• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji odkdy se chodi na KO do porodky?
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
adel,zalezi na tom co tvuj gyn ma v ordinaci. muj mel utz i monitor, tak jsem chodila k nemu az do doby co jsem nastoupila na vyvolani. pokud monitor nema, tak od 36. tydne
20. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
diky say :slight_smile: no moje doktorka ma utz urcite monitor asi ne, ale od listopadu mi utz nedelala takze ... proste se uz tesim az me preveli do porodnice
20. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
say, chudák malá... kolik už těch zubů má?
20. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
say, nam zas ten gel vubec nepomahal, taky parkrat dostal nurofen aby se aspon trochu vyspal :unamused: ale bude lip, neboj :slight_smile:
adel, ja jdu zitra naposled na gyndu a pak uz do porodky, ale nevim jestli uz v 36tt nebo az za 14 dni...podam info zitra ju?
20. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
diky maji :slight_smile:
say chlazeni kousatek je asi uplne scestne, co? Zkus male dat cajik aby se ji lepe spinkalo, je to chudatko fakt a ty taky ani jedna z vas se nevyspi :frowning2:
20. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Nám zas ten gel myslím celkem pomohl. Nebo to taky mohlo být placebo, v tom smyslu, že když už pak Kika ječela jak smyslů zbavená a já ji začla do pusy cpát prst s gelem, trochu to rozptýlilo její pozornost. V nejhorších dnech jsme používali kombinaci gel + nurofen...
20. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Adél, já myslím že i ty kousátka v nějaké míře pomůžou. My jsme měli to s vodou uvnitř a taky to celkem slavilo úspěch :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
adel,kousatko nekouse :unamused: . asi se ji nelibi :sweat_smile:. a caj do ni nijak nedostanu :frowning2:

jani,mame zatim 4,ted vecer se mi zdalo ze vidim 5, ale nevim jiste,nechtela ukazat :unamused:

ja v nejhorsich dnech davam taky sirup, ale je hrozna vzdy nekolik dni predem a mam strach ji ho davat nejak casto :frowning2:
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
jani,ten mame taky a nechce :grinning:. asi nevi co s nim :sweat_smile: :grinning:

maji,ja od 36. tydne chodila kazdy tyden :wink:
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
say, ja myslim, ze ja s Tobikem taky, ale uz jsem si nebyla jista, jestli ne az od 37tt :wink: ikdyz ono mi to vyjde tak, ze v utery pujdu jeste v 36tt a ve stredu zacinam 37tt, takze je to asi stejne jedno :grinning:
20. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
hele, probralo se mi dite, slysela jsem jak leze po posteli, tak jsem tam vbehla a on zacal plakat, ze chce do svoji postylky, tak jsem ho tam dala, zavrel oci a byl tuhej :sweat_smile: :confused:
20. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
maji,to je sikulka :wink:
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
say, jeste kdyby tam tak chtel spinkat az do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdou noc kolem 4. se ke mne stehuje, protoze se chce u spinkani tulit :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
ju,to je roztomily :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
say, jo? :sweat_smile: jsem si jeste nevsimla :grinning:
ja se teda moc nevyspim, kdyz si lehne, natiskne se na me, vrazi mi prst do nosu, oka, ucha, podle toho jak lezim a spokojene me pokopkava do bricha, boku, zad... :sweat_smile: a pak se zacne posouvat napric polstarem, takze nad ranem pravidelne koncime tak, ze on si spokojene chrape na polstari pod moji dekou a ja su skrcena pod nim, hlavu vklinenou mezi sprusle postylky, cely telo dokopany a jeste klepu kosu :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Maji, to budou nějaké erupce na slunci, kika se taky probrala :confounded:

maji... no je to roztomilý :grinning: počkej, až tam za třicet let bude starý chrápající chlap... nebo sladce spící chlap, zatímco ty budeš trpět nespavostí, návaly horka kvůli menopauze a furt budeš lítat na záchod díky nějaké chybě v močovém měchýři :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
maji :grinning:

jani :grinning:

