středu?
18. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
jani, to vis, ze jo :slight_smile: napecu, uklidim,... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
Já z kris princeznu taky nechcu, to budou všici... chce to něco origoš.

maji, tak fajn, ale nepeč a neuklízej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

jdem plavat :grinning:
18. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
jani, udelame z nich kohoutka a slepicku :grinning: :grinning: :grinning:
uklizeno mam a pict nebudu, neboj :grinning: pekne si zaplavejte :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
18. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
aeri? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam gratulovat?
18. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
kdepaaak:grinning:
mozna se pred porodem vezmem, ale zadna zasnubni romantika se nekona:grinning:
18. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.