• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
sab, jj, moooc dulezita vec...zitra letim od zkousky... :sweat_smile:
jinak myslim nic moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 18:48  • Odpověz
tak tady zase mrtvo jo? no jestli se nikdo neozvete, vyzkousim se z heavy metalu a punku... :grinning:
29. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
no tak kde to vazne?:grinning:
29. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
jo emi, ty chces prednasku o hip hopu a trip hopu, co?
29. led 2009 ve 23:38  • Odpověz
haha, tak si fakt asi muzu pokecat sama se sebou :grinning:
dnes nejdu spat, mam jeste hroznyho uceni a musim to do rana narvat do hlavy... :sweat_smile:
30. led 2009 v 01:40  • Odpověz
ach jo ach jo, umim asi trictvrte a su uplne hotova...keeez bych tak mohla jit spat... :rolling_eyes:
30. led 2009 ve 04:14  • Odpověz
teda maji, obdivuju :confused: nocni uceni ja teda nedavam....zijes jeste?:grinning:
jinak nam to tu teda zase pekne umrelo.....
30. led 2009 v 08:02  • Odpověz
dobre ranko,
vy jste toho teda moc nenakecali, cekala jsem mnohem vic :sweat_smile:
maji,zijes jeste? To bych nedala,mas muj obdiv :slight_smile:
holky,kdyz nebudu prenaset, tak za 4-6 tydnu je ze me mama :dizzy_face:
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz
juchuuuuuu, say :dizzy_face:
30. led 2009 v 09:22  • Odpověz
no saaaay gratuluju:grinning:
holky zni blbe Krystof Marysko?
30. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Nezni emi, zni to hezky:slight_smile:
30. led 2009 v 09:25  • Odpověz
:grinning: aerin me podporila, dekuji..tak uz mame jmena z krku..:grinning:
30. led 2009 v 09:26  • Odpověz
ja bych spala az bych brecela (promin Maji:grinning: )..a musim do prace tyjo do sedmi to je fakt smr...ja pak necitim zada...jak po epiduralu..si to asi trenuju..:grinning:
30. led 2009 v 09:33  • Odpověz
emi,krystof je dobrej :wink:
stejne to vsechno tak leti...
emi,ja chci taky epidural,ale asi budu bez nej :rolling_eyes: . pry malo dr a sester, takze by byla nahoda kdybych rodila a zrovna byl nekdo volnej kdo by mi ho pichl a pry pak ta zenska nevi jak tlacit, tak to hodne casto konci klestema :frowning2:. Rikala mi to porodni asistentka na kurzu. ale pry je spousta jinych moznosti, se kteryma se nesetri :slight_smile:
ukamenujte me, ale nebudu zastavat nazor porod bez leku, kdyz si to neumim predstavit :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:37  • Odpověz
jj, taky sedim od osmi v praci:frowning2: do peti:frowning2: a o vikendu budu taky makat a jeste se ucit na zkousku :confounded:
30. led 2009 v 09:37  • Odpověz
je,to vam vubec nezavidim. ja jsem ted rada ze jsem rada :sweat_smile:
jinak vcera jsme byli na tom vylete, tak jsem to zvladla,i kdyz chvili jsem premyslela, jak to bude komplikovany kdyz tam zacnu rodit :grinning:. ale dobry :slight_smile:

jo a manzovi jako jedinymu ze vsech co jim smlouva koncila na konci ledna, tak ji prodlouzili :slight_smile:. sice jen do konce brezna, ale aspon muzem dalsi 2 mesice hledat bez nervu :slight_smile:
30. led 2009 v 09:41  • Odpověz
tak ja si to taky neumim predstavit a dost mozna budu o epi skemrat, ale muj momentalni nazor je, ze bych si moc prala byt tak silna, abych to zvladla bez toho...takze ja pro porod bez leku jsem, ale skutecnost muze byt samozrejme jina:slight_smile:

tak gratuluju manzovi, say, to je bezva :dizzy_face:
30. led 2009 v 09:44  • Odpověz
dekuju, taky mame radost :slight_smile:

no,ja jsem prave takovej srab, ze ja si ty zadni vratka chci nechat otevreny :grinning:.treba to nakonec potrebovat nebudu,ale ted jsem schopna rict ze se tomu v zadnym pripade nebranim. vzdyt me boli i blba injekce :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:47  • Odpověz
no vsak rikam, ze to taky nevylucuju, ze o nej budu zadonit, ale spis to bude proti mymu objektivnimu presvedceni :grinning:
30. led 2009 v 09:49  • Odpověz
ja budu mit samozrejme orgsmicky porod..jinak to ani nevidim,..:slight_smile:
co vcera aero, Poirot?:slight_smile:
30. led 2009 v 09:55  • Odpověz
dobry, i kdyz teda ty dily pred tim byly lepsi....byl ponekud zamotany a morbidni :sweat_smile:
30. led 2009 v 09:57  • Odpověz
ja spis cekala co Vasek..:grinning:
30. led 2009 v 09:58  • Odpověz
no koukali jsme no....:slight_smile: a zase se samozrejme tvaril jako ze nic a ze jsem uplne paranoidni:grinning:
30. led 2009 v 09:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach t chlapi...:grinning: ja kdyz jsem nastvana, tak si Fil mysli, ze jsem unaena z tehotenstvi..takze...:grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
teda já jsem nějaká řachlá, malá se v noci furt budila... tak já nevím, buď prospí celou noc, nebo se často budí... ještěže už je pátek.
30. led 2009 v 10:00  • Odpověz
ahoj jani:slight_smile: tak to dospite pres den, ne?:wink:
30. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky jani,
tak to ja dneska do ruzova :slight_smile:. ale po dlouhe dobe
30. led 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Mě se přes den nějak moc nechce spát :sweat_smile: ale malá to samozřemě dospí...
30. led 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak vy jste měly skoro všechny hádky včera nebo předevčírem, no tak já pro změnu dnes :angry: . Musím si postěžovat. Možná jsme psala, že jel na školení ve středu, večer mi volal a prý, že se mi ještě ozve. No ve čtvrtek mi ráno napsal. Ale pak dojel vlastně do Brna a měli pracovní akci, jakejsi turnaj. A já si říkala, že se mi ozve nebo něco a samozřejmě nic. Dnes mi píše na icq, jak spal jen čtyři hodiny... Skvěle se samozřejmě bavil, tak já na něj proč se mi neozval, aspoň nenapsal, no že zapomněl, hlavně, že se skvěle baví do rána, ale na mě si ani nevzpomene, fakt nádhera :cry: . Fakt si kolikrát říkám, že s ním nebudu bydlet, on ještě asi není dost dospělej, mě přijde, že se chová jak puberťák, ale já chci dospělýho chlapa. Že on si v 26 letech uvědomí, že si nic neužil a začne chlastat do pěti do rána, na to já fakt nejsem zvědavá :confounded: . Ach jo, tak místo učení bulím :cry: . Proč to máme s těma chlapama tak těžký :rolling_eyes:
30. led 2009 v 11:10  • Odpověz
any, naprosto te chapu:slight_smile: ale v tomhle jsou chlapi vsichni stejni, teda Vasek nechodi chlastat ani nic takvyho, ale myslim v tom, ze jim proste nedojde, ze nektery veci jsou pro nas dulezity, a navic uplne samozrejmy, pro ne proste ne:frowning2: vubec je netrapi, ze se meli ozvat a ze treba o ne mame strach a podobne...:frowning2:

takze, ac to neni nic uklidnujiciho, ale pokud te na nem stve jen tohle, obavam se, ze s jinym si stejne nepomuzes :sweat_smile: s chlapama je to proste jako z blata do louze, nebo z deste pod okap, chces-li:grinning::grinning:
30. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.