me se julca taky pred chvili vzbudila,ale zas spi :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
:grinning: say, mám ženicha pro Juli :slight_smile: z dobré rodiny, jmenuje se Rafael a v půl roce má 9,8 kg :slight_smile:
21. led 2010 ve 03:05  • Odpověz
tan :grinning:. a je fesak? :grinning:. my jdem dnes k detske na kontrolu, ale predpokladam ze vahove stojime :slight_smile:. abych pak necumela jak puk, ze :grinning:

preju dobre ranko :slight_smile:

tan, kdy mas ty statnice?
21. led 2010 v 08:13  • Odpověz
say potom napis jak jste dopadly :slight_smile:
ja jdu zkontrolovat co nam jeste chybi do vybavicky :slight_smile:
21. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

tak jsem si upravila TP podle dnesniho NT, jen o zdibec:slight_smile: bylo to moc krasny, vsechno bylo skvele videt, slyseli jsme srdicko, proste super:slight_smile: Akorat jsme teda padli na blbou doktorku, takovej psi cumak, vsechno nam rekla jen tak mimochodem, jako bysme ji obtezovali, ani jsem se ji nezeptala jak je mimi velky:frowning2: byla fakt protivna a i fotka stoji za prd, mohla udelat milion hezcich zaberu.... ale co, hlavne ze je maly v poradku :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

Dneska mám poslední zkoušku... tak zachvíli přijede tchyně na hlidání... Je to sice až v 6, ale jedu do brna dřív, abych se to ještě doučila :rolling_eyes:
21. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jé Jani, ty už taky končíš se zkouškama? Tak to jsi šikulka! Gratuluju. To dáš, nepochybuju o tom. Můžeme se vsadit :slight_smile:.

Mi se nic nechce-asi jdu žehlit a večer do práce.

Btw. Včera mě manžel při manželské chvilce zdrbal, že jsem po večerní sprše ještě použila parfém, prý mu moje tělo voní krásně a ty chemický srajdy to kazí :sweat_smile:. Chjo, asi začnu víc věřit článkům v Playboji :grinning: a zajímat se o lidský pudy... :confused:.
21. led 2010 v 09:10  • Odpověz
aer tak to je bezva :slight_smile: gratuluju :slight_smile: kdyz jsme byli v Prenatalu my tak jsme byli z naseho maleho tak na vetvi, ze jsme se na morfologickem utz nezeptali kolik meri vazi a ani fotku jsme si nevyptali, tak musel Mirek jit dodatecne za Vlasinem pro foto :slight_smile:
21. led 2010 v 09:11  • Odpověz
jani drzim pesti, jsi sikula :slight_smile:
all je to tak, ja si uplne pamatuju jak mi vonela mamca, kdyz jsem byla malicka :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Aer: Připojuju se ke gratulacím :dizzy_face:

Ady, je to fakt...taky si vzpomínám, že mi máma voněla, i když byla třeba trochu zpocená... M. mi taky voní i bez parfému... Asi s tím voněním večer skoncuju...Většinou na to stejně zapomenu...
21. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
aer :dizzy_face: :dizzy_face: ale stejně rodíš 6.8. :wink: :wink: :sweat_smile:

all, no kéž by se dneska zadařilo, to by mi pak už chyběl jen jeden zápočet - napsat ten rozhovor, na který jedu příští týden.

Na té vůni to určitě bude, i miminka prý nemají ráda, jak se mamka voní. Vzhledem k tomu, jak se někdo po porodu víc potí, to musí být perfekt - pro tu ženskou :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:19  • Odpověz
all, no ja se mu nedivim, mne vlizt V. do postele vecer navonenej, tak ho asi kousnu:sweat_smile:
on se ale V. nevoni ani pres den, jenom kdyz jdeme nekam treba na ples nebo tak:slight_smile: a nepouziva teda ani deodoranty:grinning: ale on se fakt malokdy zpoti ze by smrdel, s tim mam problemy spis ja :pensive:
21. led 2010 v 09:38  • Odpověz
aer,gratuluju :dizzy_face:

ja se po porodu zacla dost potit :frowning2:. ale moc se nevonim,jen kdyz nekam jdu, preci jen,vonavka nemusi byt julce prijemna. a edu bych teda hnala kdyby se mi na noc navonil :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.