• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri, s tim neporadim :frowning2: a jdes jeste na nejaky vysetreni nebo neco? :confused: snad bude vsechno ok
jani, no jedna s malou opici :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
maji, neděs, vážně si to neumím představit :sweat_smile:

aer, našli nějaké bakterie nebo tak? Já měla akorát ke konci těhu kvasinky a streptokoka. A co ti na to řekli?
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz
jani, kdepak bakterie, asi nejaky zmeny na cipku, ktery pry vubec nemusi znamenat rakovinu a u 80% zen do dvou let vymizi, musi se to akorat vic sledovat (u me muzou az po sestinedeli)....ale jsem z toho zdrbla:frowning2:
29. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
jo tak :frowning2: tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
29. led 2010 v 09:46  • Odpověz
aer ja to mam taky, teda pred dvema lety mi to doktorka rekla. Existuje neco kolem 100 HPV (papilomaviru) a nejakych 18 typu je rakovinnych - muze se z nich vyvinout rakovina, ale nemusi... ja mam jeden z tech 18 na cipku a ty pravdepodobne taky, jen se to musi vic sledovat, nic zavazneho, nestresuj se tim
29. led 2010 v 10:12  • Odpověz
ja druhy urcite ne :grinning:

maji,mas to hezky naplanovany :wink:

aer, ja jsem takhle sledovana asi od 16.-ti. mela jsem taky zmeny na cipku a nejaky vridek. byla jsem jen vic sledovana,to je casteji na cytolku,kdyz to bylo vic horsi,dali mi na zavadeni tablety. ted to mam ok. urcite to nic nebude :wink:
29. led 2010 v 10:13  • Odpověz
nejhorsi na tom je to, ze tento virus je pohlavne prenosny.... jakmile nekde reknes o svem problemu nekomu kdo o tom neco vi, hned te ma za nejakou behnu protoze se to vyskytuje nejcasteji u zen ktere maji behem zivota vic sexualnich partneru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: predpokladam ze Vasek je tvuj prvni a posledni stejne jak Mirek u me :grinning: takze jsme to chytli asi nekde na WC
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
no nic devcata, jeste mi chybi ta zkouska, rada bych ji udelala, takze sup z kona :grinning: a honem se na to musim vrhnout :slight_smile:
aer gratuluju ke kontrole :slight_smile: prcek urcite krasne roste :slight_smile: a k te krvi v moci, nemas zanet moc.cest, nejake paleni, bolest...?
29. led 2010 v 10:16  • Odpověz
holky, dekuju za uklidneni :dizzy_face:

ady, no ta krev me prekvapila, sestra i doktorka se ptali, jestli nemam paleni rezani pri moceni, ale prave ze vubec :sweat_smile:
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz
ptaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
S těmi papilomaviry to je teda zajímavé, to jsem vůbec netušila...

adél, tak at to odsejpá :wink:

my jsme přišly z obchodu, kika se několikrát vyválela v břečce, no jak prase :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:06  • Odpověz
jani nevim presne jak to s HPV je, uz si to moc nepaamtuju, ale myslim, ze nejak tak mi to mudra rikala. Kazdopadne si myslim, ze dokud nam nereknou ze je to rakovina, tak se nemame ceho bat, je to totiz jedina rakovina, ktere se da prevenci predejit, takze se tim nejak neznepokojuju :slight_smile:
skola me uz stve, nejde mi to vubec porad opakuju to,co bych uz mela umet (neumim jak zjistuju) a ty posledni dve otazky co mi zbyvaji stale nedelam, asi budu u zkousky doufat, ze je nedostanu nebo ja fakt nevim..
29. led 2010 v 11:14  • Odpověz
zdravím v letu, jedeme na hory..
Aer, neboj! Jak píšou holky, budou to sledovat a kdyby bylo nejhůř, spodek čípku se seřízne.. No, jediné co teď, tak jestli to budou víc vyšetřovat- kolposkopie, obecně nic moc příjemného a v těhu ještě míň :pensive:
Maji a masírujete? Kombinace je nejlepší.

Ha, včera jsem měla 2sklenky vína a jednoho panáka..to byl teda výkon :wink:
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
tan, ted mi kontrolni stery delat nechce, pry az po sestinedeli.....
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak to nemůže být tak špatné :dizzy_face: to by tě tam jinak hnala :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
tan, tak si hory užijte :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
su unavena a znechucena...za tyden jdu opakovat :frowning2:
29. led 2010 v 16:25  • Odpověz
tan, masirujem jak kdy, ted spis ne...ale asi to bude chtit, kdyz me je to epinovani mnohem prijemnejsi nez masaz, tak jsem doufala, ze to pujde aj bez toho :confounded:

aeri, urcite to nebude tak zly jak se ti ted zda :slight_smile:
29. led 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
maji, to je škoda... :frowning2:
29. led 2010 v 17:16  • Odpověz
jani, vsechno vyjit nemuze no...a ja to krute podcenila...aspon vim kde mam mezery a priste to snad dam :pensive:
29. led 2010 v 17:17  • Odpověz
maji,to me mrzi :frowning2:

tan,uzijte si hory :wink:
29. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Maji :unamused: Priste je to tvoje! :dizzy_face:
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
me uz to nestve...vcera mi doma nachystali narozeninovou oslavu, byl dort a kytice tulipanu a pak jsme hrali karty az do pulnoci a mela jsem strasny stesti a vyhrala to uplne na plne care...pak uz neslo mit spatnou naladu :grinning: dnesek si necham jeste trochu volnejsi, zajedeme odpoledne do Ikei dokoupit jeste nejaky veci pro mrnouse a tak, mrknem po obchodech (jestli jeste bude energie)...vecer se trochu pokusim ucit a zitra zacnu naplno :slight_smile:
30. led 2010 v 10:11  • Odpověz
nazdarek holky,
maji nic si z toho nedelej, priste to vyjde :slight_smile: uz mate jmena? Je na case :grinning:
ja se stale ucim podelanou pedagogiku velka cast osnov mi chybi tak doufam, ze to po nas nebude chtit...
30. led 2010 v 11:39  • Odpověz
maji,tak fajn ze jste si uzili vecer :slight_smile:

ja tu ted mela kamaradku s o mesic mladsi julinkou :grinning:. bylo to bezvadny :dizzy_face:

adel,co ta mirka? jak je na tom malicka? to ma smulu ta holka :pensive:
30. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
say netusim jak jim je... zadne nove zpravy nemam. Snad to malicka zvladne :pensive:
30. led 2010 v 15:53  • Odpověz
to je hrozny. takova mlada holka. nejdriv o dvojcatka prijde a ted tohle :pensive:
30. led 2010 v 15:54  • Odpověz
verim, ze bude malicka v poradku docetla jsem se na diskusi kam chodila ze NT jim nevyslo nejlepe a navic mela toxoplazmozu :frowning2:
30. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ach jo, chudak :frowning2: . snad to bude dobre. i kdyz, je fakt malicka, nevim ejstli to bude bez nasledku :zipper_mouth: :pensive:

a co ta dalsi kamaradka? ta jak je v nemocnici ve 26. tt?
30. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ta je na tom uz lip, jeste je v nemocnici malicky uz ma vahovy odhad 760g a jsou stale 2v1 :slight_smile:
30. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.