• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Hmm, tak to já mám příležitost hlen sledovat dostatečně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
No, asi taky záleží, jakým způsobem se pak aplikují výsledky měření :wink: Mamka na to jela celý život, úspěšně :wink: a předala mi štos nakopírovaných nevyplněných grafů :grinning: chtěla jsem to zkusit, ale lítalo mi to hrozně a brzo přišla Verunka.. :slight_smile: no a teď dost s manželem bojuju, ten to nějak přestává řešit :sweat_smile: ale ve mě zůstala kapka zodpovědnosti.

Janey, přesně tak, tyhle věci by si člověk neměl odpírat. Já teď během 14dní doháním, že jsem se od října věnovala hlavně škole..penízky lítají, ale jsem velmi spokojená :wink: Jo, místo nových šatů na ples mám objednaný šátek :grinning: vyprodávají zimní kolekci :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tan: Co si vlatne ty, jako medik, rikas na HA? Ciste tvuj nazor? Brala bys, nebo brala jsi to?
5. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Brala jsem 2roky, poté jsem zjistila, že z toho mám hypertenzi :frowning2: takže jsme se s internistkou dohodly, že jí brát přestanu..a hle.. hypertenze zmizela.. Naví stále není jasné, jak je to s nádory... Takže jsem odpůrce a když už, tak lepší podmínky, ne, že to strčí každé 15ti leté holce, bez podrobnějšího vyšetření- hlavně ty trombofilní mutace, má to opravdu velmi hodně lidí :frowning2: v kombinaci s kouřením děs, dvacetileté holky s mozkovou mrtvicí :frowning2: Na druhou stranu si úplně nedovedu představit, že to takhle budeme pytlíkovat dalších 25let. Já jsem pro vazektomii, až budou třeba 3děti..ale nesetkalo se to s pochopením :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tan: Díky za názor :slight_smile:. Já jsem zásadně proti HA, ale taky mě to napadlo - jak to budem dělat třeba ještě dalších x let....? No, ale zatím nám plně vyhovuje Pharmatex, pomalu pronikám do grafů BT a pokud to někdy dobře zvládnu, tak asi kombinace BT + Pharmatex nebo kondom. Moje nová gynekoložka mi říkala, že je to podle ní de facto ideální řešení :dizzy_face:.
5. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
all, a ty jsi proti z lékařských důvodů, nebo náboženských?

Já si to taky moc nedovedu dlouhodoběji představit, zvlášt jesi ten pharmatex zruší.. :confounded: do tajů BT jsem pronikla, ale já se bojím, že jsem nespolehlivý uživatel, tam zapomenu změřit, tam změřím jindy... jdu na záchod ráno, teplota se změní :unamused: :unamused:
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jani: Z náboženských fakt ne :grinning:. Nemám ráda faráře pod peřinou :grinning:.
Já jsem HA nikdy nebrala, pak mi ji moje bývalá Dr. zbytečně vnutila. Lhala mi, neudělala mi potřebné vyšetření, nalhala mi, že mám problém a nasadila mi HA. Dělala mi děsně zle, vysadila jsem a teprve jsem ty problémy dostala. U nové Dr. jsem dle mé staré karty zjistila, že mi bývalá Dr. lhala a nic mi nebylo. Teprv teď po půl roce jsem se z toho trochu dostala. Prostě HA je sračka a poničila mi zdraví.

Koupila jsem si sarafis, bylinky a snad se dám zase dokupy :cry:.
5. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
já to teda poznám podle hlenu, akorát jsem si třeba rok myslela, že hlen=ovu, až pak sjem se dočetla, že =ovu za 1-3dny
5. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
all, toš fajná dr. Můj dr to předepisuje myslím jak na běžícím pásu, poprvé to předepíše on, a pak už si tam člověk jen klepne na sestru pro recept...
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
tanuki, hlen není ovu? ooops... tak ale proč, když jsem na FF vyznačila hlen (samozřejmě k tomu i "vhodná" teplota), tak to ovu vyznačilo tam, kde hlen byl?
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Akorát se budem muset s m. asi dost uklidnit :wink: a to se nám zatím nechce, tak jedem na Ph. a začínáme zvolna měřit a pozorovat. Možná na to ani nedojde - Ph. nám vyhovuje, nemáme s ním ani jeden problém - prostě paráda, jsme vrcholně spokojení uživatelé :slight_smile:. Dokáž si klidně představit, že s Ph. strávíme celej sex. život :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
All, ale ta moje kamarádka je fakt těhotná :grinning:
5. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
all, třeba to uklidnění přijde samo od sebe :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

s pharmatexem celý život, to by vůbec nebylo špatný :slight_smile: ale tan říkala, že taky něco způsobuje. Mediku, ještě jeden dotaz :grinning: do říkáš na pharmatex celý život?
5. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
janey, no já nevím, je to věda.. početí Veru bylo 2nebo 3dny po hlenu..zas i ty spermoni taky chvíli přežívají..

