• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
juuu ja se chci znova vdavaaaaat :grinning:
22. led 2010 v 09:55  • Odpověz
jé Are, to je super nápad! Mně to tak přijde přirozené- mamka se narodila na Vých. Slovensku a tam mají sice velké svatby, ale chodí to tam přesně takhle- svatebčané zajistí stoly...a hosté přinesou a jídlo, a pak se ještě tancuje s nevěstou a vybírají se u toho peníze. Jde přeci o to, aby měli ěnco do začátků a ne platit desítky tisíců za svatbu.
Já jsem původně chtěla šaty taky ušít, pod prsa...a pak volně přes pupíka (vdávala jsem se ve 24.tt) ale nakonec jsem si vybrala v půjčovně..kdybych to mohla vrátit zpět, tak si zajdu do 5.avenue (nevím, zda to znáte) sakra....nikdy jsem si žádné pořádné šaty nekoupila. :grinning: Tak si říkám, že jestli udělám státnici, tak si nějaké koupím-v únoru máme fakultní ples.
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz
zase mrtvooooo
22. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
jsem tu...jste tu? :grinning:
22. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
ja jo:grinning:
22. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
holky, ja mam dnes den blbec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Maji: Jak to?
22. led 2010 v 19:24  • Odpověz
maji ja taky :frowning2: ta nemcina vypada dost bidne...
22. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Holky, já dnes byla na gyndě. Vše už konečně o.k. :dizzy_face:, ale dostala jsem Utrogestan... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte s tím některá zkušenosti? Prej na podporu přípravy na těhotnění :sweat_smile:.
Ptala jsem se, jestli vadí, že těhotnět bysme chtěli až tak za rok (kvůli státnicím a rekonvalescenci a Paříži) a prej ne...
No, nechce se mi do těch medikamentů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:47  • Odpověz
all podle me je to uplne nanic .... pokud mas jen utros tak ti to asi neupravi ani cyklus, podle me protoze ti chbi ty hormony ktere jsou po ovulaci.
jsou to prece jen hormony, asi bych to nebrala kor kdyz chcete mimco az za rok, pokud mas nepravidelny cyklus tak si kup sarapis ten obsahuje hormony prirodni a mne to cyklus krasne upravilo utros jsem brala na zacatku tehu do 14tt na udrzeni...
22. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ady: Díky... :slight_smile:
Moc to nechápu, když su oka a mimino teď nechcem, tak proč to do mě rve. Já věřím, že se tělo dá dopořádku za ten rok samo...
22. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
all presne tak, i kdyby nedalo, tak potom ti ty hornony na upravu cyklu predepise, ted je to fakt jen zbytecne cpani se hormonama.... a to ty nechces.
22. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
aer, to mi prijde jako dobry napad :wink:

ja poslicky taky nikdy nemela :slight_smile:

jinak preju hezky vecer :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Maji, jak jsi minule řešila, co už asi Tobík, chápe..dnes jsem definitivně přesěvdčená, že už chápou skoro všechno! Kamarádka přijela a hned povídala, že upadla, když vystupovala z tramvaje a Veru na to: bebí :grinning: a pak vzala můj batoh a řekla dvakrát "bato" a to já jsem kvůli ní říkala batohu taška, aby toho na ní nebylo moc :grinning: :grinning: :grinning: Já tohle období prostě žeru, to je tak báječné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ti někteří lidi jsou fakt divní! X mi jich říkalo, že období od jednoho do druhého roku je nejhorší, že děti jsou fyzicky schopné a nic nechápou :angry:

All, takže si asi myslí, že neovuluješ..ale snad se to upraví samo, taky bychs e na hormony vyprdla
23. led 2010 v 09:42  • Odpověz
tan, ja si taky myslim, ze chapou vic nez si myslime :grinning: ikdyz obcas delaji, ze absolutne netusi, co po nich chceme (odnes si to pyzamko do postele, uklid kosticky do krabice apod.) :grinning: :grinning: :grinning:
my umime dve novy slova "děti" a "jogo" (jogurt) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 09:53  • Odpověz
ju,ty jsou sikovny :dizzy_face: . ja se tak tesim az takhle bude rec s julkou :dizzy_face:

preji hezky rano :slight_smile:
23. led 2010 v 09:54  • Odpověz
tobe taky say :slight_smile:
23. led 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

tak pomalu začínáme s odstavováním, teda v noci to byl boj :frowning2: :frowning2: chyba byla, že mě viděla, tak se furt sápala... totální hysterák. Pomohlo, až když jsem ohřála kravské mlíčko a jarek si ji pak vzal k sobě a koukali spolu z okna... Když má hysterák, tak fakt pomáhá už jen pořádně probudit - a pak zas uspat.
Jsem zvědavá na dnešek, jdem na ples, tak bude spát u našich.

