• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo jinak včera sem mela asi první posliky :grinning: ale zjistila sjem to az dneska
22. led 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj, včera nám paví očko porodilo 60mladých :sweat_smile: :sweat_smile: ale před porodem vypadala fakt děsně :sweat_smile: až jsme mysleli, že to nepřežije, hovínka měla tenká jak vlas! a co myslíte, už se kolem ní sameček zas naparuje :grinning:
22. led 2010 v 09:04  • Odpověz
adel, uz? neni na posliky jeste brzo? :confused: ja nevim..ja jsem nikdy zadny nezazila :grinning:
tan, chudina mala... :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz
holky, kopiruju z jara, tudiz je to bez smajliku:

jo holky, nevim jestli si nekdo vsiml, jak jsem vcera na fb resila tu svatbu (btw, jeste nikdy jsem nemela tolik reakci na status jako vcera na tu fotku z utz a na svatbu), ale jedna holka mi tam poradila, ze mam zaukolovat kamaradky, at prinesou jednohubky a tak brala jsem to jako "hahaha, vtipny", ale po ceste do prace jsem o tom dneska premyslela a hrozne se mi ten napad zalibil!

myslite ze by to slo, proste rozeslat emailovy pozvanky kamaradum a spoluzakum a tak, ze obrad je tehdy a tehdy a pak se sejdeme tam a tam, ze nechceme zadny dary, at kazdej radsi prinese tac jednohubek s oblibenou pomazankou nebo kolac dle rodinneho receptu, nebo proste co je napadne?
tak nejak si rikam, ze tim padem bych mohla mit na svatbe mnohem vic lidi a hlavne lidi, co by fakt prisli protoze nas chteji videt, a ne ze dostali pozvanku a je slusnost prijit a navic dostanou zadarmo najist, ze...

co myslite??????
22. led 2010 v 09:07  • Odpověz
A jinak teda dobreee raaaano:slight_smile:

tan, gratuluji k novym prirustkum do rodiny:grinning:
adelko, to uz muzou byt posliky fakt tak brzo?:sweat_smile: no potes koste, uz se tesim na ty statnice:grinning:
22. led 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile: :slight_smile:

mají, tobík šikula - určo to do léta zvládnete :slight_smile:

adél, to dáš :slight_smile: držím palce :slight_smile: poslíky jsem taky nikdy neměla - teda možná jednou.

tanuki, velká gratulace pavímu očku :grinning:

aer, já to pokládám za skvěle originální nápad :slight_smile: myslím, že by to mohlo být fajn, nebylo by to tak děsně oficiální, přišel by kdo chtěl a byla by dobrá zábava :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 09:11  • Odpověz
aeri, tak zalezi jestli nepojedou odnikud zdaleka apod. a abys tam pak nemela jen jednohubky :grinning:
22. led 2010 v 09:11  • Odpověz
cetla jsem ze posliky muzes mit uz od 6tt :grinning:
ale na posledni kontrole CS 0 takze se tim neznepokojuju :slight_smile:
aer neni to spatny napad, sice trosku netradicni ale dobry.
22. led 2010 v 09:12  • Odpověz
jeee, nocnikovy uspech jsem prve nezaznamenala, gratulace :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Aerin: Já myslím, že je to super nápad :dizzy_face:. Osobně bych nejužší rodinu vzala na oběd a pak udělala párty někde na zahradě, nakoupila víno od vinaře, nebo bečku, buřty, nebo sele a poprosila kamarádky, ať se postarají o zbytek ... :dizzy_face:
Krásný, takhle jsem si to taky představovala :dizzy_face: Grilovačka venku a pohoda jazz, ale měli jsme hodně lidí z rodiny, honosnou svatbu v kostele s mega sborem a muzikantama a navíc bylo 5.9. už docela chladno, tak jsme nakonec na zahrádku u restaurace ani nešli a tancovali vevnitř :slight_smile:
22. led 2010 v 09:13  • Odpověz
maji, z daleka by prijeli jenom jedni kamaradi a to ti z Beskyd, jak maji maly deti (no a to vlastne kdo vi jestli, kdyz nad tim tak uvazuju, protoze Marcelka ma TP nekdy v dubnu, takze s tak malym mimi by asi nejeli :unamused: ) a moji prarodice, na ktere se tohle samozrejme nevztahuje:grinning:
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
Mě právě přijde super zaměstnat kamarády místo nějakých "oficírů..." my jsme sice měli tradiční svatbu, ale kámoši se taky vyřádili - od svědka, přes řidiče, výzdobu, dje...
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Maji: Tak nějakej základ by se mohl koupit (selátko, buřty...) a jednohubky, zeleninu, nějakou tu lahev tvrdýho můžou obstarat ti kámoši :slight_smile:
22. led 2010 v 09:15  • Odpověz
all, tu zahradu prave nemame k dispozici:frowning2: takze musim rozhodit site, jestli by nekdo ze zvanych neposkytl nebo nema nekdo tip na prostory k pronajmuti, nejlepe castecne venkovni, aby se dalo nalozit maso, kolacky napece moje babi, cukrovi Vaskova rodina, vino od nejakyho streca taky sezenu:wink: a jinak co kdo prinese:slight_smile: myslim ze by to mohlo byt fajn:slight_smile:

