• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, jestli ti tam nevadi, tak bych to nechala, akorat pohlidej aby se ti nedelaly zatvrdliny at z toho nemas jeste zanet :wink:
tan, taky ted domacnost nejak extra nezvladam :unamused:
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
jani nechej ho tam :grinning: neodsavej, asi by se zacalo tvorit dalsi
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
no nic ju neco delat, kouknu jeste pozdej, u nas je dnes nejaka napjata atmosfera, tak at neprudim jeste vic... :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
tak jsem se docetla ze na obilnaku kosile davaji, :slight_smile: tak jsme spokojena :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
maji, jo, u nás taky, a jak tak přes jádro slyším nadávky a třískání, tak nejen u nás :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
tak u nás dobrý, muž si hraje na počítači, do toho si občas pohraje s V. a já vařím a uklízím :grinning:

Janey, to je myslím jedna ze záhad, co se s tím zbytkem tam stane :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Tanuki, tak třeba je pro další :grinning: což ovšem neřeší to, co se stane se zbytkem po posledním dítěti :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
kde všici jste? Já se snažím dát do kupy domácnost :unamused: spousta zašlé špíny..opravdu hrůza a hamba. Verunka je naštěstí moc hodná, průběžně si hrajeme a jde to skvěle. Ale samozřejmě tu nepořádku i pribývá :grinning: a ušpiněného prádla..
2. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
tan, taky jsem si rikala, ze je tu dnes nejak mrtvo... :slight_smile:
ja jsem rano vstala, uvarila caj, protahla se, zasla na postu a nakoupit a pak uz jsm varila obed, uspavala Tobika...ted jsem epinovala (konecne zase pokrok) a pujdu se ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ja jsem dneska docela neschopna, jeste jsem se skoro nic nenaucila a k obedu jsem byla schopna udelat jen smazak :grinning:
maji gratuluju k pokroku v epinovani :slight_smile: v tom uceni te nenecham samotnou
2. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
já se dnes flákám, byla tu kamarádka :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
ach jo, me to tak neleze do hlavy...asi uz tam mam uplne vymeteno :sweat_smile:
2. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
tak ja cely den uklizela,byla venku, ted pecu :slight_smile:. eda po nocni, dnes zas.

holky, tak at vam tam to uceni leze :wink:. jeste ze ja tohle nemusim :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
Hm, úklid by tomu tady taky prospěl. Já se jak posedlá dívám po bytech, furt... už mi z toho hrabe.
2. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
jani, ja se ti nedivim, taky bych se divala :wink:
say, dneska mas pracovitou? ja docela taky, hlavne kdyz hrozi, ze uz k tomu uceni musim fakt sednout :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
my dnes byly s babičkou nakupovat, ach jo, taky se asi budu muset začít učit- mám jeden rest, tak aby mi neudělal problémy..je to zk. z 5. ročníku, tak jsem si říkala, že by byla sranda 5. ročník opakovat, přibrat si zbytek státnic a dostudovat školu, aniž bych oficiálně byla v 6. ročníku :grinning:
2. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
grrr, zas mám kvůli těm bytům chuť pěnit... že já se na to nevykašlu rovnou :angry:
2. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
copak jani?
2. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
aale, furt to samý. Zjišťuju, že vlastně nemáme kam se přestěhovat, což je na třetí největší město v republice poněkud vtipný :grinning: :grinning: přemýšleli jsme o jedné čtvrti, kterou nám doporučovala maja (poruba), je klidná, park, doprava, služby - tam jsme se byli koukat už na ty byty. Nebo o druhé (slezská ostrava), která je blízko jarkovy práce.
Dneska jsem koukala zas na byty. V porubě nic moc, a muž stejně poslední dobou furt dudrá, že bude dlouho dojíždět, a jak by jezdil a kdesi cosi. Dneska jsem našla dva byty na slezské ostravě.
Jeden pěkný, asi o 1000 dražší než jsme tak chtěli dát, zato ale zrekonstruovaný. Na to jarek, že je to moc drahé (když ty minulý byty byly levnější, ale nerekonstruované, tak se mu zas nelíbily, že jsou škaredé).
Druhý byt byl pěkný i za úměrnou cenu, doprava taky dobrá. Zase špatně. Kousek je mittal steel - tzn. čadí to tam, všichni asi pojdem na rakovinu plic. Když jsem se ho zeptala, jesi si myslí, že tady o pár kilometrů dál je skvělý horský vzduch, tak to je asi špatný názor.

A to nepočítám ty naše debaty, když se ho na něco ptám, musím se zeptat třikrát, než se uráčí mě vzít na vědomí, a když se ho zeptám, jesi se tam třeba tedy zajedem podívat, tak se dozvím.: hmmm... tak někdy můžem... když se zeptám kdy, tak prostě někdy. až bude čas. prostě to je domluva jak u blbců, fakt :angry: :angry: :angry: :angry:

sorry za vyblití :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
chjo, celej den jsem tu zavřená, tak se akorát těším, až přijde chlap z práce, že bude veseleji, a ono to stejně dopadne blbě :confounded: :confounded:
2. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Janey, to je všude stejné :angry: není jen líný na stěhování? Ty nezrekonstruované na tom nejsou moc hůř než kde jste teď, ne?
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
jani, tak snad neco najdete :slight_smile:
a chlapi jsou asi vsichni stejyn,na zabiti :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
jani, uplne te chapu, ja tady uz taky nemuzu vydrzet, prekrasny zrekonstruovany byt jsme prvni najemnici,ale co je nam to platne kdyz podlaha a obklady na zahcode jsou neustale mokre jako kdyby je nekdo polil vodou, denne bych mohla 3x vytirat coz zase zvysuje nasi i tak vysokou vlhkost v byte... o plisnich ani nemluvim a spotrebe elektriky taky ne (neni nad primotopy fakt ze jo) no a M. sice souhlasi se stehovanim ale az po ukonceni najemni smlouvy tzn v cervnu coz znamena ze se budem stehovat mesic a neco po porodu, velikanskou radost z toho mam (a to ani nevime jeste kam...
2. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
tanuki, asi jo, on je stará konzerva :unamused: ty nezrekonstruované jsou na tom zhruba stejně, akorát větší.

No, už jsme se usmířili, u nás je to někdy trochu itálie :grinning: :grinning: mě picne, fakt :sweat_smile: :sweat_smile:

pro zajímavost nynější číslo jedna, to je ta slezská ostrava s tím mittalem za zadkem :grinning:
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/3+kk-slezska-ostrava-1979360078
2. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
jani,hezkej :wink:
2. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
nádhernej byteček :dizzy_face:

Já se tu usmívám jak prasátko na hnoji - objevila jsem, že jedna moje platonická láska "z mládí" vede taneční kurzy. :dizzy_face: ale jsou drahé a nejspíš bych na ně teď fyzicky neměla :unamused: a tudíž bych se před ním i velmi styděla..a dost pravděpodobně by si na mě ani nevzpomněl :frowning2:
2. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz
ale nájem s poplatky bude asi teda vysoký..což při té rozloze nepřekvapí
2. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz
jani, to je jako bys psala o mym chlapovi :grinning: :grinning: :pensive:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
hmmm....muzem....nekdy....jak chces.....ja nevim...... :grinning: :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
rozhodla jsem se, že ještě okouknu mapu a dneska se tam s kris zajedem podívat, ne na byt, ale na okolí, aspoň si uděláme procházku (rozumějte zas ji potáhnu na rukách a až přijdu domů, budu mít záda v kelu). :slight_smile:

tanuki :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.