Jinak Kika ještě nic moc nemluví, tak čekám, až se rozkecá. Teda ona si jako žvatlá tak nějak po svojimu, na pejska je trochu jiný výraz než na jogurt, ale haf teda neříká :sweat_smile: jediné, co fakt umí je halo (ach ty mobily), papa a tak :sweat_smile:
23. led 2010 v 11:03  • Odpověz
My jsme komunikačně dost na výši, ale ještě nikdy jsem se nevyspala.. :wink: něco za něco :grinning: No, u nás je to fakt totální mamánek, když začne kňourat a přijde táta..rozeřve se ještě víc a volá mě.. no a nejhorší je, že už říká "dádi", když jsem dnes v noci na ní jednou zvýšila hlas "pššššt" tak začala plakat a volat "máma dádi" to samé, když za ní v noci hned nepřiběhnu :frowning2: takže..rezumé: je to asi hrozná citlivka a kojit budu ještě pár let nebo co :angry: ba ne, mlíko jí taky uspokojí, navíc si i ze spaní drží lahev, takže můžu v klidu spát :grinning: akorát láhev není netekoucí, takže pak je polytá postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme jeden netekoucí hrneček Nuk, ale je debilní-netekoucí systém blanek se špatně vymývá a zahnívá to tam. švagrová má Mam a ten se dá dobře vymýt.
23. led 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Podle mě je netekoucí hrneček blbost, všecky jsou tekoucí :grinning: bavily jsme se o tom s mamkama na plavání.
No a mytí, to je druhá kapitola, nám se to taky blbě myje :unamused:
23. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
my mame dva a nepouzivame ani jeden aby jsme to nemuseli myt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tecou taky oba :grinning:
23. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
nakonec jsou nej ty malý pet lahve s násoskama :grinning: akorát jsem kvůli tomu jednou koupila nějakého toho Kubíka nebo Jupíka a ten tekl úplně..takže to chce Rajec :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
Jj, to jsem slyšela, a prý to chce... teď jsi mě zblbla, ale asi jupík? nebo kubík? :sweat_smile: s takovým zeleno modrým obalem.
A jaký rajec neteče?
23. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
No to mě....

Kika objevla mou rtěnku... tak už ji má na sobě a taky na gauči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
tak my kupujeme cappy junior :grinning: ty teda nemaji tu blanu, aby to neteklo, ale nam uz to nevadi, jen obcas ma Tobik potrebu pozalivat koberec :wink:
jani, no chce byt krasna jako maminka, no :grinning: :grinning: :grinning:
jo a mame vymyslenej kostym pro Tudlika na karneval :grinning:
23. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
vážně? jakej :sweat_smile:
23. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
u nás už taky jedna rtěnka zařvala..nová :stuck_out_tongue_closed_eyes: úplně jí prstíkama rozpatlala.. ale horší je, že si dává na rty takové to tyčinkaté lepidlo..njn, kdo to má poznat, že :grinning:
23. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
tan :grinning: :grinning: :grinning:
jani, pujde za Caesara :grinning: :grinning: :grinning:

holky, musim si vylit srdicko...vcera jsem byla rozhodnuta, ze koncim se skolou, ze si na semestr prerusim, v klidu porodim, necham prcka povyrust a vratim se pristi rok zase do zimniho a zopaknu si ho...dnes jsem ani nejela na zkousku a po obede mi volala kamaradka, kde su a tak jsem ji to vsechno povykladala a tak a ona me presvedcila at to nevzdavam a zabojuju, ze me v tom nenecha a donese mi nejaky materialy a tak...hrozne me to dojalo, ze mi veri, ze to dam, obrecela to a slibila, ze to jeste zkusim :pensive: jenze na to mam tri tydny a silene prace mi chybi, tak nad tim ted sedim a je mi do breku... :frowning2: a nejlepsi je, ze na posledni zkousky pojedu tyden pred terminem :sweat_smile:
23. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Maji, přeci nepřijdeš o studentské výhody :slight_smile: To cestování před porodem teda nic moc.. třeba v té době už budeš s prcekm v náručí :wink: Na druhou stranu je zcela pochopitelné, že takhle měsíc před porodem už myslíš na něco úúúúplně jiného...a na školu prdíš. ale nějakou z nich zkusit můžeš, ne? a zbytek přesunout do léta. vždyť o nic nejde, nemusíš udělat všechny zkoušky, lepší je něco teď a něco pak než vůbec nic a všechno pak :slight_smile:
23. led 2010 v 17:36  • Odpověz
maji,musi to byt tezky :pensive: . aspon to zkus. vzdat to muzes vzdycky :wink:

ja se dnes pohadala s babi, tak me to dost mrzi. ale myslim ze jsem byla v pravu. nicmene to vsem zkazilo naladu :frowning2:
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.