• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ale jestli jo, tak to bude fakt jenom formalni, na urade se svedkama a asi rodicema, aby nerekli, letni saty a slus, svatbu podle predstav si snad udelame tak za 2, 3 roky

ale jen jsme nad tim zatim tak zacali uvazovat, beztak z toho zase sejde
18. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
pac musime zjistit, jestli by nam to fakt potom nedelalo problem s tou hypotekou, jestli jo, tak mame smulu
18. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
aer, čtvrtý, pátý a třináctý jsou fajn :slight_smile:

maji, anebo bob a bobek :grinning: :grinning: :grinning:

Uff, spadl mi ze srdce obrovský kámen. Nevím, jestli jsem to tu psala, ale podmínkou mého posledního zápočtu je, že udělám rozhovor s nějakým novinářem, který se věnuje taky rozhovorům. A měl by by to být někdo známý, ne z nějakého okresního plátku. Zkoušela jsem jednu ženskou, ta se omluvila, že nemá čas, druhou mi nechtíc přebrala spolužačka. Tak jsem dnes psala vedoucímu magazínu MF dnes a čekala jsem, že se bud neozve vůbec, nebo jo s tím, že taky nemá čas. Ale ozval se hned, že mi rád pomůže :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
ha, tak jsem si s ním dala rande :sweat_smile: :sweat_smile:

další příznivá zpráva: kartička pojišťovny nalezena :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
jani, same dobre zpravy :grinning:
18. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
ady, jani, tak kazda jste se trefila do jednoho ze dvou mych favoritu:slight_smile: nejdriv jsme byli rozhodnuti pro ty kulaty s kaminkama po celym co posilala adelka a ted to vypada spis na ty 13., jsou jemnejsi:slight_smile:
18. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
tak mi zvire usnulo az ted. jsem ko

jani,super zpravy :slight_smile:

aer,me se libi ty 13.
18. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
Musím se ale Malpě omluvit, protože ta kartička pojišťovny zůstala u zubařky, dneska tam muž šel, tak mi ji donesl :sweat_smile: nechápu to, dávala jsem si bacha, aby tam nezůstala :grinning: asi mi už fakt měkne mozek :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
tak bych spala az bych brecela. uspavala jsem julcu do 10,aby od pulnoci byla vzhuru. ale ne s prestavkama,ale v kuse :frowning2:. nez jsem usla bylo pul 12,pak me vzbudil eda co prisel z hospody a nez jsem zabrala,tak uz byla vzhuru julca :frowning2:,takze jsem jeste nespala. ach jo,jsem hotova :cry: . julca si ted hraje na dece a vypada spokojena.

jani,bezva
19. led 2010 ve 03:35  • Odpověz
dobre rano,
aeri me se libi taky 13 :slight_smile:
jani, hura, karticka se nasla :grinning: jeste neco postradas? :grinning: :grinning: :grinning:
say, chudaku, vyspala ses pak uz aspon trosku?

holky ja vam ani nemuzu napsat proc jsem tu vcera odpoledne uz pak nebyla :sweat_smile: dejme tomu, ze to svedu na tehotenske neduhy...uz je fajn :grinning:
19. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska je to mazec :sweat_smile:. Fakt nestačím koukat :confused:. Ráno jsem byla pobouchaná a děsně se mi v těch pět nechtělo vstávat. V práci klienti pobouchaní ještě víc jak já. Pan ředitel si dával 2 kafe během 90 min výuky :sweat_smile:, fin. analytička tam skoro chrápala na stole a to jsme dělali zajímavý a náročný věci. Měla jsem chuť otevřít okno a donutit je dělat dřepy, ale chrápala jsem taky. Ale mají tam super mašinu na italský preso, tak už jsem se probrala.
A to mám dneska ještě 4 devadesátiminutovky před sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Asi se ukafuju k smrti :grinning:.

Say: Takhle v týdnu do hospody? To bych mu zatrhla :grinning:
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Maji: Co bylo? Pochlub se, su zvědavá jak opica :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
19. led 2010 v 09:37  • Odpověz
all, to ti nezavidim, ze musis nekde sedet a jediny co ti zbyva je nalivat se kafem abys to prezila :sweat_smile:
no a co by bylo...ho.no nechtelo ven :grinning:
19. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Maji: :sweat_smile: Stane se...hlavně když to dobře dopadlo :grinning:.

No jo no, pracovní proces...ale jo - su uvědomělá a vážím si dobře placené práce při studiu (většinou) :sweat_smile: :grinning:.
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz
all,chodi skoro kazdej den kdyz ma volno... muzu se postavit na hlavu

tak mi beruska usnula v pul 5 aby v pul 8 zas byla vzhuru :rolling_eyes: . byla vyspala, chtela si hrat. ani cumlat prso nechtela. jsem ko. eda ji ted vozi, tak uzivam chvili klid.

maji :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Say: :dizzy_face: To je super, tak relaxuj - zasloužíš si to :slight_smile:. Já jdu pokračovat... :pensive:

Holky, byly jste na tom některá? http://www.mdb.cz/inscenace/219-mozart/
19. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Za týden jdem na toho Williamse (Kočka na rozpálené plechové střeše), ale jestli to bude něco jako Betonová zahrada od Iana McEvana, tak mi asi jebne :sweat_smile: :grinning:.
19. led 2010 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky, snažím se učit, jen Vám musím napsat, že mi psala kamarádka, že jim asi selhal Pharmatex..
19. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Tan: He, tak teď jsem se probrala :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :confused: :confused: :confused:
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Na co nepomohlo italský ristretto, to spravila tahle správa :grinning:. My teda jedem výhradně na Pharmatexu... :sweat_smile:, BT, kondom, HA, nic...
19. led 2010 v 10:30  • Odpověz
opr: zpráva - su debil. Omluvte prostím překlep :slight_smile:
19. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Ježiš :grinning:. Už fakt jdu... :grinning:
19. led 2010 v 10:33  • Odpověz
all, však u Vás už by to nebyl problém :wink:

hm..a to jsme si ještě loni dělaly legraci, že když je úspěšnost 99%, tak při frekvenci 3krát týdně má do roka další mimi. Ale já z toho mám radost, hned bych do toho taky šla :grinning:
19. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
Tan: a kurnik... No, selhat může všecko, i HA, tak se s tím musí počítat... Ale asi bych mluvila jinak, kdyby se to stalo mě :grinning:

maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

say, to je mazec. Já být tebou, tak lezu spát :wink:

all, tak v divadle sem naposled byla s gymplem, na vůbec nic se mě tedy tudíž neptejte :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz
byli jsme si s Tobinkem cist v posteli, nejak mi neni do zpevu :sweat_smile: ani varit dneska asi nebudu a udelam na obed instantni kasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tan a uz doma jedno maji, jo? :grinning: no ja taky premyslim jak to po porodu vlastne udelame...asi kombinace BT+neco :sweat_smile:
19. led 2010 v 11:01  • Odpověz
jo ja jsem byla na super divadle nedavno...jmenovalo se to O velike repe :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty dneska perlíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:05  • Odpověz
jani, nahodou me se to libilo, pekni manasci, bylo to kratky a jednoduchy na pochopeni...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
No já momentálně vyžaduji pouze hry, filmy atd. s jednoduchým dějem, jednou dějovou linií a snadno pochopitelnou zápletkou. Myslíte, že něco jiného bych pochopila? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.