obrad chceme az odpoledne, kolem treti, ctvrte, takze predtim bysme asi nekde objednali jenom lehkej obed pro rodice a prarodice:slight_smile:
22. led 2010 v 09:16  • Odpověz
aeri, tak to jo :slight_smile: brala jsem to podle nasi, kde z tech 80 lidi vic nez polovina jela pres pul republiky a nekteri aj dal, takze by to nebylo realizovatelny :slight_smile: a jak to teda vypada? termin, pocet hostu a taaak???
22. led 2010 v 09:16  • Odpověz
holky zacina to vypadat nadejne, ze by to fakt mohlo klapnout? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ¨
takhle by nas to fakt na moc neprislo, prstynky mame vybrany kolem tech 2 tis., hlavni latka na saty koupena a sit je bude mamka (navic bych to videla fakt na to brisko takhle v lete satky po kolena) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Aerin: A obřad kde?
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
aer, jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz
jani my jsme kamarady taky zamestnavali :grinning: bubunik z kapely si zahral na cisnika varil a roznasel kafe :grinning: kamaradky chystaly zakusky na talire a roznasely je po stolech ostatni kluci pomahali tatuldovi doplnovat vino slivovici a tak vsichni si to maximalne uzili a bylo to takove nenasilne, nemotal se nam tam nikdo "cizi" jen nam prinesli obed raut pripitek a pak jeste par tocenych piv :slight_smile:
22. led 2010 v 09:19  • Odpověz
haha, aeri, mam jedny bily kratky pro tehuli na prodej, nechces? :grinning: :grinning: :grinning:
Ženy, my jdem zítra na zabíjačku a pak večer na ples našeho děkanství. Moje nervy!!!
Já budu držet prasa za vocas, míchat krev a prát střeva a večer mám bejt jako za dámu v róbě a kamarádíčkovat se s těma pokrytcema a nesmrdět česnekem - jak to mám jako udělat ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
my jsme meli lidi na vareni, ve vycepu a tri cisniky, ale byli to taky vsechno znami a kamaradi :slight_smile:
22. led 2010 v 09:20  • Odpověz
all, prebij ten cesnek cibuli :grinning:
22. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Aer to je bezva :slight_smile: taky bych to neodkladala, takto si to jeste uzijes i ty :slight_smile:
22. led 2010 v 09:21  • Odpověz
all, no obrad asi bohuzel na zabinske radnici:frowning2: no mozna na lisenskym zamecku......

kdy...asi zacatkem cervna, to uz nebudu chodit do prace a budu mit pred statnicema, po nich uz by to bylo asi s TP fakt na knop...

a pocet hostu, ehm:grinning: tak s timto planem veeelice nejisty:grinning: ale z rodiny rodice (moji jsou sice rozvedeni, ale v posledni dobe spolu vychazi, takze by podle me nebyl problem, aby na obed a na obrad sli spolu a pak si pripadne pozvali kazdej symbiozu), prarodice (Vasek jen 1 babi, ja vsichni 4), sourozenci s partnerama (ja 1, V. 3)...asi tak nejak...plus kdo se rozhodne prijit:slight_smile: smaozrejme se to vztahuje i na vas!!!
:dizzy_face:

ale berte me s rezervou, vite kolikrat jsem tu uz planovala svatbu:frowning2:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz
maji, ja jsem dala dost penez za tu latku, ktera byla myslena na normalne dlouhy korzetovy s sirokou sukni, takze bych ji rada vyuzila aspon cast:grinning:
22. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
juchůůů, jedéém!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz
aeri, to jen, ze mi lezi ve skrini, tak jsem si na ne vzpomnela :grinning: ukaz jaky by se ti libily... :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz
ja nevim, maji, jeste jsem po nicem nekoukala :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
tady jsou nektery celkem pekny:slight_smile:
ale asi bych fakt brala spis kratky....

http://www.snubni-prsten.cz/magazin/19-svatebni-saty-pro-tehotnou-nevestu.htm
22. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.