• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
to je neskutecny. pamatuji si jak nedavno si rikala ze jsi tehu a ty uz finisujes. to je strasny jak to leti :cry:
28. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
ty jo, ja su z toho ted tak rozrusena, ze uz se vidim jak se ucim psychologii :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
tak si radsi sbal tasku,treba ti to pak pujde lip :grinning:
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
say :grinning: :grinning: :grinning: dobrej napad, ale ja nemam kde tu tasku skladovat a mesic o nu zakopavat se mi moc nechce :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Maji, buď nad věcí... přijedeš do porodky, odhodíš širák v dál a řekneš: tak mě tu máte! věci? nemám? manžel doveze posléze :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele, ja ju jdu snad fakt sbalit, su nejaka brutalne nervozni...a hlavne furt nejsme rozhodnuti jak se bude jmenovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak nase prvni miminko je na svete...pekna rychlovka, tak bych si to taky predstavovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vaha 1580g taky neni na 32tt spatna :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
tak rychlost ujde, ale 32.tt... to je na inkubátor, ne? :unamused:
28. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
jani, myslim, ze jo, ale snad tam nebude dlouho...zalezi jak dlouho bude potrebovat kyslik a tak, no...
28. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak ja myslim ze 32. tyden neni takova hruza. mohlo to byt horsi. i kdyz co si budem povidat,cca terminovy porod je lepsi :slight_smile:
29. led 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: dítě vstává čím dál dřív, to je můj konec :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 v 08:04  • Odpověz
dobre, Tobik ted vstavani taky lehce posunul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 08:14  • Odpověz
julka taky vstala driv nez u nas byva zvykem :grinning:. se na nas asi domluvili :grinning:
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Beztak :grinning: :grinning:

jo a jinak - už nekojím, vlastně jen ráno a to jsem nabídla sama, aby ji to uspalo (ale prd z teho). Přes den a v noci už je klid a všecko je v pohodě, Kika v pohodě přešla na mlíčko z flašky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:36  • Odpověz
jani, fakt? tak to je super :slight_smile: sikulka a slo to bezbolestne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz
ahoj holky.
Vcera jela do porodky i holka, ,ktera ma TP v kvetnu, byla v 26tt a kontra po 5 min, lezi v porodce na infuzich a snazi se ji porod zastavit...
32tt uz se docela da,ale 36tt je uz jistejsi :slight_smile: Maji?? :slight_smile:
Jani gratuluju k odstaveni, Kika je uz velka holka :slight_smile:
29. led 2010 v 08:54  • Odpověz
tyy brdo??? třicíííítka???
29. led 2010 v 08:59  • Odpověz
jani,ty blaho,moc gratuluju! a jaky davas mlicko?

adel,leti to,za chvili budes mit lukaska u sebe,utece to uz jako voda :slight_smile:. snad to te holcine zastavi
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
say jj, stale mi prijde, jakoby to cislo u meho nicku chtelo dohnat majku :grinning:
taky doufam,ze ji to zastavi, voda nerupla, tak snad to bude OK.
29. led 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Uf, 26. týden :frowning2: ale určo se to povede zastavit. Vzpomínám si, jak jsem přijela do porodky na vyvolání a dali nás na gyndu a společně se mnou a další maminou na vyvolání tam byla jedna, které právě taky chtěli mimi udržet, nerodila, ale taky to k tomu nějak spělo... tak jsme se smály, že bysme si to mohly vyměnit - naše mimi ven nechtějí a měly by a její naopak :slight_smile:

Holky vám to letí, zachvíli tu bude invaze nových mimi :slight_smile: :slight_smile:

say, dávám normálně plnotučné kravské.
29. led 2010 v 09:11  • Odpověz
say, ja jeste rodit nesmim...az po 15. unoru (konec zimniho semestru) :sweat_smile: idealne nekdy mezi 20. a 28.2. to jsou jarni prazdniny a M. ma volno v praci :grinning:
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz
jani a pak to chce invazi novych tehuli :wink:
adel, ty brdo fakt uz mas tricitku! to je sileny... :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Maji, víš jak to bylo v tom báječná léta pod psa - to je otázka čistě autosugesce :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
invaze nových těhulí? tak počítám s tanuki... kdo je ještě na řadě?

včera jsem kiku učila 2 "nová" slova - ptáček a kyti, koukali jsme z okna, ptáčci byli venku a kytička na záclonách. jenže ona to tak fajně vyslovuje, že z ptáček je táte, v horším případě táta, a kyti je titi :grinning:
29. led 2010 v 09:22  • Odpověz
jani, vidis a pak ze nemluvi, u nas je ptacek pipi a kyticku zacne funet (jakoze k ni cicha jak voni) :grinning:
29. led 2010 v 09:23  • Odpověz
jani, ja bych tu jeste jednu adeptku na brzke tehu videla :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak mam za sebou poradnu, mimi asi nastesti vsechno v poradku, srdicko tluce, hezky sebou mele, ale jinak jsem zdrbla:frowning2: Mam stopy krve v moci a navic nalez na cipku :unamused: Vysla vam nektere nekdy ne zrovna 100% cytologie?
29. led 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
maji, kdo? hořím zvědavostí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
maji urcite to v tom tydnu vyjde :grinning: mne by se to hodilo taky nekdy po Velikonocich, pac chci jit jeste na Velikonocni zabavu poslechnout si moji nastupkyni v kapele :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.