• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre ranko :slight_smile:
jani,si me pobavila po ranu :grinning:. jestli pijes vino,dala bych si vino a nebo pockala co si objedna on :slight_smile:

maji,sikulka jak hezky si pila :slight_smile:. a setri se!

all,gratuluju ke zkousce :slight_smile:
20. led 2010 v 08:15  • Odpověz
dobre ranko :grinning:
20. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj Say :slight_smile:
Achjo, holky mě se dneska nic nechce. Včera jsem dojela až večer a úplně dead, ale ještě jsem to hecla a udělala smaženou nivu a brambory v troubě, páč m. měl nějakou depku. Svíčky, víno, pohodička, dokopala jsem se dokonce k celkové revizi (umejt páčo, oholit nohy, nakrémovat a oblíct černou noční minikošilku) :grinning:, pak jsme se najedli, pokecali, popili, sedli na postel a já jsem se odvalila jak sud na bok a usla... :grinning:.
Chudák m.- jsem fakt troska :grinning:
20. led 2010 v 08:35  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
ani nevim jestli jsem vam vcera psala, vysledky z ogtt super, cukrovku nemame :slight_smile:
maly od rana nejak vyvadi, mam takovy pocit ze se zacina otacet hlavickou dolu :slight_smile: a v noci mel zase chudatko nase skytavku :sweat_smile: uplne sebou cely cukal nevedela jsem jak mu mam pomoct :grinning:
20. led 2010 v 08:46  • Odpověz
20. led 2010 v 08:48  • Odpověz
hmm, tak ja si davam v kavarne caj nebo dzus celkem pravidelne a to jsem Brnanda :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:06  • Odpověz
jooo a jinak teda podle prvnich dvou utz a podle mnou predpokladaneho dne poceti dnes vstupujeme do II. trimestru :dizzy_face:
(podle toho posledniho utz to bylo uz v pondeli, uvidime jak nam urci termin zitrajsi NT:slight_smile: )
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
jani klidne si dej caj :slight_smile: co je na tom?
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
tanuki, tajemny balicek dnes v poradku dorazil, vyrazim na nakup do sexshopu :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
To je fakt, přemýšlím o blbostech, dyť je jedno, co budu pít (asi se moc dívám na filmy :angry: :angry: :angry: ), důležitější je, abych mu to nepřevrhla do klína :sweat_smile: hlavní je, jaké mu budu klást dotazy :grinning:

adél, tak fajn že výsledky dopadly dobře :slight_smile:

aer, a jak se cítíš v druhém trimestru? :sweat_smile: jinak než v prvním?
20. led 2010 v 10:39  • Odpověz
janey a on není Pražák? žije v Brně nebo Ově? Musíš pak poslat výsledek :slight_smile:
Maji, to jsem ráda, já ho teda kupovala v Tecsu :sweat_smile:
Aer, zítra si to užij! a vemte si s sebou flashku, nám takhle přehrál pár fotek :slight_smile:

