• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani,ano,presne toho
3. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
say, jestli máš chuť, tak se vykecej :wink: :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
tak dnes byl opet hysterickej vzteklej rev kvuli blbosti, ale myslim, ze jsme to jakz takz zvladli...no tak toto bude sila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
copak say?
3. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
ale, to je kazdej den neco. v po a ut mel nocni, rano jsem vyvencila s juli psa, protoze jeste tu nebyl,prijel, sel spat. cely dop se snazime byt potichu,uklizela jsem, odpo s juli vencila psa (a ze to neni sranda s tim nasim troubou), naklidila,upekla. buchtu jen ochutnal a ze ji nechce ze mu nechutna (pritom je fakt dobra) a kdyz odchazel, tak se mi ve vytrenem byte prosel sem tam a sem tam v zablacenych botech :rolling_eyes: . rekla jsem mu jestli se nemohl obout na chodbe,byl rev.
dnes opet to samy, jen misto buchty jsem uvarila, no, to snedl, nepochavlil, jen rekl ze k dokonalosti mam daleko. to jeste slo,pak byl pryc,ja u mamky. vecer, julca uz skoro spala,ale eda je sobec a choval se jako kdybych neuspavala, tak samozrejme tv juli vzbudila, rekla jsem jestli ji muze zeslabit, to mel kecu. nicmene julca mi tu strasi jeste ted a milostpan je urazeny na pive.
jako at delam co chci, staram se o domacnost,juli,psa,varim,uklizim,peru, nechavame ho v klidu vyspat do 15 hod, tak se mu proste nezavdecim
odchazel se slovy ze se chce rozvest, ale at pocitam s minimalnima alimentama, ze z nej vic nedostanu.
jo a to se nasral ze jsem si dnes z naseho spolecnyho uctu vybrala 200 kc. jinak veskere co jsem utratila za posledni mesic bylo za jidlo pro nas vsechny. a ted ty 2 stovky. to jsem si vyslechla. pritom on ma na svoji potrebu dyska. a ze to za ten mesic min. 2 tisice hodi. ja skudlim, nekoupim si nic,on si dela co chce a ja jsem ta spatna.
jo a jeste byl vzteklej ze nechci dojit zaridit rozvod. ja, ktera io to nestojim. jen at si je hezky navrhovatel on

omlouvam se za roman, jsem tak nastvana. ale nejvic asi sama na sebe :pensive:
3. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
za to jidlo to bylo 1500 kc jsem zapomnela napsat a pry jak utracim. min nez on za hospody,ale to nevidi
3. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
say :pensive: ten člověk není absolutně pro život, jediné plus, že spodil julinku :astonished: Tohle si fakt nezasloužíš, už aby se to vyřešilo. Bohužel se to prostě stává, že po narození dítěte se to úplně po... Ale většinou kvůli sexu a to ty ses snažila. Prostě se mu nezavděčíš ničím. :frowning2: nevím teda, jestli byl předtím v pohodě..
Navrhovatel platí výlohy?
3. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
a s těma penězma je to naprosto směšné
3. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
say to je STRAŠNÉÉÉÉÉÉÉ
ty jo, nejradej bych ti fakt rekla, jdi od toho vola pryc, toto se neda dlouho vydrzet, promin, ale prijde mi jako by ses doma musela starat o male batole a velkeho vymasteneho pubertaka...
ty jo mas muj obdiv holka, fakt ze jo...
je to rozmazleny sobec.... Kasli na nej, nevar mu, neper treba si to uvedomi, najdi si nejakou kamaradku a uzivej si materstvi, s temi penezi te chapu, to je vzdycky problem, kdyz vydelava jen chlap a v rodine to nefunguje tak jak ma, vzdycky se ma cim ohanet... ale toto je vrchol...
:pensive:
3. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
navrhovatel plati, coz ja jako na materske bych mela byt sprostena kdybych si to obehala. ale prece ja nebudu neco obehavat s juli, kdyz nejvetsi zajem o rozvod ma on. tak at si to obeha,prece mu to neprinesu az pod nos jen podepsat

