• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Say: Jj nenech se na sociálce odbýt. Je to těžký, ale sama nejlíp víš, co bude pro tebe s Juli nejlepší. My ti můžem jenom poradit.

Holky mě jebne z té diplomky! :angry: Hrůza!!!
4. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Say: Ten chlap ma ale fakt IQ houpaciho kone :grinning:. Takovyho manipulujiciho vymastence aby clovek pohledal. Kdyz uz chce manipulovat a vydirat, tak at to aspon dela trochu na urovni :grinning:. Rekni mu, ze nejses postizena, ze mas mozek, tak at se trochu snazi :grinning:, at to jeho psychovydirani ma aspon trochu uroven :grinning: .
4. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
all :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz se musim smat. nejvic me stve ze vzdycky kdyz k necemu dospeju,jsem uz rozhodnuta, tak se zacne chovat docela "normalne". tim me samozrejme prepadnou pochyby jestli si to jen nevsugerovavam nebo nevymyslim
kazdopadne jeho chovanim se stalo to, ze moje laska pomalu ale jiste vyprchava

do kdy mas diplomku odevzdat?
4. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahojte, jen jdu nahlasit vysledky kontroly... :unamused:
vse je ok, krome polohy mimca, je furt napric (ja myslela, ze uz ne :sweat_smile: ), takze v pripade odtoku plodove vody okamzite do nejblizsi porodnice na akutniho cisare :rolling_eyes: no a jestli tak bude aj pristi tyden, tak asi uz budeme domlouvat termin, kdy pujde ven...takze to vypada, ze teoreticky do konce unora uz by mohlo byt venku...ach jo, k cemu by mi pak byla vsechna ta priprava? :frowning2:
4. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
maji :unamused: promluv k prckovi, at si to ještě rozmyslí...
4. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
jani mela jsem ten pocit, ze kdyz jsi vdana mas vyssi rodicak (rikala mi to kamoska, co ma ted mimco a vdana neni, pry ji to nejak propocitavali na socialce, mozna do toho zapocitala nejaky ten prispevek na dite nebo ja nevim nechci mlzit :slight_smile:
maji drzim pesti at se otoci
jinak zkousku jsem udelala B a konec zkouskoveho
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
BLBNU :grinning:
vdana nizsi :slight_smile: tak mi to nejak bylo receno,ale uz jsem si to na netu precetla asi je to blabol sorry :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
a jak jste se meli dneska?
Jani co to bydleni, pohnulo se to nejam ? :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Adél, to je nějaká kachna, fakt :wink:

Nepohnulo, bylo by třeba kontaktovat realitku, at se tam můžem zajít podívat. A muž chce ještě promyslet, zda to pak vůbec utáhnem finančně - chjo, myslím, že z toho zas nic nebude :unamused:
4. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
maji :frowning2:
musis prckovi domluvit :wink:
4. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
jani jej to je skoda :frowning2: ale zase je blbe, kdybyste meli platit dva najmy najednou ... to je fakt nanic...
say jak se mate? co Julinka? uz spinkaM
4. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
adél, o to ani nejde, že bychom platili ještě tenhle byt a už tamten, ale že tamten je trošku dražší, než jsme do toho chtěli dát... Zas je to přesně to, co jsme si představovali do budoucna - rodinný domek na předměstí (ten byt je v rodinném domku se zahradou). A mohli bychom otestovat, jaké to bude.. daly by se tam dělat procházky a přitom do centra je to kousek.
4. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
Maji, to mě mrzí.. Snad se ještě pohne, nezbeda! mmch, ty umíš nakupovat přes ten e-bay? Na to je nějaká spešl platební karta, ne? Nebo jen embosovaná?
4. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
jani ale tak jak jsi rikala, zase byste usetrili jinde... muz chce mit asi jistotu ze to financne zvladnete takze to chapu muj je taky takovy :slight_smile: ale tak pokud bude treba v budoucnu dalsi prcek tak by se vam to hodilo, co?
A jak je velky?
4. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
to Vám závidím, můj je přes finance naprostý lajdák :frowning2: ale zas má v životě o dost míň stresu :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
autor
tanuki, nevím, jesi ti to nějak pomůže, ale já na ebay platila normálně převodem.

