• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky prosim o rychlou radu, mam nebo nemam?:grinning:

http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=104415
26. led 2010 v 11:29  • Odpověz
ja se sem nedostala,julca nedovolila :grinning:. ted spi tak mam chvilku :slight_smile:
ty jo,aer,to to leti :slight_smile:
jestli se ti libi,tak mas :slight_smile:
26. led 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj, tak mám státnici. asi jsem jim měla víc skákat do řeči.. no, zatím se ještě nedostavil pocit štětsí, i když je to tak důležité to mít v indexu..převládá mírné zklamání :wink:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
gratulujuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
tan gratuluju :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
aeri, me se libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tan, super a prd na to jak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, ja jsem dostala uzasnej darek k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
maji, krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
aeri, taky su nadsena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
maji,nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes se chystam na buchtu, jsem zvedava jak dopadne,jsem na to leva :frowning2:. zatim jen varim salko, ale pokochejte se :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=14484
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
tan, obrovska gratulace!!!! a co te ceka dal?
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
say, je tu nekde slintajici smajlik? :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
neni :grinning:
ja kdyz to nasla, tak jsem rikala tu musim udelat :grinning:. nebyla jsem lina julcu oblict a letet nakoupit :grinning:
26. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
say :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze jsou strakonice tak daleko...nebyla bych lina Tobika oblict a letet ochutnat :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
kde jste zenske? :slight_smile:
mne se nejak nechce spat,tak vysedavam na konovi :slight_smile:
26. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
porad nikdo? Ja mam od pul sedme takove krece v brichu, ze uz jsem musela vstat. Kdyz si sednu jakoby zadne bolesti ani nebyly :confused:
27. led 2010 v 08:01  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji, tak prijed,jeste zbylo :grinning:. jen pro tobika nevim nevim, dala jsem tam asi moc rumu :sweat_smile:

cim by to mohlo adel byt? ja asi nic takovyho nemela
27. led 2010 v 08:30  • Odpověz
nevim say, bolel mne zaludek, ale vystrelovala ta bolest fakt uplne do celeho bricha,ale uz je dobre...
27. led 2010 v 08:33  • Odpověz
majince preju vsechno nejlepsi k narozeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:36  • Odpověz
ja takyyyyyy, hodne stesti, zdravy, pohodovy porod, a taaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:38  • Odpověz
taky se pridavam ke gratulacim :slight_smile:
27. led 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj, taky gratulujeme, skřínka je naprosto nádherná :dizzy_face:

Tak já dnes vyrážím s kamarádkou a dětma na koncert, je to od 8do 10..říkám si, že když dítě kolikrát chodí spát v 10, neměl by to být problém, ale je mi jasné, že na mě budou v tramvaji koukat jak na vraha:wink: Těšíme se jak malé:wink: Nekouří se tam..škoda, že takovým míst a akcí není víc!!!
27. led 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
Maji, všecko nejlepšííííí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dárky jsou super :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem dorazila z Prahy, no měla jsem se bombovně :dizzy_face: :dizzy_face: novinář byl borec, mladý, vtipný, takže to byla spíš taková zajímavá konverzace, než abych já se tam třepala a křečovitě pokládala dotazy. Fakt jsem se bavila, nejlepší to bylo, když vykládal, jak šel na rozhovor s halinou pawlowskou a kolegové ho hecovali, že se nezeptá, jakou velikost podprdy má :grinning: :grinning: :grinning: zeptal se, ona mu něco řekla a on pak od kolegyn zjistil, že mu řekla úplný blud :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jsem od kámoše byla pozvána do 3D kina na 3D avatar, no v tom 3D a na tom obrovským plátně to byla senzace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dítě bylo celou dobu hodné, slušné, a v noci se ani jednou nevzbudilo :grinning: :grinning: já nevím, asi budu chodit spát k sousedům :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:43  • Odpověz
jeee, dekuju, jste zlaticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Jé tanuki, zrovna čtu tvou sms :grinning: :grinning: já jela už dopo, abych už odpo byla v ově. Někdy dorazíme i s kikou :slight_smile: ty máš ted další státnice nebo jak?
27. led 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: tak kde se flákáte? :slight_smile:
28. led 2010 v 10:09  • Odpověz
dobre ranko,
ja tu jsem :slight_smile:. ja se od rana peru s juli a pitim. mam vytahany vsechny flasky, strikacky a byla jsem uspesna jen s 15 ml :frowning2:. musim ji to nejak naucit. vcera mela jen 2 pleny a ze by byli nejak procurany se rict neda :cry:
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz
dobre rano, tak dneska jsme si pospali, muz se az do pul druhe ucil :unamused: jeste mi chybi 3 otazky k te zkousce a pak muzu zacit opakovat jeste jednou vsechno :confounded: ale uz jen 7 dni a budu mit padla (i kdyz to nedam,pac nejsou vypsane dalsi terminy :grinning: )
jani tak to je super, ze to vcera dobre dopadlo, a co sis nakonec dala na piti ? :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:16  • Odpověz
say :frowning2: jejej a s doktorkou jsi o tom mluvila? Je fakt ze ted v zime asi nema moc zizen... Zkousela jsi nejake sladke piti?
28. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
Adél :sweat_smile: :sweat_smile: dala jsem si mojito, byla jsem tam jako první. Mojito přinesli a panák tam teda byl poctivý (ne jak někde, kde je jasné, že ho ošidili), tak si říkám, brzdi, budeš jak dělo ještě než dorazí. Dorazil. Dal si "červenej svařák". :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
say... zkusila ses o tom bavit s mudrou? A jak moc kojíš teďka? Já už přes den ne a fakt to jde poznat, spotřeba čaje jakž takž stoupla (samozřejmě je hluboce pod normou, ale lepší než nic). Sladké pití by jí asi chutnalo líp, na druhou stranu, jak pak děti věčně cucaj flašku s nějakýma srajdama, pak se to projeví na zubech :confounded: :confounded:
28. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.