• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj holky, škoda, že jste tak daleko :frowning2: hledáme parťáka, kdo by s náma šel do Národního muzea, dnes je vstup zdarma a já ještě nebyla v té budouvě po Svobodné Evropě..

Say, to bys ale nejspíš měla nějaké soc. dávky, kdybyste šli od sebe, ne?

Janey, tak snad ho najdete, ale kdyžtak..stejnak jsi chtěla jiné :zipper_mouth: :sweat_smile: Já teď uvažuju o novém šátku, teď mám půjčený vlněný..ale potřebovala bych nějaký univerzál! asi nějaké Indio :sweat_smile: zrovna jsme probírali tu novou kytaru, tak jsem nadhodila, že bude nový šátek.
U nás se skýtá snad na lepší časy- muž se rozhodl, co chce dělat, tak teď bude hledat místo. Kéž by to dobře dopadlo= co nejbíž, slušný plat a hlavně dobrý kolektiv
1. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tan drzim pest at muz brzy najde praci :slight_smile:
muj ma jeste 14 dnu dovolene a pak statnice, tak snad to tu nejak spolu zvladneme :slight_smile: ted jel vyrizovat najake formulare do mesta neco do prace a do skoly tak se chci naucit co nejvic to pujde nez prijede domu a jeste chci uvarit neco k obedu,takze nesmim vysedavat na konovi :grinning:
tan, jani taky chceme kupovat satek, takze kdyztak hodte do placu nejake navrhy :slight_smile:
ja ted brouzdam na netu kde maji nejlevnejsi cistici jednorazove ubrousky, chtela jsem ty pampers sensitive... na netu (rajplinek.cz) je akcce 63ks za 79 kč u nas v drogerce je maji za 49,9kč tak nevim co je to za akci teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maji uz jen 21 dni :sweat_smile:
1. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
tan, indio schvaluju:wink: ja jsem z toho naseho nadsena jenom po vyzkouseni na synovci :dizzy_face: adelko, takze tip i pro tebe, nektery didymosi indio!!! :dizzy_face:

ale pokud chces radsi elastik na novorozene, tak rozhodne nej (to asi potvrdi fakt kazdej kdo vyzkousel) je MaM Eco :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
aerin a ty jsi kupovala nějakou tu limitovanou edici nebo normoš? Prý to vychází levněji, ale zas jak často asi ty limitované edice jsou..
Adel, já si koupila takový z těch středně drahých (na MMB, původní cena 1600) a opravdu se vyplatí investovat do těch nejlepších :sweat_smile: když je mimi těžší, jeho váha se líp rozloží po celých zádech.. líp než v nosítku..jenže zas v létě a v mhd je pro mě dost pohodlné, že jí hned sundám, vyndám..
1. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
ubrousky máme babylove z DM, ale doma spíš myjeme v umyvadle.. jinak se taky dají vyrábět, na netu kolují recepty a v lékárně se koupí perlan
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
tan, limitky jsou porad nejaky:slight_smile: koukni primo na didymos: http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/limitovane-edice.html

ja mam limitku indio primula:slight_smile: (za vel. 5 - 4,2m jsem dala 2490,- a fakt nelituju, na satkach se fakt setrit nevyplati)
1. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
diky za tipy, omrknem to a az bude "par korun" navic tak ho koupiem
1. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

přemluvila jsem opici ještě ke spánku, takže chrní :confused: možná to je rouhavá myšlenka, ale kdybych věděla, že to půjde tak hladce a bude to tak fajn, tak bych asi kojení utla ještě dřív. ráno se vzbudila a půl hodinu jsme se jen tulily k sobě, bylo to takové milé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdybych kojila, bude se mi věčně rvát po triko, já ho budu tahat dolů a ona bude hystericky řvát :grinning:

tanuki, tak at M. něco brzo najde! Jj, nosítko bych stejně chtěla nové, ale furt jsme mohli mít staré do zásoby, nebo ho prodat...

adél, já se v šátcích vůbec nevyznám, nikdy jsem žádný neměla. Až leda na příští :grinning:
ubrousky taktéž máme babylove z dm a vyhovujou, maj tam slušnej balík za solidní cenu. Je jich nějak 80x4 za cca 160 tuším, když se člověk přihlásí do nějakého toho jejich "klubu mamin", tak na to má občas i nějaký slevový kupon. A ty ubrousky jsou fajn, ne takové typu toaleťák jak některé jiné.
1. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
aer, díky, mrknu.

