• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
hehe, mam vydrz, co? :grinning:
24. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Say: Ach jo :frowning2:. To je smutný. Já vím, že to není jen tak, ale nakopala bych ho do prdele na dvě doby a letěl by aj bez kufru. Chápu, ale že to nejde jen tak. Dyť takovej chlap je jenom na zlost a na frustraci :rolling_eyes:
24. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
holky, me chytlo hnizdeni, ale brutalne :sweat_smile: po dvou letech mame konecne docela peknou loznici :grinning:
24. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Pěkný večer, tak snad nezapomenu, na co jsem chtěl reagovat :slight_smile: :slight_smile:

say, maji, řeči příbuzných zná asi každý... má rýmu, protože jí nedostatečně oblíkáš... a tak... :grinning: :grinning: já se to snažím pouštět jedním uchem tam a druhým ven, ale mrzí mě, že to hlavně říká moje mamka... a když mě jednou před kris označila jako neschopnou matku, tak to fakt zabolí :cry:

tan, to je smůly najednou... :frowning2: :frowning2:
24. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
All :grinning: :grinning: My jsme taky byli v sobotu na plese, Kristýnka spala u našich a byla úplně v pohodě, probudila se jen když jsme dorazili my a dělali trochu hluk, než jsme se seskládali do postele. Kojím už míň, ale je pravda, že přes víkend měla furt nějakou zábavu... tak uvidíme.

Ples byl super, zábava, fajn kapela a tak... akorát jsem se trochu nepohodla s kamarádem, no ne nepohodla, ale trochu to zaskřípalo a jsem z toho zklamaná. dneska se nám to podařilo rozhovorem trochu spravit, ale furt to není ono :confounded:
v tombole jsme vyhráli uherák :grinning: nějaká cena byla i dva králící, doufala jsem, že to nevyhraju, co bych s tím dělala :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
jo a ještě tohle, toto už jsem sem určitě psala: v létě mám tu praxi a tchánovci se nabídli, že budou malou hlídat, a my jsme hledali ještě další možnosti jak to skloubit, protože mi přišlo nepředstavitelné, že by sem každý den dojížděli. No a dneska mi to konečně došlo - oni to nemysleli tak, že by ji tu jezdili hlídat, ale že by ona byla přes týden u nich. Jaký na to máte názor? Já nevím, ale připadá mi, že je ještě malá na to, aby od pondělí do pátku byla od nás pryč a tak to šlo tři měsíce, v době, kdy mi ta praxe začne, jí bude rok a 10 měsiců. Maji, ty si to budeš umět představit nejlíp - dokázala bys to? Já mám pocit, že to není ideální řešení.
Jenže dneska to nahodili i před našima, ještě tak, že oni budou hlídat, už to mají i domluvené s příbuznýma, s kterýma jezdí na dovolenou, že dovolená tentokrát až v září... já nevím, ale nás se zatím nikdo neptal, oni to jen nezávazně nahazovali a my jsme vždycky řekli, že si to ještě rozmyslíme.. no a oni už s tím počítají. tímto moje varianta s eventuálně nějakou slečnou nebo kamarádkou na hlídání padá, to by bylo peklo v rodině.
No a když jsem nahodila, že by si jarek vzal rodičovskou, tak na mě všichni čtyři zprudka, že to je největší blbost, jakou kdy slyšeli, předháněli se v negativním hodnocení mého nápadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý že by ho pak vyhodili z práce a kdesi cosi. Jasně, že by to asi nešlo tak, že on jim tam v pondělí řekne, šéfe, další týden už nepřijdu, tři měsíce se mnou nepočítejte... ale že by se to nějak domluvilo, třeba by práci mohl dělat i z domu... Dívali se na mě jako na vraha :unamused:
24. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
hezky vecer :slight_smile:
maji,tak treba uz se prdolka pomalu chysta :slight_smile:

jani, no, dovedu si predstavit mit temer ve 2 letech juli na par dni pryc. ale 3 mesice mi prijde dlouho :confounded: . myslim ze na to je jeste mala aby te videla jen o vikendech :frowning2:. jinak my prarodice kiky prijdou asi schudnejsi reseni nez cizi slecna na hlidani :sweat_smile:. nejlip mi z toho vychazi ze by si jarek vzal rodicak :slight_smile:. a nebo aby aspon ob tyden kiku hlidali tchanovci u vas. to bys jezdila domu na vecer ne?
24. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
jani, ja bych Tobika na tak dlouho nedala...vlastne by byla Kris jak Tudla ted a to si teda nedovedu moc predstavit :sweat_smile: urcite by bylo lepsi pokud byste treba do te doby nasli vetsi byt a oni se na ty tri mesice nastehovali k vam, ale myslim, ze vas jeste Kristynka potrebuje videt castej nez o vikendu... :confused:

say, ja doufam, ze jeste ne, musim dodelat ten semestr blbej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
jezis ja tam mam hrubku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
jinak mi prarodice kiky.....
pardon :pensive:
24. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
jani, kdyz budem v Ove, tak ti Kris klidne pohlidam abys nemusela vyuzivat sluzeb tchanovcu apod. :grinning:
24. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jani, to je teda těžké.. 3měsíce je fakt moc. A ty už máš konkrétní místo pro praxi? A nechceš se s nima nějak dohodnout? Já to tak dělám, ne žádné extra velké ústupky, ale třeba tam být jen 4dny v týdnu- že bys třeba byla doma v pátek..Jarek by poprosil o dovolenou každý čtvrtek..a byla by u rodičů jen pondělí až středa..to mi přijde maximální snesitelná varianta.. ale fakt bych klidně na týden, dva přijela :wink: hambím se, že jsem v této části republiky nikdy nebyla :slight_smile: a spolužáků tam máme hafo..

Maji a kdy začneš nafukovat? :grinning:
24. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
tan, uz nafukuju :grinning: su na 24cm obvodu :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
jani, my se o Kiku podelime a budes ji mit doma kazdej vecer :wink: ptala jsem se na nazor aj Martina a taky mu to prijde moc dlouha doba na to aby byla celej tyden od vas pryc :wink:
24. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
vy mě vždycky dokážete potěšit :dizzy_face: :dizzy_face:

maji, zapomněla jsem reagovat na to tvoje studium... tak co, jak to vidíš teďka?
Díky za nabídku hlídání, ale přece budeš mít Tobíka a ještě malé mimi, ti tam nemůžu dovlíct ještě Malpu... spíš doufám, že nám někdy hodíš Tobíka, abys měla klid jen pro sebe a mimi :wink:

tanuki, no to by bylo bezva, kdybys dorazila :slight_smile: i když to tak nevypadá, je tu i co k vidění... :slight_smile: to cos navrhla je myslím dobrý nápad - Jarek už slíbil, že se zeptá v práci, jestli by mu nějak nevyšli aspoň něčím vstříc... Taky bych se zeptala ještě jedné kamarádky, že by to třeba vzala na den dva jako brigádku... Hned mám lepší náladu :dizzy_face:
24. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
autor
Ad místo pro praxi - pokud si vyberu redakci, která dělá Deníky, tak to s nima domlouvá škola, já si jen určím místo - takže tady ostrava. Kdybych chtěla něco jiného, musela bych se domlouvat sama - ale musí to být něco s denni periodicitou, takže deníky, případně i rozhlas nebo televize, a musí to být zpravodajství.
škola to dost kontroluje, jakou "kvalitu" ta praxe má, musíme na konci vykazovat články, které jsem napsali, vyučující jezdí na vizitaci... Ono je otázka, jak to nakonec bude vypadat, spolužačky byly v brněnské rovnosti a makaly dost do večera, další byla někde v krkonošském deníku a měla každý den v jednu odpo padla, protože víc ji tam nepotřebovali...
24. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
to je nakonec víc vzrušující než naše praxe :grinning:
24. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
jani, jestli dve nebo tri decka uz je uplne jedno a Tobik by se aspon s Kris zabavil :slight_smile: fakt ti ji moc rada pohlidam, pokud ti to pomuze :slight_smile:
jo a se studiem...no snazim se trochu ucit na patek na zkousku, pokud ju udelam asi me to namotivuje k tomu abych pokracovala, pokud ne, tak su v pr...a prerusim :sweat_smile:
24. led 2010 ve 23:32  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji,udelas :wink:
25. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Uz zas nevim, na co jsem chtela reagovat:frowning2:

Jani, videt se s malou o vikendu mi taky prijde jako nic moc reseni:frowning2: Urcite najdete lepsi, Jarkovi vyjdou v praci vstric a kamosky se prostridaji (ja teda asi neprijedu:grinning:) :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem zdrbla, volala jsem na lisenskou matriku (Brno-Lisen, tam mam trvaly bydliste) kvuli terminu svatby...a oni uz maji vsechno obsazeny (svatby jsou totiz na zamecku, http://www.brno-lisen.cz/view.php?cisloclanku=2005103102)....takze nam asi nezbyva, nez se spokojit z zabinskou radnici:frowning2: :pensive:
25. led 2010 v 09:41  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile:
po dlouhe dobe jsem zase na konovi a nestiham vas docitat :slight_smile: dneska jsme si pospali muz ma dovolenou protoze se musi ucit na atatnice,tak prave dela u nasich s mamcou snidani a ja mam chvilku pro sebe :slight_smile:
jani k tomu hlidani... je to docela svizelna situace, ale urcite bych malou nedavala k tchanovcum, kdyby byla babicka u vas jak rikaji holky, tak je to o necem jinem, videla by vas aspon vecer a Jarek by treba mohl chodit z prace driv. Ale videt ji jen pres vikend to mi prijde tezke nejen pro Kiku ale i pro tebe.
Maji uz jenom 28 dni :sweat_smile: tyyyy jo toto leti...
25. led 2010 v 09:56  • Odpověz
holky,
jdu si pro radu :slight_smile:. zatim to teda neni tak moc aktualni,ale jen abych mela predstavu :slight_smile:
do roka chci urcite kojit,po roce nejak pomalu prestavat. a myslim ze nocni kojeni pujde lip odbourat kdyz bude mit juli svoji postel. ze bych ji treba na jeji posteli uspala,ale pak odesla do loznice. takze chci velkou postel pro ni :slight_smile:. se zabranou samozrejme :slight_smile:. od kdy myslite ze by v ni mohla byt aby si neublizila?
strasne se mi libi tato, ze vzhledem k malemu bytu a zadnemu prostoru by mohla mit i koutek pro sebe :slight_smile:. ale nevim jak ohledne bezpecnosti :unamused: a pak na jednech strankach jsem se dozvedela ze ma nosnost 60 kg :frowning2:. coz je naprd kdybysme ji jako starsi chteli uspavat pohadkou :frowning2:
http://www.meriem.cz/produkt.asp?produktid=166&apl=obchudek

mozna nakonec skoncime u klasicky nizky postele,ale u teto se mi libi ze by mela svuj domecek. coz je jinak v nasem malem byte nerealny,aby mela takove soukromi.
co vy na to?
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz
say, ta cena :sweat_smile: no urcite bych ti doporucila podivat se, jestli nekde nenajdes nejakou podobnou za lepsi peniz :grinning: Ty jo, nase borovicova o dost vetsich rozmerech stala 7 nebo 8....to se mi zda fakt jako silena palka za detskou postel :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
tanuki, nejvcíc vzrušující je ta organizace :sweat_smile: :sweat_smile:

maji, tak dík moc :slight_smile: a se školou to dopadne snad tak, aby to pro vás bylo žádoucí :slight_smile:

aer, to je škoda... ten zámeček vypadá moc pěkně :frowning2: a žabinská radnice, to asi nebude nic spešl, co...

adél :slight_smile:
25. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Say, ta postel celkově vypadá moc pěkně, ale ta cena mi fakt přijde jako rejžování rodičů :grinning:
A je tam ten žebřík - nevím, asi bych tam dala spát dítě až když budu vědět, že z toho žebříku bude umět slízt, to počítám tak... ve dvou letech?
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz
aer, tak kde jsme se brali my..nabízeli za 1000, že přijedou kamkoliv, to asi bude na všech radnicích tahle možnost, tak prostě..kdekoliv pak :sweat_smile:
Hm, tak samozřejmě nemám co na sebe, asi budu muset jít ve svém plátěném obleku.. ale nejdřív ho budu muset nějak vyžehlit :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
tanuki, kdy že to máš? zítra? v kolik?
25. led 2010 v 10:15  • Odpověz
aer a to je to ta nejlevnejsi :sweat_smile:. samozrejme cena bez toho domecku,to je jeste plus 1500 :sweat_smile:. kdyby bylo aspon o par metru vic v byte tak je to o necem jinem :frowning2:
25. led 2010 v 10:29  • Odpověz
jani,jeste k tomu jde dokoupit skluzavka :dizzy_face:
jani, stejne nez na to nasetrime, tak by to na ty 2 roky asi vychazelo :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz
25. led 2010 v 10:34  • Odpověz
aer, to vypada dobre :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.