Já si začínám uvědomovat, že se to blíží :confounded:
20. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
tan, výsledek pošlu, no jsem sama zvědavá :grinning: přes víkend to musím promyslet. Jinak pražák je, jedu do Phy, a pak jsem si s kamarádem domluvila oddechový večer :grinning:
20. led 2010 v 10:53  • Odpověz
no doufám, že taky někdy přijedeš za náma :grinning:
20. led 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
Měly bysme se konečně pořádně domluvit :grinning: hele, když uděláš ted tu státnici, tak pak máš už volnějc?
20. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Kde jste kdo? :slight_smile:
Nemáte nějaký tip, jak se zbavit KOPRU? Si připadám už jak rodilejl Polák - furt všude samej kopr :grinning:
20. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
All, já tu tak nakukuju, jak se ho zbavit netuším, mám ho taky... teda ne k práci, ale k učení :confounded: :confounded: nebo možná spíš bych se ráda učila, ale momentálně to nejde, a až to půjde, budu tak vyžvejknutá, že budu usínat. Nevím, co to se mnou je, jsem poslední dobou na chcípnutí, naposled jsem se tak cítila, to ani nebudu radši říkat kdy :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jani, já už piju druhý kafe, v jakým stavu byli včera klienti, to už jsem tu psala... já už fakt nevím...To je snad tlakem a počasím, nebo co... :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Byla jsem nakupovat, když jsem babě v lékárně řekla, že chci Pharmatex, tak nevěděla co to je a rozeřvala se na celou lékárnu, Blankooooooooo tady slečna chce nějakej Farcosi a druhá ježibaba se na mě přišla podívat a pak mi ho milostivě prodaly :angry:. Připadala jsem si jak blbec, po kterým ještě budou chtít občanku. :rolling_eyes:
Chci do velkoměsta :grinning: !
20. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
No je to na prd. Navíc se učím samé deklarace, pakty a úmluvy, je to všecko na jedno brdo... neleze mi to do hlavy a to je asi totálně demotivující.
20. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
all :grinning: to mi připomíná, když jsem jednou v tescu objevila kondomy s čokoládovou vůní, tak jsem je vzala a baba u pokladny na to vytřeštila oči, vzala to, začala s tím mávat na kolegyni u druhé pokladny a vykřikovat: hele, to je něco, co se dneska vyrábí... :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jani: :grinning:
Hele já jsem kondom měla "v ruce" asi 2x v životě :sweat_smile: :grinning: , ale ať měl jakoukoliv příchuť nebo vůni, tak z toho děsně smrděl ten latex, kterej všechno přebil, evokoval mi doktory a přebil aj chuť na jakékoliv srandy :grinning:
20. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Nehledě na manželovy názory na tuto věc :grinning:. Jestli přestanou dělat Pharmatex, jakože se to prej plánuje, tak končím a du do kláštera :grinning:.
20. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

počkej, oni maj přestat vyrábět pharmatex? jakto?
20. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jani, nevím... :angry:
Říkala mi to kamarádka lékárnice. Prej globule budou mít výpadek ve výrobě, pak krém a možná se to přestane dělat a dovážet úplně. Prodává se toho prej hrozně málo :pensive:.
Všichni žerou ty hormony.

Nejvíc mě vždycky vytočí hlášky nějakých pipin, co si sice stěžujou, že jim HA dělá zle, ale je levná :sweat_smile: :unamused: :angry: :confounded:
Jsou to blbky, když na to nemaj, tak nemaj souložit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě Pharmatex je pro Čechy drahej a radši prachy vyhazujou za cigára, kabelky a chlast, než aby si chránili zdraví... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Když to teď přestanou dělat, tak je mi to jedno, páč za rok za dva stejně miminko chci a nejlépe dvě po sobě, takže ti pár let teď asi moc řešit nebudu, ale co budem dělat pak, to netuším :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
No to je super :angry: :angry:
Tomu bych věřila, že se toho prodává hrozně málo, protože to vůbec není propagované, já nevím, viděly jste někdy u gynekologa, na nějakých letáčcích atd. reklamu na pharmatex? Já teda nikdy! A doktoři o tom taky neříkají. Tak jak se to pak mají ženské dozvědět? Já na to narazila náhodou tady na koňovi, někdo někde psal pharmatex a já nevěděla, co to je, tak jsem si to vygůglila, ale jinak bych o tom nevěděla dodneška.
20. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Jo, Jani, přesně tak... a ono se jim to sem asi ani neoplatí dovážet... :pensive:
20. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
No nevím, co bych si vybrala já, nebýt pharmatexu. Už se vidím, jak žeru bobule :angry:

Kdyžtak si to budeme kupovat na ebay :grinning: nasbíráme zájemkyně a budem jim to rozesílat po republice a budem z toho mít těžkej byznys :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
No, já se právě bojím, že ta Klárka říkala, že se Ph. možná přestane vyrábět úplně. Musím se na to ještě přeptat. HA už nikdy, to su rozhodnutá.
20. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
:angry: :angry:

Fajn, tak jaké jsou další možnosti, kromě HA a kondomů?
20. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.