• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji ta je krasna :slight_smile:
holky tak mam vysledky z te nemciny, podle tech bodu se stal zazrak a asi jsem to dala,ale jeste nemam hodnoceni. :confounded:
25. led 2010 v 16:30  • Odpověz
holky, poradte, kde sehnat levne velkej usak (kreslo), kterej by se mi pak hodil aj do baraku :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:35  • Odpověz
maji aukro?
25. led 2010 v 16:38  • Odpověz
holky,mam trapny dotaz :sweat_smile:
koupila jsem avokado, dnes ho vidim prvne :sweat_smile: :confused: . co s nim? jak se konzumuje :sweat_smile:?
dekuju
25. led 2010 v 16:44  • Odpověz
ach jo, me vytekly nervy :rolling_eyes: jeste ze uz spi... :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
maji,copak se stalo?
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
ale Tobik mel nejakou divnou naladu a mela jsem co delat abych mu uz jednu nenatahla :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
to se stane. a myslim ze to neni poprvy a ani naposled :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
say, jj, ale me to pak mrzelo, ze jsem na neho uz byla protivna, ale to fakt neslo... :confounded:
ma ted obdobi, ze se vsim haze a muzu mu tisickrat vysvetlovat, ze to delat nesmi a proc a nevim co a stejne se vsim svihne naschval zas...nepomaha ani si ho nevsimat...no a obcas se trefi treba aj do me s necim a to bych ho prerazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
maji, minimálně do zítřka máš klid :wink: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
jani, jj a zitra odpoledne prijede svagrovka mi s nim do vikendu pomoct at mam klid na uceni, tak to bude faaaaajn... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
to je v pytli, já se toho tolik naučila a tolik jiného zapomněla :cry: :cry: :cry:
25. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Maji, tak to budeš mít celkem pohodu :slight_smile:

Já jedu zítra do Prahy na ten rozhovor, tak mi držte palce :slight_smile:
chjo, zůstávám tam přes noc a teď mi speciálně volala moje mamka, aby mi vynadala, že jsem sobecká, vůbec nemyslím na dítě, že to jsem si měla rozmyslet, než jsem si ho pořizovala, chudák jarek se furt musí přizpůsobovat, chudák jeho mamka tu musí hlídat :frowning2: :frowning2: když jsem jí řekla, že to jarkovi nevadí, že sám říkal, at si někam zajdu, a že tchýně vždycky říkala, že ráda pohlídá, tak to ona nebere, ti lidi by mi to do očí neřekli, tak ona jako jejich zástupce, který ví, co si oni myslí, mi to je povinna sdělit :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jani :sweat_smile: :rolling_eyes:
25. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
jani to nepoovzbudi,co? :rolling_eyes: Hod to za hlavu, drzim pesti at to dobre vyjde :slight_smile:
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
adel, ty brdo, ty uz ses 29tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: za chvilu taky zacnes strihat metr do porodu, co? :slight_smile:
26. led 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani,tvoje mamka umi teda podrzet :rolling_eyes:
dnes budu drzet palce na ten pohovor :wink:

tan, taky moc drzim palce!!!
26. led 2010 v 08:36  • Odpověz
say a co ty? nejake specialni plany na dnesek? :slight_smile:
26. led 2010 v 08:38  • Odpověz
ja ne :slight_smile:
vcera jsem si poklidila, tak to mam z krku. i kdyz prace se vzdy najde kdyz se chce :grinning:. ale ja nechci,zatim :slight_smile:
venku snih, sanky mame,ale bez ohradky, tak nic. jen budu vencit psa a to je nadlidsky ukol v tomhle pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co ty maji? jak se citis?
26. led 2010 v 08:47  • Odpověz
citim se dobre, krasne jsem se vyspala...Tobik byl vzhuru jen dvakrat, napil se a zase sam usnul ve svoji postylce, tak parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a vubec je mi cim dal lip, skoda, ze uz se to blizi ke konci... :slight_smile:
ja musim taky trochu uklidit, dat vyprat, zajit nakoupit, na obed prijede aj Martin a odpoledne si jdem na nadrazi pro svagrovou, ktera u nas bude asi az do soboty nebo nedele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 08:52  • Odpověz
holky vidim,ze uz mate naplanovany cely den.
Maji no jsem ve 29tt ale podle utz ve 28tt stejne si myslim, ze jsme dal, pac hlavicka odpovida ted uz 30tt :slight_smile: uvidime ale zacinam si to uzivat, tak snad to brzo neskonci :grinning:
tan drzim palce :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:58  • Odpověz
nejak to tu vazne :slight_smile:
mne se nechce ucit kde jsteee?
26. led 2010 v 10:00  • Odpověz
mne se nechce pracovat a jeste min se mi chce ucit, a mela bych v praci stihat oboje:frowning2:
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz
adel, jen pekne supej se ucit :grinning: my s Tobinkem hnizdime, prerovnavame koupelnu a skrine :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz
maji to by me bavilo asi vic :slight_smile:
asi se na to ale vrhnu, at to mam konecne z krku... :angry:
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz
aer co brisko nechces nam ho vyfotit? :slight_smile:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
adelko, zadny nemam, neni co fotit:slight_smile:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
no pockej za chvili vyskoci :slight_smile:
nejspis ceka az skonci ta zima, aby jsi mohla nosit novy kabatek :grinning:
uz jsi neco pribrala?
26. led 2010 v 10:25  • Odpověz
adel, ani ne, rekla bych, v patek jdu do poradny, tak se budu rano vazit, uvidime...:slight_smile:
26. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.