• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tan :slight_smile:

jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
tak nakonec jsem nikam nejela, jsem zhnilá a už mi fakt hrabe, ted mi volala ženská z knižního klubu, kam jsem se přihlásila, a mě to zvedlo náladu o sto procent, že jsem si za celý den promluvila s někým jiným než s batoletem :grinning:
3. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
jani, byt vypada dost dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak treba si udelate vylet zitra :slight_smile:
my jsme byli v bavlnce, objednali jsme ctvercovky, koupila jsem si separacky a jedny zavazovaci disany na zkousku :slight_smile: a pak jsme si zasli na obed na holandskej rizek a byl hrozne dobrej, akorat jsem se prejedla a jak mi asi zaludek tlacil na mimouse, tak se nejak posoupnul dolu a ja jsem myslela, ze nedojdu, sla jsem jak kacena a mela co delat abych vubec soupala nohama :grinning:
3. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
maji :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
Uff, zrovna jsem se zkontaktovala s našima, tak dobře dorazili - jeli dneska na dovču do jeseníků a vybrali si fakt fajný den, co se dívám na dopravní zpravodajství, tak všude nějaké nehody nebo co :confused:
3. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
jani, tak hlavne, ze dobre dojeli :slight_smile:

hele, me asi zacina hrabat...ale...jestli bude tenhle porod v pohode a budu nekdy cekat treti...tak chci rodit doma :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
maji, wow :slight_smile: co tě přimělo k tomuto rozhodnutí? :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
mně dnes muž řekl, že neví, jestli chce být u dalšího porodu, že ho nebaví to čekání :angry: :angry: :angry: tak jsem navrhla, že teda budu rodit doma, aby to bylo zajímavější :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem v Jeseníkách ještě nebyla :frowning2: někdy se tam musíme vypravit!
3. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
tanuki, no mě to taky moc nebavilo, což o to :grinning: :grinning: :grinning: ne, to bych se asi naštvala, přece tam chlap není pro zábavu...
3. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
jani ja ani nevim...nebyt takova sracka, tak do toho jdu snad uz aj ted, ale furt ve mne hloda cervicek, co kdybych to sama zase nedala :unamused: a navic to chce asi trochu dukladnejsi pripravu nez jen rozhodnuti ze dne na den :grinning:
3. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Maji, to jo, příprava musí být podle mě dost důkladná :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
jani, no nez Martina prekecam na treti, tak mam casu habadej... :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
No, teoreticky bys mohla rodit už za rok :wink: potřetí :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
jani, teoreticky jo, prakticky urcite ne :grinning: myslim, ze driv nez za dva to neukecam :pensive:
3. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
maji,ty bys chtela tak rychle po sobe tri? :sweat_smile:. to klobouk dolu. ja bych nezvladla ani druhy ted. i kdyz,u nas je jina situace :pensive:
normalne mi nejak narostlo bricho, si radsi musim koupit tehu test a modlit se za 1/.
3. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
say :sweat_smile:
ja chci hodne deti...ale zalezi jak na tom budem..zase tak aby jsme jim mohli aj trochu doprat :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
maji, fakt obdiv. Já chci taky víc dětí, ale z větším rozestupem od kiky.

say :sunglasses: :sweat_smile:
3. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
jani, to vis...levna pracovni sila na pole :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
3. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Tak jsme koukli na tu slezskou ostravu, našli jsme ten barák a trochu projeli okolí. Dokonce jsme našli i ten rodinný domek, kde bude sídlit ta jarkova firma, no mají to teda v pěkné dupě :grinning:
"ná" barák vypadal dost obstojně, větší zahrada, klid... horší je akorát ta cena, budem to muset probrat, každopádně by jarek ušetřil za mhd - v létě do práce na kole, v zimě na běžkách :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
/ :dizzy_face: :sunglasses:

jani,tak uvidite,bylo by to fajn kdyby to klaplo :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
jani, to nezni spatne a ono aj to mhd sezere dost penez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
ještě uvidíme, k tomu mhd, jarek by měl akorát eventuálně zónu 2 místo 1, takže to je jedno, no a já asi všecky 4 zóny, což je o cca stovku na 3 měsíce dražší, což ještě jde. Dobré je, že kousek pod barákem, cca 400 metrů, je hranečník, odkud jezdí devítka, třináctka a busy.
3. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
say :wink: :wink:
3. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
hele, poradte...Tobik ma strasne agresivni obdobi...vsim haze, mlati, treba prijde a svihne nas hokejkou a tak a nejak nevim jak na to reagovat...prehlizet nepomaha, zabavit necim jinym nejde, kdyz mu to vezmem tak ve vzteku jde a triskne s necim jinym...mlatit ho nechci, domlouvani a vysvetlovani je na nic... :confounded:
3. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
Maji, a koukalas sem na jiná témata, nebo na slepičárně? Já mám nějaké knížky, koukala jsem a v "Děti jsou hosté, kteří hledají cestu", je o tom pár stránek, třeba bych ti to mohla poslat - naskenovat, ale obávám se, že všecky rady jsou marné. Všecky knížky opakujou nebít, vštípit, že má právo ventilovat vztek, ale nenechat si ubližovat...
Kika je taky někdy taková, věcma teda neháže, ale ráda nás kouše, škrábe, kudlí. Dělá to jen nám, cizím dětem nebo i našim známým by neublížila, to jen nám.
Jinak co mám knížky o výchově, tak je to většinou pro větší děti, ale zkusím se kouknout na ty děti co hledaj cestu a kdyžtak ti část pošlu nebo zítra napíšu nějaké resumé. Případně ti ji můžu celou půjčit, až se uvidíme.
3. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
jani, diky, on zase neublizuje nikomu jinymu nez nam...dela to hlavne kdyz uz je unavenej nebo se moc rozdovadi pri hrani, ale ted je to snad kazdej den a uz su z toho unavena :unamused: ze by to bylo ono slavne obdobi vzdoru? prej ma trvat az do tri let, no to si jeste uzijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu mrknout na ty odkazy :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
toho pana co s nama bydli asi brzo majznu necim po palici a bude klid :rolling_eyes: :pensive:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
maji, to bude vono :grinning: chce to asi pevné nervy :slight_smile:

say, myslíš toho, co způsobil změnu stavu v tvé občance? :rolling_eyes:
3. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.