• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jsem se zamilovala :sweat_smile:. aer,diky :dizzy_face: . asi jsem se rozhodla :grinning:. k tomu dokoupit doplnky nebo nekdo sikovny neco spichne a je to :grinning:
25. led 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
aer, no vida :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz
say, rada jsem pomohla:grinning:
25. led 2010 v 10:52  • Odpověz
to je vlastne nejlepsi reseni. dokud by byla prte,spala by na nizke, pak by se to obratilo :slight_smile:
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz
no my jestli tu budeme zůstávat, tak jdu do patra :sunglasses:
Jdu zítra, od 7:30 cca do 3? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, jde nás 8, každý tak 40-60min :confounded:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz
25. led 2010 v 11:16  • Odpověz
jen jsem vas prolitla, byla jsem cvicit a teprve ted se sem dostala :slight_smile:
tan, drzim palce :slight_smile:
say, do patrove bych jeste nesla, Tobik mi padal aj se zabranama a po zebriku to umi nahoru, ale dolu jeste ne...ta z Ikei by byla spis lepsi, ze se da dat i jako nizka a prohodit to az by byla Juli starsi :wink:
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
holky, co si myslite o domporodu?
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
maji, chystáš se na něho? :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
maji, nejsem toho zastancem :slight_smile: asi bych se toho bala. Planujes neco?
25. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
na to si bohuzel malo verim, ale lakal by me... :slight_smile: no Martin je stejnak proti, takze aj kdybych chtela tak mam smulu, asi by me dosmykal do porodky aj za vlasy kdyz by to jinak neslo :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
jen me zajimalo, co si o tom myslite.. :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
maji, me by taky lakal, ale jsem srab:slight_smile: kazdopadne ale chapu naprosto duvody, ktery k tomu domarodky vedou a musi to byt proste uzasnej zazitek :dizzy_face:
a Vasek je teda taky rezolutne proti:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
maji urcite je to super zazitek jak rika aer ale bala bych se komplikaci, strach je proste silnejsi nez ja a proto jsem nas tim nikdy neuvazovala....
Jak jste na tom s ucenim? jeste mate nejake zkousky?
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
aeri, jj, chlapi :grinning: ono asi nemit takovej zazitek z porodu Tobika a diky tomu pocit naproste neschopnosti, tak by to bylo asi o necem jinym, ale takhle si netroufnu...treba u tretiho... :slight_smile:
adel, me cekaji jeste 4 zkousky a 2 zapocty :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Jsem na tom podobně jako aer... ale nelajsla bych si to.

Adél, já už ne.
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
me ceka posledni zkouska ve ctrvtek :confounded:
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
boze, jak ja vam zavidim, ja mam v patek prvni :frowning2:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
mně láká ambuporod, ale taky to asi neprojde doma...nicméně když je porod hezký, "nenáročný" a na člověka doma čeká starší potomek.. tak by se mi nechtělo zůstávat v nemocnici! Sice ti nosí jídlo, ale stejnak se tam člověk abs.nevyspí, páč když nepláče jeho dítě, pláče sousední miminko :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
tan, tak ambu mi V. dovolil, ale uvidime, jestli vyjde:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
jo vidite, musim vam napsat, ze uz prisla ta bambusova osuska a su z ni fakt nadsena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je tak nadherne mekkoucka a prijemna, ze bych si ju nejradsi nechala pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
do domporodu bych nesla ani za zlate prase :sweat_smile:
kdyz uz tak ambu porod,ale me to v porodnici nevadilo.aspon jsem fakt lezela a nic nedelala :slight_smile:. mit ambu porod, tak uz bych hned co me pusti drepela na konovi :grinning:
25. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
25. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
aer, mnaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
no mne ceka jeste ta ped. 4.2. a pak si uz snad budu uzivat bruska :grinning: nam dneska prisla prebalovaci podlozka a jeste cekame na emitex zavinku do autosedajdy, no kocarek objedname snad pristi tyden a muzeme balit tasku do porodky :grinning:
maji uz mas sbaleno? Bambus.osusku jsem taky chtela kupovat, ktou jsi koupila, muzes hodit odkaz?
aer mnam, :sweat_smile: hned bych si dala...
jani gratuluju ke zkouskam, zavidim :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
mňam :slight_smile:
No, mně to u prvního porodu tak nevadilo- měla jsem super sestřičky, krásně jsme se rozkojili..a to je fakt důležité, ale kolikrát někomu nepomůžou, tak je to jak kdyby s tím experimetoval sám doma. Tak kde jsem rodila pracuje na novorozeneckém M. strýc, tak bych asi hoooodně rozvířila vodu ambuporodem, navíc naše děckařka bere 2500Kč za návštěvu doma, tak by se nám to dost prodražilo :frowning2:
25. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
sakra, proč píšu, jak kdybych se druhé mimi fakt blížilo? Svým způsobem se mi vůbec nechce do dalšího porodu :sweat_smile: :grinning: je to krásné, velký zážitek, ale taky..však víde..nebo brzo pocítíte :grinning:
25. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
já zas surfovala na mmb a objevila boty na běžky vel 26 za 110Kč, tak jsem taky neodolala, chudák Verunka, za 2roky to más počítaný!
25. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
adel, nemam a pristich 14 dni se na to ani nechystam...nakoupeno mam, vim kde co najdu kdyby bylo potreba a zakopavat o sbaleny kramy fakt mesic nemusim :grinning:
kupovali jsme tuhle: http://www.4babies.cz/e-shop/osuska-tots-bamboo-70-256000
25. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Jé aer... jdu si vzít něco k jídlu :sweat_smile: :sweat_smile:

tanuki, takže verča už mám výbavu skoro hotovou, ju? :sweat_smile: :sweat_smile:

ambu porod bych taky brala, sice v porodce to nebylo až tak hrozné, přečetla jsem tam dvě knižky, bo kika furt chrněla :grinning: :grinning: ale bylo mi smutno :grinning: :grinning: :grinning: na ambu porodu mě celkem odrazuje, že kdyby mudra nechtěla přijít na kontrolu domů a udělat ty odběry, co se dělaj třetí den, tak stejně budu jezdit do porodky.... nebo kdyby dostalo mimi žloutenku...
25. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.