• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hehe, tak to jsme na tom stejne a Martin furt nemuze pochopit, proc mi ke stesti staci sledovat trapnej dojak kdyz si muzeme pustit neco slozitejsiho jako valecny drama apod. :grinning:
19. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Jj, tak nějak. Jarek mě furt přemlouvá k podívání se na film, který měl sice vtipné, ale navzájem hrozně propojené a zamotané zápletky, no a já to prostě striktně odmítám, protože buď bych to nepochopila, nebo bych to zastavovala každou minutu a pak pět minut přemýšlela, kdo s kým proč jak, případně bych si musela nakreslit nějaký graf.
19. led 2010 v 11:18  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: uz te vidim jak po prvni minute vypinas film a bezis si pro papir a tuzku aby sis zakreslila vsechny ziskane informace :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
No ono když si údaj Pepa - puboš, marta - jeho matka, karel - nezaměstnaný otec napíšeš, tak to máš pak hned při ruce a nemusíš to lovit z paměti, když zapomeneš, kdo je vlastně karel k pepovi :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:28  • Odpověz
tak jsem nakonec premohla lenost a varim aspon zeleninovou polivku :grinning: jdu zkusit Tudlu uspat, tak mi drzte palce at je to rychly :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak, tudla spinka :slight_smile:
jste tu nekdo?
19. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
jaaaaa :slight_smile:
dneska jsem byla na OGTT ale mam to za sebou :slight_smile: vysledky prinese muz vecer :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
adel a jak ti to chutnalo? :grinning: me normalne mrzi, ze jsem tentokrat nebyla :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
je, ja su rada, ze jsem se dokopala k tomu tu polivku uvarit, mnam mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
19. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
funguje ten odkaz???
19. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
aeri, jj funguje, diky :slight_smile: ale to jsou Ska, tech uz mam dost a dalsi by neprosly :grinning: skoda...
19. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
maji no chutnalo :sweat_smile: po dlouhe dobe zase zmena a jiank stravene dopoledne :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
ale tohle jsou vlnacky:wink:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
ty natahovaci pro tebe asi fakt nebudou idealni, kdyz budes pouzivat hlavne ctverce
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
adél, a jak? já tam sebu sekla :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
jani fakt? :sweat_smile: no polil me studeny pot a myslela jsem ze do minuty budu lezet s nohama hore :grinning: ale nastesti jssem to ustala, jen se mi zase spustila krev z nosu tak to bylo fakt velice prijemne v te cekarne kdyz na me vsichni cumeli, navic tam je spolecna cekarna s gynekologickou onkologii takze tam bylo fakt dost lidi :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
adel, tak chutnalo nebo ne? ted su z toho nejaka zmatena :sweat_smile:
aeri, uvidime, zkusim pulky a kdyz to pujde a latkovani nas chytne, tak pak kdyztak dokoupim dalsi :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
hele, holky, potrebuju nazor nezaujatych...napadlo me, ze bysme nekdy koncem brezna/zacatkem dubna pozvali do Ovy rodice a tak, zamluvili na odpoledne hernicku a udelali takovou party 2v1 (narozeni mimouse a Tobikovy narozky)...je to blbost?
19. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
19. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
maji :slight_smile: nechutnalo ale uzila jsem si to :grinning:
skoda ze sjem si do toho nedala ten citron s tim by to bylo fakt dobre :slight_smile: tobe to chutnalo?
19. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
adel, me fakt jo, aj bych si pridala kdyby mi jeste nalili :grinning:
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
:grinning: proc jsi tam tentokrat nesla?
Moje doktorka mela nejake namitky proti a nabizela mi,ze to muzu odmitnoiut, ale jelikoz me uz jednou vystrasili v poradne s tim,ze mam cukr v moci, tak jsem tam radej sla...
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
adel, protoze me tam nikdo neposlal a ja si nerada rikam o neco sama :grinning:
19. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
aha :slight_smile: tak to chapu :slight_smile: jsem se divila,ze me tam ta moje doktorka poslala...
ale tak ty nepatris do zadne rizikove skupiny,takze asi proto te neposlali
19. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
adel, jj a navic jsem nemela ani s Tobikem, takze asi nebyl duvod, no :grinning:
19. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
adél, njn, odběr krve na lačno, to nima pro mě :grinning: u nás tam posílali automaticky každého.

maji, mě to přijde jako fajn nápad :slight_smile:

aer :slight_smile: dík za tip :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:43  • Odpověz
aer asi dorazila výplata a surfuje :grinning: a co jsi koupila svému mimouškovi? :slight_smile:

Maji, kamarádka má doma už 2 a teď to třetí nechtěla :sweat_smile: ale řekla bych, že už to rozdýchala :grinning:

OGTT je humus, ještě tam čekat 2hodiny.. ale zas když to vyjde blbě, je dost důležité to řešit..

Já jsem přes MMB našla pani, co chce půjčit chariota na týden na lyže. Ještě další dvě a lyžičky se skoro zaplatí :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:01  • Odpověz
ogtt mi teda taky nechutnal,mela jsem co delat abych ho rozdychala :sweat_smile:. navic mi nedovolili nicim to zapit. pila jsem cistou glukozu. fuj :sweat_smile:

tan,chudak kamaradka :sweat_smile:. me by smejklo
19. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.