• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
anet, taky chapu. ale oni jsou vsichni stejny. ja teda nemam problem ze by se mi neozval (pisem si tak 100 sms denne i kdyz je jen v praci :sweat_smile: ). ale zas treba v jinejch vecech to myslime kazdy jinak.
to je jen prehanka a zitra zas bude svitit slunicko :wink:
30. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Já vím, že jsou chlapi prostě takový, ale mě to ubíjí :frowning2: , ale asi je fakt, že každej další by byl stejnej. Mě hrozně vadí jak on je vždy v klídečku, on mi píše, že se na mě těší apod., no já mu samozřejmě napsala, že já na něj ne :unamused: . Vždyť by mě mohl za těm moc let co jsme spolu už znát a vědět, co já potřebuju. On prostě nemá potřebu mi napsat. Když ví, že se uvidíme třeba ten den, tak v žádným případě. Ale i když se třeba nevidíme, tak se ani neozve. Já mu nerada píšu první, protože se stává to, že mi odepíše po třech hodinách a to mě hrozně naštve. A s tím, aby se mi ozval, když někam jede, tak to už ho ani neobtěžuju, protože on napíše stejně vždycky až když už je tak nějakou dobu, já už si íkám, žeji vůbec... a on v pohodě :angry:
Say já vím, že jsi psala, že si píšete denně hodně sms, mě by stačilo, kdyby mi napsal jentak aspoň jednu, ale to bych chtěla asi hodně.
30. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
anetko vis co te spis ubiji?:slight_smile: z tys sedela doma, on se bavil a neozval se...tys premyslela, co s nim je....
kdyby to bylo naopak, tak on se proste nestara, co se ti stalo:slight_smile:
30. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky v pondeli jdu na gyndu, tak mi drzte palce...
30. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Anet to je mi líto, že máš takové trable, jarek sice taky pařit nechodí, ale stávalo se, když jsme spolu chodili, že řekl, že přijede ve 4, a pak přijel o půl 6, mobil nebral... já brečela, že se mu beztak na cestě něco stalo, havaroval nebo co, ale udělala jsem pár scén, vyčetla mu to a dohodli jsme se, že když se prostě někde zdrží, dá mi to vědět, ať doma netrnu...
Zkoušela sis s ním o tom nějak pořádně promluvit? Ono těm chlapům spousta věcí nedochází, no :unamused: tak držím palce, at se to nějak urovná :wink:
30. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
aerin a co budete resit? tys to jeste nedostala???
30. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
ne, jeste ne...
30. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
to uz je tak 40 den ne? a nedelala sis test???
30. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
to je presne 46. den:slight_smile: a test jsem si nedelala a ani delat nebudu:slight_smile:
30. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
ale uz jsem nad tim dneska uvazovala, ze bych si koupila.....i kdyz predem znam vysledek :sweat_smile:
30. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
ale to nemuzes nikdy vedet..ja si ho taky udelala s tim, ze znam vysledek a znala jsem akorat tak prd....:slight_smile:
to vubec nechapu, jakto, ze se ti tak rozhodil ten cyklus...tys brala prasky tak dlouho?
30. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
4 a pul roku....takze podle me zas tak dlouho ne, ale stejne to dopadlo takhle:frowning2:
ja nevim, emi, to mereni je v tomhle fakt docela spolehlivy.....:frowning2:
30. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
tyjo..ja brala taky tak kolem 4 let...ale s prestavkama no... jako holky berou i 10 let...
a zkousela si caje na upraveni a tak? a tobe ta teplota porad stoupa-klesa?
v kolik tam jdes zitra?
30. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
ne zitra, v pondeli:slight_smile: na jednu, spis 13:15....

ja brala v kuse, ale jak rikas, jsou holky co berou i deset a dyl a pak jsou v pohode:frowning2: caj piju, i dkyz v posledni dobe to teda flakam....a pak mam jeste takovej sirup a ten flakam jeste vic, protoze ho nenosim do prace a ma se brat 3x denne pred jidlem:frowning2:
30. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
30. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo..ja mam dneska ctvrtek..:slight_smile:))
a co to bylo toho prvniho ten vystup?
30. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
vidis jak je to furt jakoby konstantni? melo by to byt nejdriv takovy a pak by to melo celkem dost stoupnout (ovu) a zustat vys az do ovu
30. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
az do ms samozrejme
30. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
ty zuby co tam mam jsou v podstate vsechny zpusobeny tim, ze jsem neslysela budik a merila treba az v 7 misto v 5 :sweat_smile:
30. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak su zpatky...a moc se stydim...vyrazil me a jdu znova za 14 dni... :frowning2:
30. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
to me mrzi maji:frowning2: no ale pak budes uplnej prebornik:wink:
30. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: ale dyt ti to tak slo..:grinning:
aer kdybys byla tehotna, tak to mas asi nahore ze??
30. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
jj emi:frowning2:
30. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
:rolling_eyes: to je na hovno..jsem zvedava, co vymysli ta doktorka...
no kdybys nebyla tehotna, tak jeste dobry, ale alespon ty kramy kdybys dostala...
30. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
aeri, no jenze takhle jsem tam sedela jak trotl a trapne se snazila neco vylovit v pameti... :sweat_smile:
emi, dal mi otazku, kterou jsem moc zmaklou nemela :frowning2:
30. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
no jo, to je vzdycky pech, kdyz nesedne otazka:frowning2:
30. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
jj, emi, taky jsem zvedava...:slight_smile: ja ho chci ukecat, aby mi udelal utz vajecniku, jestli tam neco jeste dozrava a ma teda cenu cekat na ovu, nebo uz je to pase a je to anovulacni cyklus....v tom pripade by mi asi pichl tu vyvolavacku a jede se dal..... akorat se bojim, ze se se mnou odmitne o cemkoli bavit, tu vyvolavacku mi pichne rovnou a rekne mi, at prijdu za pul roku :rolling_eyes:
30. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
no co, za 14 dni si musim opravit reputaci... :grinning:
aeri, kolik dni ma vlastne trvat cyklus? to je od 1. dne Ms do dalsi?
jj, od prvniho dne ms do prvniho dne dalsi
a kolik dni je teda ok?
30. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.