• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tan, prave ze my to amme tak, ze vsechno musis dat v tom jednom semestru, zadny presouvani neni mozny...no nic, zkusim to a uvidim :slight_smile:
say, kvuli cemu? :unamused:
23. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
tak konecne spi

maji, kvuli tomu ze jsem rekla ze juli jestli dostane penize k narozeninam, tak ji za to chceme koupit nejake hezke,nove,znackove obleceni-ted uz to unosi,vzala bych vetsi velikost. a babi spustila ze staci ze sekace,ze tam je to taky dobry. jenze julka ma vsechno jen ze sekace. ja sama si nic nekoupim a chtela jsem si tim oblecenim udelat radost za sebe. no a babi spustila... mrzelo me to. a to jsem chtela treba jen 1 soupravu.
23. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
say, chapu te...taky nakupujem na Tobika ruzne po vyprodejich a sekacich, ale jednou za cas proste jdem a udelame si radost necim extra... :slight_smile:
23. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
me to od ty babicky mrzelo, ze se ani nesnazila pochopit a uz nadavala :frowning2:. stejne by to bylo za penize co dostane. tak nez utratit za blbosti. neco na sporeni a za neco nakoupime :slight_smile:. ale to je to samy jako at ji neprekrmuju,ze je baculata, pritom juli mi neji nic :sweat_smile:, pak at ji nekupujem hracky, ze jich ma dost. pritom jsem ji jentak koupila 1 hracku a dalsi az k vanocum. uz me to stve. kolikrat si pripadam jak chovankyne ustavu ktera svymu diteti nemuze doprat nic :rolling_eyes:
23. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
say, vidis, ja su zase neschopny decko, co trapi svoje dite hlady (necpu do neho tuny cokolady), zimou (nejezdi v kocarku zachumlanej ve fusaku) a nevim cim jeste...jo a musi chudatko malinky chodit po nozickach misto abych se vlacela s kocarem, protoze on je jeste malinky a ma sedet v kocarku :grinning: vim, ze to mrzi...ale babicky jiny asi nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
jsi mi zvedla naladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . dekuju :slight_smile:
23. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
say, ja su taky rada, ze v tom nejsu sama :grinning: fakt si poslechnu svoje pokazdy kdyz za ni jdem a odjizdim s depresi, jaka su neschopna a co vsechno delam spatne :sweat_smile:
jo a zapomnela jsem na to, ze my jsme byly uz v roce bez plinek a dudel by dvoulety decko taky mit nemelo a jaktoze nenosi papuce (ma vsude koberce) a ze mu oblikam "maly a uply" tricka a tyram ho vlhcenyma ubrouskama na zadek, kdyz ona decka myla pod vodou,...mam pokracovat? :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 22:50  • Odpověz
ne ne, to staci :grinning:

ja mela dudlik do 6 :wink:. eda dokonce dva :grinning:. jeden v puse a druhym se simral pod nosem :grinning:
23. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
jo a nejlepsi bylo, kdyz mu nenapadne hlasite v pokojicku vykladala jakej je chudacek,ze az se mu narodi sourozenec, ze uz si ho ani nevsimnem a ze by bylo nejlepsi kdyby si ho mohla vzit k sobe a vychovavat ho, ale ze rodice ji to nedovoli :grinning: :grinning: :grinning:
..no nevim co cekala... :sweat_smile:
23. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Veru má zase rýmu, protože "jsem jí viděla jak chodí doma bosa" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a okurováno to bylo, že tchýně přinesla obnošené bačkůrky o 3čísla větší s tím, že byly nošené jen 3měsíce :grinning:
Say, chápu obě strany a jediné řešení, nemluv o tom, tohle nejsou věci, které by bylo potřeba propírat, navíc předem, prostě to udělej, oni si pak ani nevšimnou, jestli je to nové nebo ze sekáče :grinning: Já si z tohohle důvodu koupila ty neskutečně drahé lyže na kočár.. holky, kdybyste věděli, co já si kvůli Chariotovi vyslechla a to jsme si ho platili sami :angry:
maji tvoje mami nebo tchýně?? s tím Tudlou je to teda :angry: :angry: :angry: k sobě, no to je hustá :angry: :angry: :angry: :grinning:
23. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
tan, moje babi :grinning:
23. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
maji, to je husty :sweat_smile:. to bych asi byla ruda vzteky kdyby tohle nekdo rekl julce jen proto ze cekam druhy :sweat_smile: :grinning:

tan, taky uz jim nic nereknu :grinning:. a to jsme se vcera chytli proto, ze jsem zakazala aby juli mela boty ze sekace :grinning: :grinning: :grinning: . rikam ze proste jsou veci na kterych se setrit nebude a boty k tomu rozhodne patri :grinning:. no, byla zas nafoukla :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
holky, mně negunguje mobil :cry: dotyková klávesnice abs. nereaguje ajá tam mám krásné enstažené fotky Verunky..no je mi z toho na blití, páč nemůžeme najít ani náš foťák a obávám se, že ho někdy Veru hodila do koše.. :cry: :cry: :cry: prohledala jsme téměř všechno, nikde není..pár měsíců jsem z něj nestahovala fotky a teď mobil :frowning2: :frowning2: :frowning2: jediné plus, že fotí průběžně děda, babi, kamarádi, ale stejně spousta krásných fotek je nenávratně pryč
23. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
say, me uz to netankuje, spis jsem cekala pak jak se bude tvarit az vylezou :grinning: ona je babicka hodna a vsechno to mysli dobre, ale obcas uz trochu prehani, no :wink: ...ehm, ted jsem ji navrhla, ze ji koupime psa, malyho, chlupatyho akorat do kapsy...toho nechce, protoze co kdyby musela do nemocnice a kdo by se o neho staral...ale dite by ji nevadilo :grinning: ale co, uz ma svoje leta... :slight_smile:
tan, zajdi s nim do servisu, ty fotky ti z neho snad vytahnou :wink: urcite to nejak pujde, neboj :slight_smile:
23. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
tan :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . tak treba to jeste pujde. nadeje umira posledni...
23. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Další skěvlá správa..přidala jsem si kamarádku do takového toho vodafone kamarádi.. tak jsem si říkala, že jí zavolám, že jsme spoku dlouho nemluvili..hovor trval půl hodiny a teď jsem zjistila, že se mi to neaktivovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže účet jako prase.. no já bych se na to.. :angry: :angry: :angry:
24. led 2010 v 09:27  • Odpověz
mizim šprtat, už je mi zle, průjem..nervozita až zoufalství :confounded:
24. led 2010 v 09:27  • Odpověz
tan :unamused: prijemny zjisteni po ranu :frowning2: snad uz bude lip...
24. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Tan: To je mi líto :pensive:

Holky, já mám story jak prase :grinning:
Včera jsme byli u mých rodičů na zabíjačce, práce hafo, no děs. Večer dojdem na ples a co myslíte, že vyhráli manželovi rodiče? Živé prase o váze 140 kg. Takže další zabíjačka na krku :grinning: :sunglasses:.
Říkejte mi řezník Krkovička :grinning:
24. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Say: Tak to bych se nedala! Juli si zaslouží sem tam i něco fešného z obchodu - a hotovo. Šak to apriori nemusí být s krokodýlem nebo Peek and Clop., za 2000 - tričko, že...
A ty taky! Nechcu v žádném případě nějak kritizovat nebo nahlodávat váš vztah, ale Eda přece chodí do hospody a kouří, tak si myslím, že pěkné oblečky pro tebe a Julinku jsou nesrovnatelně lepší a bohulibější investice než cigarety na huntování zdraví. :wink:
Tak do toho - udělejte si radost, obě :slight_smile:
24. led 2010 v 11:05  • Odpověz
all, diky. no, me docela i dostalo, ze mi bracha rekl, ze chodim oblikana jako stara mlada :pensive: . no,mozna ma trochu pravdu :frowning2:. jenze me je tech penez lito kdyz vidim ze je nemame :pensive: . eda ten byl pres noc pryc, spal pry u kamarada, spat sel az v 6. ted je doma a chrape. to je fakt chlap :rolling_eyes:

s tim prasatkem mate stesti :grinning: :grinning: :grinning:

tan, to jsou teda zpravy :frowning2:. snad nebude ucet tak velky :frowning2:. za par dni ti bude lip. celkove. drzim palce
24. led 2010 v 11:12  • Odpověz
jako eda vubec nema problem s tim kdybych sobe nebo julce chtela neco koupit. mi vzdy rekne at si koupim co chci. ale me je to lito, kdyz vidim ze jsou dulezitejsi veci. ale k narozeninam juli nece fesneho dostane :dizzy_face: . a ja si pak taky asi neco koupim az budu mit narozky ja :dizzy_face:
24. led 2010 v 11:13  • Odpověz
24. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
maji,to zni dobre :slight_smile:

no eda jeste chrape :rolling_eyes: . dela si co chce. a to moje babi potrebuje nainstalovat windows,ale milostpan nechce :rolling_eyes:
24. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
say :rolling_eyes: nakopat do ri.i takovyho "chlapa" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja jsem dala spat Tobika a Martin sel do sklepa natrit skrinku na Tobikovy veci, nakonec tu velkou asi kupovat zatim nebudeme...jo a taky jsem dnes povlikla postylku, povesili jsme zaves a nasroubovali jsme zarazky na prebalovak :dizzy_face: a musim se jit ucit, beztak sel jen proto abych mela klid, tak toho musim vyuzit :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
jo a ten pangasius je fakt hotovej za 15 minut aj s pripravou a je mnam mnam mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
no nic, jdu na to, nakouknu az nebudu moct :grinning:
24. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
taky uz me s.re :rolling_eyes: . a to je vic pryc nez doma. mel ted tyden volno a skoro jsme ho nevideli. bud spi,cumi na filmy a nebo je pryc. 1x teda povozil juli,jinak mi s nicim nepomohl
24. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.