ted uz spolu ani nespime,protoze nemame kdy kdyz je jen po hospodach. ale to on nevidi.
3. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
say nic nevyrizuj, podle me je to lepsi kdyz to vyridi on i kvuli tem alimentum... je to jistota.
je to strasne smutne :pensive: ale vy jste silne holky
3. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
say, to je hrůza, co se z chlapa může vyvinout :pensive: :pensive:
já bych ti radila fakt jít co nejdřív pryč od něho, protože kdoví, co ho ještě napadne :unamused: a julinka bude čím dál větší a bude vnímat, že je tatínek na prd...
3. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
jenže když se on vyprdne na rozvod a prostě jen půjdete od sebe, tak nebudou alimenty
3. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
Tak kdyby say podala návrh na rozvod, tak se na něho vyprdnout prostě nemůže.
3. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
jojo... to já reagovala na návrh ať ho say nepodává. Say jsi fakt velmi statečná, já bych se neudržila a něco bych po něm hodila :frowning2:
Já myslím, že časem bude Juli samostatnější a ty budeš moci sem tam na noční si přivydělat a bude líp :pensive:
3. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz
autor
souhlas s tanuki, já už bych byla za katrem s vraždou na krku, protože jsem dost impulzivní a nedokážu si představit, co bych dělala... kdyby mi dělal takové naschvály, byl takhle nezodpovědný :angry: :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
holky, dekuju. neni co k obdivovani. spis jsem tak blba. ale az budu moct vzit nejakou smenu, bude dobre a rozmyslet se nebudu. fakt me brzdi jen ty penize :pensive: . obcas mam pocit ze se ve me taky probouzi nekdo kdo by mu nejradsi fakt po te palici dal :sweat_smile: :frowning2:. nejhorsi na tom je,ze ma smlouvu (kvuli danim aby za nej nemusela tolik odvadet) jen na castecny uvazek a cca 5 tisic. takze kdyz alimenty bude urcovat soud, tak fakt dostanu jen minimum :frowning2:. musim vycihnout nejakej okamzik a aby mi z vlastni vule chtel davat vic.
3. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
julka konecne spi,ale ze to dnes dalo zabrat.

hlavne takovy fakt nebyl. byl zarlivy, urazlivy,ale ne tak osklivy. fakt nechapu co jsem se svym zivotem a hlavne julci udelala :pensive: :pensive: :pensive: . zni to hrozne,ale musim se snazit vydrzet dokud kojim a pak uz bude fajn. vezmu nejakou sluzbu v praci a nebudu muset skemrat o vysi alimentu. a ze mi ho donedavna bylo lito, tak uz neni a nejradsi bych ho sedrela z kuze :frowning2:. zacinam citit neco jinyho nez je laska :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive:
3. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
tak mi ted psal, ze spolu budeme zit,ale kazdej si budeme delat co chceme. myslite ze mam trvat na rozdeleni uctu? jako ze by mi na vse prispival polovinou? teda pokud by souhlasil :confounded:
3. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
ach jo,bojim se uz i normalne dychat aby nemel kecy :cry:
3. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz
jj, to jsem ti chtěla napsat, že pro začátek bych zrušila společný účet, když se musíš zpovídat kvůli takové čudle jako jsou 200. Jestli společně žít znamená, že o něj budeš v rámci možností (že mu skoro nic nechutná atd) pečovat a trápit se a on bude chodit po hospodách, to je teda nabídka k nezaplacení. Je otázka, jestli tyhle jeho snahy jsou dány citem a zodpovědností k Juli( čehož by se dalo využít u těch ali) nebo ze sobeckosti, co by vlastně byl a měl..bez svojí rodinky, tedy bez Vás.
4. únor 2010 v 00:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravím po dlouhé době. Hýbla jsem s diplomkou a pak jsme byli na kratší lyžovačce - paráda :dizzy_face:.
Taky jsem se dala celkem do ókeja zdravotně - MS chodí bez problémů, první měřený cyklus byl dle grafu ovulační :dizzy_face:.Takže super, ještě jsem si koupila ten sarapis soja - pro jistotu a dobrý pocit :slight_smile:.

Jani - držím palce s bytem!

Say: Nezlob se, ale nenapadlo tě někdy, že má milenku? Na takový sobecký děcko by mi to tak sedělo :unamused:. Say, pochlap se a kopni ho už konečně do prdele. Co si asi přestavuje pod tím společným žitím??? Ty mu budeš dělat služku a živořit a on z tebe bude dělat blbce a chlastat s kurvama. Ubližuje to Julince a čím bude větší, tím se to na ní bude podepisovat víc. Mysli hlavně na ni a v jejím zájmu ho kopni do prdele.

Jinak - pokud by můj manžel nebyl můj první a já jeho první a nespal by každou noc doma, nechodil hned z práce dom a netrávil většinu času se mnou (nebo s kamarády, které znám, popř. s nim chodím ven společně), tak bych z principu a opatrnosti na sex nepřisoupila ani náhodou!!! Nenechám se nakazit - a to m. věřím na tisíc procent, ale člověk by měl mít taky sebeúctu a pokud je sex indikátorem vztahu, tak bych Edu ani na zádech nepoškrabala.