janey, ještě jsem ti negratulovala k odstavení :slight_smile: no já to teď taky řeším..problémy v podstaě nemáme, akorát Veru místo "lelele" už říká mlíku "nenene" tak asi chápete, jak to vypadá..ale dá si v pohodě říct. JENŽE, jsem neskonale unavená. po běžkách jdu spát v 8s Veru a tak podobně :pensive:
1. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
jo, přesně to vlněné indio, co je v limitce mám právě půjčené do kamarádky :slight_smile: Na nošení moc příjemné, ale pak v obchodě se V. vzbudila vedrem..no hrůza :sweat_smile:
1. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
a co teda za materiál? 100% bavlna nebo příměs? mně se asi nejvíc líbí ten jemný vzor, co máš ty Aer, ale ty sovičky a rybičky jsou taky docela roztomilé :wink:
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
tan, ja bych asi sla jedine do nejakyho india nebo nejakych vlnek:slight_smile:
1. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
aha, mně nějak nedošlo, že indio je jen ten jediný :grinning: takže 100% bavlna To ledově modré se mi celkem líbí, škoda, že nestojí do těch 2500
1. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
myslim, ze se ty india delaji i s vlnou(to vis), hedvabim, lnem, konopim a nove s kapokem
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
tanuki dík :slight_smile: co se týče únavy, já si připadám unavená furt stejně - to znamená hodně :confounded:
1. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
tan, tak zkus prohledat inzeraty, treba na nosenideti:slight_smile: aspon ho uz budes mit zanosenej:wink:
1. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
aer, příměsi taky dělají, jp..no tak zas vím prd který chci :grinning: na inzeráty jsem zběžně mrkla, ale india tam moc nebyly. Líbil by se mi do modra nebo červenooranž..ale zelená by taky nevadila :grinning: Překvapuje mě, že ten indio s vlnou, co mám půjčený je levnější než ten bez vlny. Asi že je fakt choulostivý až nepraktický
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Storch Leo je o celý 1000levnější než indio :pensive:

Janey a spinká teda už celou noc?
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
tan, tak Storch je taky dobra znacka, asi hned po didy:wink:
1. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
tan, dneska jo.
a jinak usne kolem 9, probudí se kolem 5-6, dáme jí mlíčko, ona ho vypije a zas upadne do letargie. takže pohoda.
1. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
jeziiiis, na noseni je v inzeratech Zara Aubergine :dizzy_face: Tak si necham zajit chut, no....
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Holky, poraďte: moje máma včera donesla kice nočník, včera ji už na to zkoušela posazovat (sranda byla, že před náma všema, takže na kiku čučelo 7 lidí, no vyčurali byste se? :grinning: :grinning: :grinning: ), samozřejmě nic, akorát se bránila. No a dneska jsem zjistila, že má solidní zácpu, ale vychytala jsem ten okamžik, kdy šla na věc, ale když jsem ji dala na nočník, začla vřískat, vzepřela se, takže dávka stejně skončila vedle na koberci :grinning: :grinning: fakt na ten nočník nechce a já zas nechcu, aby k němu měla odpor, mám se na to zatím vykašlat, zavřít ho do skříně a vytáhnout až někdy posléze?
Druhák, co je proti zácpě?
1. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
jani, ja bych to videla asi tak nejak...klidne ji ho nech na ocich, ale nenutila bych ju... :wink:
1. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
Ha, nosítko nalezeno :grinning: :grinning: odcházely jsme z pizzerky, měly spoustu bebech a kámoška ho strčila do své tašky, že si to pak protřídíme :grinning: :grinning: zapomněla na to a visí u ní doma. No ještěže tak. Blbé je, že jsme si v sobotu chtěli udělat výlet na hory, a jak jsme nosítko nenašli, tak jsme seděli doma. :unamused:
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Maji, no asi to tak provedu. Zatím ho ignoruje, nebo do něho něco strčí. :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
jani, vsak ma jeste na nocnik casu dost :wink: a super, ze se nositko naslo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Janey, zkus kačenku, u nás zabrala, když byla bkm krize... prostě jí jen ukázat, že kačenka taky čůrá do nočníku :grinning: takové něco pískací, co se naplní vodou... Nutit ne, ale zas mi přijde škoda, aby chodila na nočník až ve 2letech, jako běžné děcko, co vyrostlo na jednorázovkách..
Aer, tak až budete ve větším bude jedna skříň plná šátků, jo? :sunglasses: :grinning:
1. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
halo halo? :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
tanuki, dík za nápad, čůrací kačenky máme :grinning:

maji, jsem tu tak průběžně :sweat_smile:
1. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
jani, uz jste vymysleli kostym na karneval? :grinning:
1. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.