adél, já spíš počítám s tím, že zachvíli ušetříme za elektřinu, když se kika naučí na nočník, tak nebudem muset furt prát, ani už nebude třeba tolik drogerie... Spíš bych se snažila sehnat nějaký drobný přivýdělek, ale pořádně nevím co... Ten byt má 114 metrů. Vytopit to taky bude sranda. I když je zas rekonstruovaný, to nebude jak tady, že všecko zdrhá krz okna :angry: a voda se musí nechat minutu téct, než najede konečně teplá...
Každopádně bychom mohli líp ustájit auto, nežili bychom v tom, že nám ho kdykoli kdokoli zas vybílí jak tu...

No, chtěli jsme o tom dneska pokecat, ale někteří se prostě nemají ke spánku :grinning: usne to, pak to zas vylézá a strašně se tomu směje :grinning: ale je to milé, leze za náma, objímá nás a dává pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Nám to říká "hají" ale je to jen zástěrka, že chce lézt nahoru na patro, nakojit se..a pak šup dolu a jít si hrát :grinning: Maluju teď u mamky, je to boj, přemlouvat dítě, aby nelezlo pořád na štafle!

Ty pusinky si užívejte, za 15let se bude tvářit děsně otráveně :grinning:
4. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
autor
Adél, to máš pravdu, ono asi kdyby finančně "selhali", tak to pro ně bude těžké selhání, proto asi chlapi tak blbě nesou, když přijdou o práci.
Tanuki, M. postoj má něco do sebe :sweat_smile: já, abych se přiznala, taky moc přehled nemám, akorát vím, že neutrácíme za blbosti, ale nijak moc to taky nekontroluju. ušetřit by se zřejmě dalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile:

Jj, pusinky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ráno, :slight_smile:
tak my jsme celkem šetřiví oba - blbosti nekupujem a nepotřebujem :slight_smile:. Rádi ale chodíme do divadla, cestujem a rádi si zajdem na večeři a tak...zábava je velká položka, ale zas nedáme skoro nic za jídlo - všechno máme svoje nebo od rodičů z eko statku, tak kupuju de facto jen pečivo. Naši teď začli dělat i ovčí sýry a paráda :dizzy_face:.

Jinak jsme se včera zasmála jak už dlouho ne, ale spíš teda ironicky :sweat_smile:.
5. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
Dobré :slight_smile: ,
no, my pokud bychom chtěli ještě ušetřit, tak pak musíme ubrat "blbosti" typu výlety, večeře jinde než doma, víno a sýr k tomu a tak...
5. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Jani: A to by byla škoda ne? :slight_smile: Já tohle vůbec nepovažuju za zbytečný výdaje...
5. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
teda, dneska noc naprd, furt jsem se budila a srotovalo mi vsechno v hlave...skola, mimco, cisar :frowning2: nejak me to rozhodilo... naspala jsem tak mozna tri, ctyri hodiny a mimous bdel se mnou...aspon ze Tobik dnes spinkal jak dudek :unamused:
po obede mi drzte palce na tu zkousku, nemam z toho moc dobrej pocit, ale snad to nejak dopadne...
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Jinak jsem včera telefonovala s kamarádkou z Čech a dostalo se mi velkého zadostiučinění :grinning:. Jedna blbka, která na BRMS ještě o Velikonocích všechny děsně stírala, jak je dobrá a jak se chrání jen pomocí měření BT a jak je to naprosto spolehlivý, prý v prosincu porodila :sweat_smile:. Prý samozřejmě "chtěně a plánovaně" :grinning: , ačkoliv ještě na jaře se se mnou hádala, že dítě teď absolutně mít nemůžou a BT je naprotsto spolehlivá :grinning:.