Čím víc se mu budeš snažit vyhovět a čím víc mu budeš ustupovat, tím víc tě bude trápit :pensive:. Vsadím boty. A vsadím aj gatě, že jeho další slečna bude pěkně ostrá mrcha, co ho bude držet zkrátka a Eda bude sekat latinu a šudlit doma podlahy. :pensive:

Say, podle všeho co vím, jsi krásná, milá a pracovitá holka a dobrá maminka - jiní chlapi by se o tebe rvali - nezahazuj svůj život a hlavně ne Julinčin. Je to přesně případ mé sestry - ta z toho neutekla a dopadla strašně :pensive:!
4. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Omlouvám se za román :sweat_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
tak nevim co s tim spolecnym uctem,ted mi prisla zustatkova sms 7600 kc v minusu. z toho nemam sanci se sama dostat :frowning2:. sakra. musim vydrzet,aspon mesic. cim mensi minus (nejlepe zadny bude), tim lip

all, dekuju. s tou milenkou nevim, mysli si to i mamka, ale nevim co si o tom mam myslet. mozna mi spis prijde ze se mu tak zalibila ta volnost a zabava. nevim.ale ruku do ohne bych za nej nedala. i kdyz je pravda, ze nepohladi, nerekne nic hezkyho a uz ani ten sex nevyzaduje.
utect z toho vztahu chci, urcite, ale cim bliz to bude odstaveni, tim lip pro me s juli. ale to uz dlouho trvat nebude. max. par tydnu, mesicu.
jinak s tim nakazenim, muj tata takhle mamku nakazil filckama, kdyz byla se mnou tehotna :pensive:
4. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre rano holky, tak dneska se mi lame zkouskove... snad to dodelam...
all vitej po delsi dobe.
Say tanuki ma pravdu s tema alimentama, to me nenapadlo, mozna by nebylo k zahozeni zajit na socialku a poradit se tam...
4. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre ranko..
say, k edovi jsem se vyjadrovala uz hodnekrat, ale tohle uz je fakt moc :pensive: su hrozne rada, ze uz si to aspon uvedomujes a ses rozhodnuta to resit... :pensive:
a na socialce by ti mohli vazne pomoct, jsou ruzny prispevky na bydleni, socialni doplatky a tak, treba bys na to mela narok a zas by byla situace o par korun veselejsi...
4. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Dobré ráno.

Say, k nabídce, že spolu budete žít a budete si každej dělat do chcete - tak to bude v praxi vypadat tak, že se budeš starat o julku, o domácnost, makat do sedření a pán si bude oblézat hospody a kdovíco ještě, a doma bude mít akorát blbé kecy. A to, že by ti přispíval - a co když mu rupne v bedně a přispívat ti přestane? Na nějaké ústní dohody bych s takovým člověkem vůbec nepřistupovala. A to, že chce ještě zůstat kvůli Juli, jak tomu bych nevěřila ani náhodou.

adél, držím palce :wink:
4. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Say, a nevypomohla by ti třeba mamka, kdyby ses sbalila a odstěhovala k ní? Aspoň pro začátek?
4. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky

say, uz fakt nemam slov, rikala jsem to i V. (nezlob se) a taky nevychazel z udivu:frowning2: fakt nechapu, jak se muze clovek takhle chovat :cry: urcite zkus tu socialku, a nenech se odbyt!!!
4. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
jani diky :slight_smile: a souhlasim s tebou v tom, ze na zadne spolecne souziti a volny vztah bych nepristupovala, vyhody z toho plynou jen pro nej.
Vy Say s Julinkou budete na tom porad stejne spatne jako doted a navic nebudes mit od nej zadnou korunu jistou, kdyby jste sli od sebe tak ti bude platit aspon alimenty a pokud stale budete pod hranici zivotniho minima tak zbytek ti da stat. Pokud ale jeho prijmy budou zapocitane ve vasich spolecnych tak vam socialka neda nic ale ty ty penize taky nikdy neuvidis,protoze si je proste ten "pan" necha pro sve potreby v hospode.
nevim co je lepsi, no... mozna je to u vas co se tyce financi docela OK ale pokud ne, tak bych to urcite neresila takto...
S tou mamkou je to dobry napad ona urcite taky Julinku rada uvidi ty si odpocines a Eda mozna dostane rozum nebo spis se nad sebou aspon zamysli...
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Say: S tou sociálkou mají holky pravdu. Měla jsem na něco taky nárok (pže v roce 2007/8, za který se příjmy počítají jsem studovala v Rakousku a nepracovala jsem a manžel - tehdy tedy ještě přítel dělal "načerno"). Než jsem zjistila co a jak, tak mi málem slezly vlasy, páč úřednice jsou úplně tupý, ale vytřískat se z nich něco dá. Já jsem se na to nakonec vykašlala, ale tvůj případ je už častější než můj a úřednice budou vědět.
Kámoška to dělá (soc. pracovnici) a ač je to děsný, tak to funguje tak, že kdo se nenechá odbýt, ten dostane. Takže se nedej!

Mateřská, sociálka a podpora rodičů ti hodí pro vlastní potřebu v konečném důsledku mnohem víc!!! Takhle seš sice s živitelem, ale živoříš a on utrácí de facto i tvoji mateřskou. Možná, když to do důsledků propočítáš, tak zjistíš, že kvůli penězům s ním opravdu zůstávat nemusíš.
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.