• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Aspirin mezi kolena, PPR a nemejt se a žrát česnek :angry: :sweat_smile: :grinning:
Jinak nevim.

A nebo zaměstnat mozek myšlenkama na svatou Zdislavu nebo svatou Anežku, oddělit ložnice...
Možností je mnoho :grinning: stačí si vybrat
20. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
Dobrý :grinning: :grinning: něco z toho si určo vyberu :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
pridavam se k neschopným studentkám...
20. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak jsem tu, nakonec jsme nekoupili nic a obed stal za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
Maji :grinning: :grinning: jakto?
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
jani, skrin nam prisla nejaka rozhrkana a obedu bylo malo za hodne penez, tak jsme se sli jeste dorazit do pekarny :rolling_eyes: ale mam prvni napady na darky pro Tobika k narozkam, tak aspon neco :grinning:
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
maji to je skoda, jakou skrin jste chteli?
All prosim te nejsou na netu nejake online testy z nemciny uz nevim z ceho se ucit...
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
něco pro milovníky merina a vlny..tady na koníkovi je jedna mooooc šikovná mamina, co plete slonice :wink: zrovna mám u ní rozjednanou objednávku http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2541774 ale ten spodek chci kratší..

Já hlásím úspěch, s manželem šprtáme, odolávám sice neustálým útoků, ale už máme projité skoro celé ledviny :slight_smile: akorát pipinka je u tety, tak je mi trochu smutno..

No v lékařských kruzích je považovaný za ne úplně bezpečnou antiko, z hlediska otěhotnění - 95% a ještě že snižuje pH a častěji záněty.. No, my jedeme na přerušovanou a zatím dobrý :grinning:
20. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
tanuki to vypadá fajně :sweat_smile: :sweat_smile:

tak přerušovanou bych si nelajsla :grinning:
20. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
tan, to je hezky :dizzy_face: a prakticky k tomu :dizzy_face:
jani, to ani ja :grinning: teda tedka mozna, ale normalne ne :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
holky a co BT? merite i pri kojeni?
20. led 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
adél, já dřív měřila... kojení s tím u mě nemělo moc co dělat, protože antikoncepčně moc nepůsobilo. ted už neměřím, ovu poznám i tak, do grafu si jen zaznačuju ms.
20. led 2010 v 15:11  • Odpověz
adel, ja jsem merila, ale jestli to pujde aj ted to fakt nevim :sweat_smile:
20. led 2010 v 15:18  • Odpověz
zacinam premyslet nad antikoncepci po porodu, nejak jste me nahlodaly :grinning:
20. led 2010 v 15:22  • Odpověz
holky rozhodla jsem se udelat domaci testoviny :sweat_smile: :sweat_smile: nemcina me depta :rolling_eyes:
20. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Ady: Mě taky :grinning: už dlouho.
Jakou máš úroveň? - Mám tu testů hafo - jak testuju chudáky klienty. Tvořím si je ale sama na základě probrané látky. Z netu nic neberu-jsou to většinou srajdy aj s chybama. Zkus třeba www.nemecky-jazyk.cz, to je celkem slušný.
20. led 2010 v 15:51  • Odpověz
all uroven :sweat_smile: A2 je to jen vstupni test abyh si mohla nemcinu zapsat
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
diky za odkaz :slight_smile:
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Ha, musím nás pochválit :dizzy_face:. Koukala jsem na výdaje a leden zatím dobrý :dizzy_face:.
20. led 2010 v 16:24  • Odpověz
all, sikula :slight_smile: ja radsi vzdycky scitam az na konci mesice :grinning: :grinning: :grinning:

hele, ted mi doslo, ze jedu zitra naposled na kontrolu do Olomouce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. led 2010 v 18:13  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
ja bastim HA, sice jsem puvodne nechtela,ale hruza z dalsiho tehu byla silnejsi :sweat_smile:

pred juli jsme jeli prerusovanou a kondomy :slight_smile:

my dneska byli na obede (mnam) a byla jsem v praci, tak uz se me ptali jestli bych nechtela nejaky sluzby :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
He, holky, tak mi právě napsal jeden vysokej manager firmy, ve který učím, že mě detekoval na svejch osobních fotkách ze mše s papežem v Tuřanech :sweat_smile:
Jsem prozrazena :sweat_smile:, ale on taky :grinning:

Prej si fotil zpěváky a krojačky a dneska na to pořádně koukal a co nevidí - svou zlou a drsnou lektorku s zpocenou, s otevřenou hubou a notama a oranžovou šálou na krku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
20. led 2010 v 18:36  • Odpověz
all :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Holky, on mi už aj poslal odkaz mailem :sweat_smile:.
Su tam a vypadám jak péro :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Hned za tím je fotka nějaké krojačky ve vlčnovským kroju, jak jí bagetu a následuje papež v krajkovým hábitu a pak nějakej ministrant, jak zbožně čumí. Kuwa to su v dobré společnosti.
Už do té firmy nejdu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A já si tak zakládala na image drsňačky :angry: :sunglasses: :grinning:
20. led 2010 v 18:49  • Odpověz
20. led 2010 v 18:51  • Odpověz
me je tak lito julinky :cry: . uz spinka,ale place bylo,ma to k zubum, vecer se mi zdalo ze uz kus dalsiho novyho kouka. beruska moje malinka :frowning2:. tak spatne to snasi :cry:
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
say, Tobik byl taky z kazdyho zubu hotovej :frowning2: zkouselas ten calgel nebo jak se to jmenuje?
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
jo a uz spi taky, dnes neskutecne brzo :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
jj,gel mam,ale neni chutove dobrej,tak je vzdycky boj ji aspon trochu namazat. no,ted dostala i nurofen sirup :frowning2:. snasi mi tak blbe vsechny zuby. prestane jist (jeste ze ma zasoby) a zacne blbe spat. a takhle treba uz 14 dni dopredu a pak teprve vyleze :frowning2:. ach jo,je mi ji tak lito :cry: . dnes vecer tak plakala a me to srdce trhalo :cry:
20. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.