No, moc jí přeju zdravé miminko a pokládám to za veliké štěstí, ale pobavila jsem se :grinning:. Taky teď měřím, ale jen pro orientaci a myslím, že jsou lidi, kterým to funguje, ale přece jen víc věřím Pharmatexu v kombinaci s BT :slight_smile:.
5. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
all, to by rozhodně byla škoda... ale na ničem jiném ušetřit nemůžem, leda bych začla do brna jezdit načerno nebo tak něco :grinning:

maji, držíme!!! s tím císařem to je teda naprd :frowning2:
5. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Maji: Držím palce! Až bude mimoušek větší - třeba někdy v létě, tak bych tě ráda poznala. Třeba stihnem ještě kávu, než Olo. definitivně opustím :wink:.

Jinak mi v jednu v noci přišla sms od kámošky, co v sobotu odlítla do Říma na Erasmus a první noc měla spát v českém jezuitském poutním domě Velehrad u Vatikánu (dorazit měla v deset večer), že se v letadle seznámila s nějakým krásným talošem, zkalili se a jeli na druhou stranu od Fiumicina než měli a do Vatikánu se dostali až ve 3 totálně na mol a ještě s dalšíma ožralýma talošema. :grinning:

Prej z nic ten mnich málem umřel :grinning:. Ale narvala mu, že je z Velehradu na Moravě a miluje jezuity, tak ju nevyhodil. :grinning: a kámoška se rozhodla, že ho za odměnu ojede, páč je hezkej. Prej Vatikán asi padne :grinning:.

Co nezvládnul za ty tisíce let ďábel, to zvládne tahle kámoška do tejdne. :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
tak jsme zpatky,julca mi usnla cestou,tak spi na balkone
hodinu sjme cekali,tak kdyz jsme prisli na radu,byla uz dost unavena. na doktorku brecela ze nemohla ani popadnout dech,tak ji tam placala po zadickach,aby se nadechla. chudinka moje.
ale doktorce jsme se moc libili. abysme chodili cvicit nechce. pry je naprosto zdrava a brzdi ji jen vaha. na kontrolu za 3 mesice

all :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

julca mi zas usnula ve 23 hod,do rana chtela byt na prsu,jsem docela ko
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Maji, drzim palce, na zkousku i k otoceni mimise!:slight_smile:

all, ja znam zas dost lidi, co jim BT jako jedina antiko fakt funguje leta:wink: je to tak spolehlivy, jako je spolehlivej uzivatel:slight_smile: coz koneckoncu rekla bych plati i o vsech ostatnich:slight_smile:
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
say, fajn, že jste se líbili :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
aer, "spolehlivý, jak je spolehlivý uživatel" - to je myslím dobře řečeno :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Aer: Tak tak... :slight_smile:
Pro me je to jako jedina antikoncepce neprijatelny proto, ze mam dost bohaty a nepravidelny zivotni styl a mam casto hodne symptomu, ktery to ovlivnujou...zrovna su trochu nachlazena, mam zvysenou teplotu, do toho mi rostou osmicky a musela jsem si vzit ibuprofen na boleni hlavy, do toho jeste pouzivame Phramatex, ale kondom ne a navic mame sex kazdy den jednou nebo dvakrat, takze sledovat hlen je pro me nemyslitelny, nejde to :sweat_smile:. Stres ze statnic, stres v praci, vysoka fyzicka zatez ve fitku, sem tam parba s alkoholem az do rana atd...

Treba se ale jednou uklidnim, naucim se to, tu metodu si dobre zvladnu a bude to o.k. :slight_smile:. Nicmene slecny, ktery dite nechteji, nemaji ani korunu a absolutne zadne podminky na zalozeni rodiny by podle me na tech kondomech nemely tolik setrit :slight_smile:.

Jen nechcu, aby to vyznelo, ze jsu proti mereni - to nejsu, merim taky. Jen nemam rada, kdyz se pod perinu moc taha ideologie a proto jsem se s tou blbkou taky hadala :slight_smile:.
5. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.