• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
já myslím, že mít 3děti do 30ti je super, ale chce to dost dobrýho chlapa co dost vydělává :pensive: Já fakt nevim..ale chci se dát dopořádku zdravotně, vytrhat 8ičky..udělat 2-3státnice..a pak.... další státnice, rok doma s V. a hurá do práce, nebo.. :slight_smile:
19. led 2010 v 16:14  • Odpověz
poraďte s tím půjčováním vozíku..měla bych si říct o hodně velkou zálohu, ne? Paní psala, i samozřejmě smlouvu..no nevím klidně bych bez smlouvy s adekvátní zálohou..teta je teda právnička, tak by smlouvu kdyžtak sepsala..
19. led 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
tan, já bych smlouvu každopádně brala, můžete to tam líp ošetřit a budeš mít něco v ruce. Jestli by ti to teta sepsala, není co řešit, a zálohu bych si taky řekla... takovou, která se ti zdá příměřená. I kdyby byla větší - pokud paní s vozíkem nic neudělá, tak se jí záloha v pohodě celá vrátí.
19. led 2010 v 16:33  • Odpověz
jo, kdybyste měli chuť, posílám odkaz, na půj oblíbený amatérský film (18min)..včera jsem si ho po letech zas pustila :grinning: a je to prostě bomba :grinning: nenechte se odradit volnějším začátkem http://www.amaterskefilmy.cz/film/studoval-jsem-fle-175/
19. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
tan, ty děláš vše pro to, abych se dnes neučila :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:39  • Odpověz
18min, co to je.. já už mám taky nějakou dlouhou pauzu, když já se dnes učila takový humus - otravy.. houby, benzen, anilín, azbest a podobné.. fujfuj
19. led 2010 v 16:44  • Odpověz
19. led 2010 v 16:45  • Odpověz
no holky, to jsem si zas dala do tela :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem lina vzit boby nebo vak,tak jsem Tobika tahla celou cestu tam a zpatky na rukach, protoze odmital tapat po svych :frowning2:
19. led 2010 v 18:27  • Odpověz
maji davej na sebe pozor nebo jeste porodis predcasne :rolling_eyes: i tak uz to mas za par :grinning:
19. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Konečně doma :slight_smile:,
písemku dali všichni cca na 80 - 90% takže paráda :dizzy_face:.

Tan, to by mi jeblo - třetí a nechtěný :sweat_smile:. Na to už bych neměla.

Jani: Ty erupce jsou super :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
holky, co to maškarní? přihoďte fotky!
19. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
jaké maškarní? :confused: :confused:

maji, tak můžem vám zítra dovézt ty věci?
19. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
jak jste mluvily o těch maskách včera?? :confused:
19. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
jani,jj, pocitame s tim...muze byt odpoledne kolem 3,4? jestli se ti to nehodi, tak se prizpusobime :slight_smile:
tan, na maskarak teprve pujdem v unoru :wink:
19. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
maji, a mohlo by to být trochu dřív? Já totiž ve 4 předávám Opici Jarkovi a s radostí se vrhám na učení :grinning: protože čtvrtek je blízko a voda stoupá...
19. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
jani, a v patek byste nemohly? :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
V pátek nemůžem :frowning2:
19. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
jinak se musim pochvalit, dnes jsem pri kazdym navstiveni kuchyne vypila sklenicku vody a poctive si delala carky a vypila jsem 2,5 litru :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
jani, zapeklita situace...pockej jeste chvilu, musim se domluvit s M., zapomnela jsem totiz, ze jsme byli domluveni, ze zitra zajedem do Ikei koupit skrin pro decka a zajdem si tam na obed :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
Maji, tak kdyžtak to přesunem třeba na další týden :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
nevadilo by ti to? me je to trochu blby, kdyz uz jsi s tim pocitala :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
V pohodě :wink:
19. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
jani,dik :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
:wink: :wink:

Hehe, potřebuju poradit, příští týden mám v kavárně rande s tím novinářem. Co si mám dát? Kávu nepiju... když si dám čokoládu, umažu si hubu... když si dám pivo, budu vypadat jak ochlasta... když si dám slivovici, z rozhovoru nic nebude :grinning: :grinning: co je takové distinguované? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
jani, tak uz me napada jen caj, dzus nebo vino :grinning:
19. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
Hmm, víno se jeví asi jako nejlepší... já už to vidím, udělám ze sebe úplnýho idiota :grinning: :grinning: čaj si nedám, vypadala bych jak z vidlákova (což jsem, ale nemusí to vědět), džus já ráda, ale to budu taky vypadat jak stará mladá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
Hihi, měla bych jít spát, začínám řešit blbosti a přitom tu mám štosy učení :frowning2:
19. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
jani, tak si nech udelat strik a je to :grinning: nebudes vypadat jak ochmelka, vydrzi to dlouho... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
No já budu asi spíš ráda, že dojdu do té kavárny, a až se tam zjeví ten borec, zapadnu pod stůl :grinning: :grinning:

dobrou s kobrou :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
Jani: Proč je čaj pro vidláky? Já vidlák su, ale tohle nevím-asi bych si ho měla víc objednávat :grinning:. Já bych si objednala kvalitní víno a minerálku, ale samozřejmě s ohledem na to, kdy se ten rozhovor koná, že :slight_smile:. V osm ráno bych si dala cappuccino (kdybych nepila italský picollo nebo ristretto). :grinning:
20. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.