• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ha! jsem tu! :grinning: :grinning: :grinning:
byli jsme nakupovat, tak se seznam zase o kousek zmensil (furt si myslim, ze uz mam vsechno a furt dopisuju :grinning: )
30. led 2010 v 17:37  • Odpověz
holky, tak me dneska rozbrecel Vasek, kdyz prisel z prace:grinning: (teda ne ze bych se uplne rozervala, ale zalily se mi oci)
30. led 2010 v 17:47  • Odpověz
aeri, kvuli cemu?
30. led 2010 v 17:48  • Odpověz
maji, donesl mi ctyri pytlicky ze "suchych plodu" s myma oblibenyma dobrotama, jen tak :grinning: me to tak dojalo :grinning:
30. led 2010 v 17:52  • Odpověz
ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo, ja myslela, co ti neprovedl :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
aer :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
jejej, dneska me to nakupovani tak zmohlo, ze jsem do ted chrapala... :sweat_smile:
30. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
aer :grinning: :dizzy_face:

me julka usnula az ted :unamused:
30. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
say, Tudlik sel spinkat taky teprve pred chvilou :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
no,mohla by usinat aspon o hodinu driv,vubec bych se nezlobila :grinning:
a jak se citis?
30. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
say, dneska tak nejak vselijak...celej den jsem chodila jak kacena, protoze s mimous otocil a strasne tlacil...ted mi prijde, ze uz je asi zase napric a je mi lip...su utahana, ale to pripisuju tem nakupum, precejen jsme tam byli dost dlouho a ty cesty pres pul Ostravy jsou vycerpavajici :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tak nejak, no... :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtela jsem uz sbalit tasku do porodnice a nemuzu najit seznam co s sebou :confused:
a co ty? copak jsi delala cely den?
30. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
maji,mela by ses uz setrit :wink:

seznam co sebou? vzdyt to znas :wink:. pleny,ubrousky pro mimco, pro sebe vlozky,rucniky,zupan. doklady :grinning:. a to je asi vse ne :slight_smile:

ja? asi celkem nic. chvili jsem tu mela na navsteve kamaradku s julinkou. to byla fajn, pak jsem juli uspala a dala na balkon,pak byla u mamky,pak uspavala... celkem cely den jen premyslim co si se zivotem pocnu dal... premyslim pro a proti a jsem z toho takova presla. :pensive:
30. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
dobre ranko, vcera jsem uz sla spat :slight_smile:
say, ja vim, ale furt mam takovej blbej pocit abych neco nezapomnela vzit :grinning: a samozrejme ze se setrim, prestala jsem poponaset Tobika po byte a kam chce, tam si proste musi dojit po svych :grinning:
k cemu jsi v uvahach dosla? :unamused:
31. led 2010 v 09:18  • Odpověz
maji,k cemu jsem dosla? mit o 1 pujcku min nebo rodicak o tisic vetsi, tak se nerozmyslim. ale kaslu uz na penize,budu zrat treba suchej chleba. jstli se rychle nezmeni,pujdu od nej :pensive:
potrebuju chlapa kterej mi bude oporou,pomuze. a ne takovyho kterej je jen v pr.deli.
hale,cely tyden byl v praci,jezdil ve 22 hod, v patek i kdyz jsme nebyli domluveny, tak tam zustal u kamarada (uz 3. noc o vikendu behem 3 tydnu). vcera mi psal,jak se na me tesi, jak bude spechat. prisel v 1 rano. byl jeste v hospode. a to s lidma se kteryma travil cely vikend, protoze za nim byli v praci. mam ja tohle zapotrebi? nemam :pensive:
31. led 2010 v 09:41  • Odpověz
31. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
say :confounded: tohle fakt zapotřebí nemáš :frowning2:
31. led 2010 v 11:01  • Odpověz
jani a co vy? stehovani, hlidani...nejaky pokrok?
31. led 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Všecko je u ledu :grinning: dneska se slaví moje narozky s našima a tchánovcema... tak doufám, že se budem bavit o něčem normálním :sweat_smile:
31. led 2010 v 11:41  • Odpověz
jani :sweat_smile: juj, tak si uzij oslavu, snad nezabrousi na nejake "nebezpecne" tema :grinning:
31. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
A těch je až moc :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak snad se jim vyhnete :grinning: kdy ta slava propukne? :grinning:
31. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
oficiálně ve dvě... doufám, že nepřijedou dřív.
31. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
hehe, posledni pulhodinka klidu jo :grinning: kika spinka? :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
nespí, koukala jak tu uklízíme :grinning: pak se mamka nabídla, že s ní půjde na procházku :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Já se z toho po.... :angry: :angry: :angry: :angry: měli tu být ve dvě,tchánovci přijeli ve 3, už jsme měli strach, co se děje... tchán se díval na nějaký cyklokros či co... no a ted si vymínili, že si zapnou telku a budou se dívat. se na to můžu vysrat!!! super narozeniny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. led 2010 v 15:14  • Odpověz
jani, :unamused: no aspon nemaji blby kecy, ne? ale je to od nich teda pekne hnusny :confounded: :confounded: :confounded:
31. led 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
naštěstí nejel na telce zvuk, takže nápad byl zmařen... zatím to jde.
31. led 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
Tak nakonec to bylo v pohodě :slight_smile:

btw, nemůžem najít nosítko :unamused: vzpomínám si, že naposledy určitě bylo v pizzerce, kde jsme byly s kámoškou a kikou minulý pátek. Tam jsem volala a o ničem nevěděli... Pak jsme byli s kamarádama v jedné místnosti obecního úřadu (tam by mohlo být), přes víkend u našich (tam není). V pondělí jsem šla na plavání, ale jsem si skoro jistá, že tam jsem ho nebrala. Doma jsme prohledali už snad všecko. Tak já nevím :frowning2: :frowning2:
31. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
jani,bezva ze oslava v pohode :slight_smile:

ty brdo, snad to nositko najdete :frowning2:. to je smula :frowning2:
31. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
ach jo, ja dnes nemuzu spat...usnula jsem o pul desate s Tobikem a ted uz tady hodinu cumakuju a nevim do ceho bych pichla at kluky nevzbudim (nemame dvere) :rolling_eyes: no, ale aspon pradlo jsem posbirala a poskladala a asi se pujdu do kuchyne ucit nebo nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani,tak super, ze to dopadlo dobre a nositko snad brzo najdete :confused:
1. únor 2010 v 05:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.