• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Nějaký nápad bych měla, ale zatím nic moc :sweat_smile: asi to bude překvápko :grinning:
1. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
no ja su taky zvedava v cem nakonec pujde Tobik :grinning:
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile: akorat se laduju ovocnym dortem :slight_smile:
jani pokud mala nocnik nechce, tak bych ji taky nenutila, co takhle zkusit koupit to sedatko na zachod :sweat_smile: treba chce chodit curat jak maminka a tatinek :slight_smile:
Maji uz mate vsechno pro prcka nakoupeno?
1. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
adel, krom par plinek jo :slight_smile: a pro ty se mi nechce chodit peso, tak je objedname pres net a M. je pak nekdy vyzvedne jak pojede kolem :slight_smile: uz mam aj sbaleno... Dneska rano asi ve ctyri jsem sedela v kuchyni a strihala a skladala 20 rucniku napul jako vkladacky do plin :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
maji teda ty drsně hnízdíš :sweat_smile: :sweat_smile: to já asi nikdy neměla :grinning: :grinning: a propos, ještě pro tebe mám ty věci :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
maji super muzete jet rodit :slight_smile:
kdy mas teda ten termin? 3.3 nebo driv?
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
jani ja vim a myslim na ne, tak asi az v to utery na karnevalu, co? zitra bych teda mela odpo volno, ale ve stredu je doma M. a ve ctvrtek jedu s Tobikem do Olomouce zustavame az do soboty nebo nedele kvuli kontrole a zkouskam..
1. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Hm, já jsem zítra odpo zadaná... no tenhle týden už teda asi nic, takže až na karnevalu :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
adel, jeste nemuzeme, jeste 14 dni mam zkouskovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prvni mam uz 22.2., ale myslim, ze to bude spis ten zacatek brezna az :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
aha :slight_smile: tak snad prcek vydrzi :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
adl, bude muset, ja zatim rodit nehodlam :grinning:
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
a co ty? kdy jdes na ko? :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
maji mas do porodky sbalene i nocni kosile? Je potreba kupovat ty kojici? a co kojici podprdy, nemas nejakou overenou :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
adel, kojici kosile ani podprdy nemam...prijde mi to lehce zbytecny... :wink:
1. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
super :grinning: takze to kupiovat nebudu....
a v porodce vyuziju erarni, s Tobikem jsem sebou mela svoji a lezela mi ve skrini, protoze jsem si ju nechtela znicit :grinning:
ale tak zalezi na co ses zvykla, ja treba doma vubec v kosilich nespim, vadi mi jak se vyhrnuji atd. takze jsem to v porodce prezila a pak supla do pyzamka a triko proste vzdycky vyhrnula, v noci je mi to jedno a je mi to prijemnejsi :slight_smile:
a podprdy jsem ze zacatku nosila sportovni bez kostic a po sestinedeli uz se vratila ke svym normalnim :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
no prave, ale ja nevim jak to tady v tech porodkach chodi, nekdo rika, ze ti daji max omezeny pocet atd... holky nakupuji tri kojici kosile a pod...je to asi fakt trosku zbytecna vec :slight_smile:
a co poporodni kalhotky? mas jednorazove nebo normal?
1. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
jani, nocnik bych taky nenutila kdyz nechce :wink:

maji, uz se to blizi :slight_smile:. tesim se na prcka :slight_smile:. uz aby tu byl vid :grinning:

adel, kojici kosili jsem nemela a ani bych ji asi nevyuzila, prijde mi zbytecna. podprsenku kojici mam, doted pouzivam a nejlepsi je z rossmanna :grinning:. levna a super pohodlna a i dobre padne
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
adel, tak to bych se zeptala primo v porodce jak to je...to ma kazda jinak, no.. :slight_smile:
a gatky mam poporodni ty sitovany, lip vetraji, stoji par kacek a pak je vyhodis a nemusis se s tim prat :wink:
1. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
jj,ty sitovany byli super :slight_smile:. a my v porodce meli neomezeny pocet klasickych nemocnicnich kosil
1. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
taky si je koupim.
1. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
a na ty kosile kaslu, kdyztak mi muz neco priveze, kdyz bude problem :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
adél, tak třeba u nás v porodce erární košile nedávali, takže já jsem je mít musela. V porodce byly fajn, že se jen odeply, triko bych musela vyhrnovat a to třeba před návštěvama není úplně ono. Pyžamo jsem nechtěla, potřebovala jsem, aby mi větral spodek. Radši si ověř, jak to má tvá porodka.

síťovaný gaťky byly neskutečně sexy :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
jani to jo...a vubec celkove jsem se citila velmi pritazlive...vytahany bricho, odobanej ksicht... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: pamatuju si, jak jsem byla asi dva týdny po porodu a četla jsem si nějaký cosmopolitan co mi tu nechala kamarádka :grinning: :grinning: a brečela jsem, jak jsem viděla ty ženské v sexy prádýlku, jak tam měly tanga ze síťovaného saténu či čeho :grinning: :grinning: a volám na chlapa, že si připadám hnusně, že tam ty ženské maj síťované kalhotky, super podprdy... a chlap: ty máš taky síťované kalhotky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
janey :grinning: to byly časy :slight_smile: no mně teď konečně po roce a čtvrt přijde, že mi zesvětlaly ty strie, ale prsa mám hrozná, njn..

heh, máme domásnost po státnici v naprostém rozkladu..a hádejte..dnes byl odečet plynu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, jediné co, že aspoň ten záchod byl čistý!
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Mě zůstalo visuté panděro, strie sice zesvětlaly, no ale i tak... nedokážu si představit, že bych měla tetování na břiše, jak by asi vypadalo :grinning:
no a prsa... teďka je v nich asi ještě zbytek mlíka, tak vypadaj jakž takž, ale nevím, co pak. Co se stane s tím mlíkem? Když ho odsaju, vytvoří se nové, ne? Jako nijak mi to nevadí, ale asi tam je :confused: :confused:
1. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
tanuki, no a? Lidi z odečtu to přežijou :wink: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.