• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz
tak jsem se prepocitala a jen 10 ml a to pres strikacky a se vztekanim :cry: . mam vsechny druhy flasek,pitek,dudliku,ruzne tvary,materialy a nic. caje zkousim ruzne druhy,obcas prisladim glukopurem a nic. proste nechce :frowning2:. kojim ji da se rict furt protoze mam strach aby nebyla dehydratovana. dnes sirikam ze ji kojo omezim a treba ji zizen donuti,ale nevim jestli je to spravne reseni. s mudrou jsem se bavila,ale to mela tak 3-4 plinky, ta rikala ze dehydratovana neni, tak ze mam nabizet ale ze ji kojo staci.ale to se mi uz nezda kdyz cura tak malo :cry: . jestli se tu pocasi umoudri tak odpo skocim koupit odstavnovac jestli bysme s domaci stavou byli uspesnejsi. kupovany taky nechce :unamused:
28. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
Say... to je smůla, že se s tím musíte tak trápit.

Jinak v pondělí na plavání jsem chytla trochu depku - byla tam mamka s holčičkou, asi o měsíc starší než Kika. No a ta holčička normálně mluvila - když paní vytáhla míčky, řekla balon, uměla si říct na záchod (teda nočník) - takže s ní mamka vylezla z bazenu, vyčurala se a šly zas zpátky, když instruktorka na konci rozdávala bonbony, tak řekla díky... Jsme asi trochu mimo :confounded: :confounded: Kika umí mama, tata, a to to ještě neříká na správné osoby, občas řekne haf, ale to tak jednou za týden, umí halo, papa, no a to je vše... když ji ukazuju zvířátka, tak ji to sice zajímá, ale netouží po tom napodobovat to haf, mňau, bé a tak... kde má oči, nos a pusu sice ví, ale plete to...
28. led 2010 v 10:54  • Odpověz
jani,ja vim jak je to tezky, prozivam neco podobnyho,ale s pohybem :wink:
a poradim to co kazdy rika me a to nesrovnavat (boze,jak ja jsem na to alergicka :sweat_smile::grinning:). ta holcicka je urcite jen vyjimka, kika to dozene. treba si dava jen na cas a pak budes jeste rada vzpominat :wink:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile: to já mám jen takové chvilkové pocity, ono už babičky s tím začínají, jaktože ještě nemluví... už je jen krůček k "málo se jí věnuješ" :angry:
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz
jani,v klidu. ja myslim ze na takove mluveni ma casu jeste dost :wink:

ja mam dnes depku jestli jsem u juli neudelala vse spatne :frowning2:. nebo jestli se ji dostatecne venuju...
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Say, takže hromadně dneska depkaříme, ju? :grinning: :grinning:

Proč vše špatně... vždyt jsi dobrá mamka a juli to ví. Navíc když ti chlap skoro nepomáhá...
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz
no,ja se priznam ze tu brecim jak mala holka :sweat_smile:

nevim, proste mi prijde ze vsude maji dokonaly dite a moje neni :zipper_mouth: :pensive: . neji,nepije, nespi, bez prsa neusne,neleze,nemluvi, neukazuje v knizce na zviratka a nepta se co to je (to fakt nektery tvrdi ze jim deti delaji)
tak jestli jsem nekde neudelala chybu nebo jestli se ji treba nevenuju malo...
28. led 2010 v 11:45  • Odpověz
holky, nedepkarte, mam za sebou zkouskovy, jupiii :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
aer, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

say, kašli na to, každé mimi je jiné :slight_smile: a že desetiměsíční děti ukazujou na zvířátka a ptají se co to je, no nevím teda :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
holky, neblbnete... :grinning: co mam rikat s mluvenim ja? vzdyt my umime pomalu jen "ba" :grinning: :grinning: :grinning:

mam blbej dotaz, ale co s vlhcenyma ubrouskama pri pouzivani latkovek? vyhodit jen tak, v pytliku, do zachodu? :sweat_smile: ja fakt nevim... :grinning:
28. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
say, Tobik pije taky malo a to se ani nekojime...holt nema potrebu, no... :unamused:
a aeri gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdeme se uspat...
28. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
aer, gratuluju :slight_smile:

maji, to nevim :sweat_smile:. vyhodit? splachnout?

tak mi ted vypila 15 ml vody, strcila prstiky do pusinky a vyblinkala :unamused:
28. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
maji, ty neznehodnocené vyhazuju normálně do smíšeného odpadu. Záchod by podle mě mohly ucpat. Ty "znehodnocené" dávám do pytlíku a pak vyhazuju.
28. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
aer sikula
say mam stejne stareho bratranka,jako je vase Julinka a takz nechtel pit ani jist. Ze vseho se dusil. Nakonec teta prisla na to, ze maly proste nechce zadne cajiky, lahvicky, dudliky vsecvhno to vyplivl. Zacala mu davat obyc kojeneckou vodu ze sklenicky a jak mu to ted chutna :sweat_smile:
28. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
adel,me nechce ani obyc hrnecek nebo sklenicku. taky mame vyzkouseno :wink:. no,dnes jsem do ni dostala 35 ml,kdyz se mi do vecera podari jeste aspon 15,budu spokojena :slight_smile:
28. led 2010 v 15:42  • Odpověz
no vidis say :slight_smile:
mozna ji opravdu staci to mlicko :slight_smile:
28. led 2010 v 16:01  • Odpověz
jani, diky, ja si to tak nejak myslela...:grinning:
holky, letim epinovat dokud je Tobik venku a pak se ucit...a zitra po obede mi drzte palce at se smiluje nad nebohou tehotnou studentkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:33  • Odpověz
autor
maji, jasně že budem držet :slight_smile:
a úspěšné epinování :sweat_smile: na kolika cenťácích seš?
28. led 2010 v 16:36  • Odpověz
maji drzim palce at to zitra vyjde :slight_smile:
28. led 2010 v 16:37  • Odpověz
jani, zasekla jsem se na 24 a jak su sesita, tak to zatim nejak dal nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jeste mam casu dost a kdyz nebude pokrok, tak za dva, tri tydny zacnu dvakrat denne a to by v tom byl cert abych se aspon na 28 nedostala (Tobik mel 33 :wink: ) :grinning:
28. led 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
maji, určo to ještě povolí... njn, holt už máme narušenou elasticitu :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 17:39  • Odpověz
jani, jo no :rolling_eyes: co se da delat...
jinak...ja se snad na ten porod zacinam tesit nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:11  • Odpověz
to je maji fajn ne ze se zacinas tesit :wink:
28. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
s epinem te obdivuji :wink:
28. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
maji :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
jupi, dite se mi pretocilo...akorat si nejsem jista jestli hlavou dolu :grinning: ale rekla bych ze asi jo, navrchu jde citit nejaka koncetina... :dizzy_face:
ehm a prvni breznovka uz rodi...su z toho paf :confused: :confused: :confused:
28. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
ty blaho,uz? :confused:
gratuluju k pretoceni :wink:
28. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
say, jo uz, odpoledne ji rupla voda a uz to jede :sweat_smile: a ja jeste nemam ani sbalenou tasku... :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
březnovka? jejej :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.