All a rodiče byli v zemědělství vždy nebo teď na stáro, eko sny.. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
taky zalezi na tom, jakej hlen, ne?:wink:
u me teda podle me skutecne platilo nejdriv kremovy hlen, pak vajecnej bilek a den na to zvysena teplota:slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
No, spokojím se s tím, že ovu jakž takž poznám, v řádu dvou tří dnů :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
Aer, ne že bych je nějak extra rozeznala od sebe :grinning: :grinning: :grinning: já prostě poznám ten "správný" hlen, ale krém... bílek... u mě tak nějak ani jedno, řekla bych :grinning: :grinning:

juj, 16. týden... páni :dizzy_face: :dizzy_face: co pohyby, zatím nic?
5. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Tan: Šak já taky neříkám, že bych se z těhu zhroutila a proto Ph. vyhovuje :wink: . Jinak věřím, že chyba byla na straně uživatele, protože jinak je prý ph. 10x spolehlivější než kondom. Kdybych těhu být fakt nechtěla, tak beru HA a kondom k tomu a nebo nesouložím :grinning:.
Mě nejvíc baví blbky, co berou HA od 15 let, je jim 30 ještě ani jednou nevysadily, děti nemají, kouří a chlastají a hádají se, že ony žádný problémy při braní nemaj = nebudou je mít ani po vysazení. :confounded:
5. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
jani, zatim nic:slight_smile: ale kdyz lezim, tak poznam, jestli je nasackovany uplne dole nebo ne:grinning:
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tan: Celej život mírně a teď ve velkým :slight_smile:. Mamina je zdrav. sestra a tatínek technik (makal ve vývoji novýho nábytku). Celej život jsme žili hodně skromně a ekologicky - takovej trochu františkánskej styl. Skaut, ochrana přírody, žádný éčka a zbytečný medikamenty... TV se skoro nepouštěla, Bravo se nekupovalo :sunglasses: a pak se někdo diví, že su taková nekonformní :grinning:.
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
5. únor 2010 ve 14:01 • maicky
autor
aer :dizzy_face: :dizzy_face: a co pohlaví?
5. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
nazdarek, uz jsem u nasich :slight_smile:
k BT myslim si, ze je to temer 100% prirozena antikoncepce... Vetsinou se mi lidi vysmejou,protoze my jsme prcka neplanovali tak brzy a tohle byla nase metoda, ale vetsina z nich nevi, ze ten mesic jsem zrovna nemerila a podarilo se napoprve :slight_smile: kazdopadne u toho zustanem i po porodu. Ale uznavam neni to metoda pro kazdeho.. Nekdo proste bez sexu tyden ci deset dnu nevydrzi, no :slight_smile: nejlepsi je stejne tehotenstvi :grinning: muzes kazdy den a beze strachu :grinning: (vetsinou)
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no, těch 10dní je právě celkem dost+MS, ale zas nikdo neříká, že je úplný zákaz, že :wink: adel a jak to teda bylo, já tu tenkrát zrovna moc nebyla..takže jste sexíkovali v obvyklé době ovu :wink: nebo byla ovu jindy?
5. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
tan no 10 dni je dost, ale jak rikas :slight_smile: klidne v obdobi ovu se da pouzivat jina metoda :wink:
no tenkrat jsme byli na dovolene, ja jsem nemerila protoze v italii bylo skoro 50st. a kazde rano bych mela poovulacni tepoty i kdyby po ovulaci nebylo :grinning: byla jsem si temer jista, ze ovu probehla nez jsme jeli na dovcu, mela jsem typicke bolesti, ale nebylo to potvrzeno teplotou... Moc jsem to nesledovala,protze jsem mela ovu jako hodinky a pozdeji nez 15dc to temer nikdy nebylo, na dovcu jsme jeli 16dc a ovulka byla pravdepodobne az nekdy kolem 21dc :slight_smile: ja jsem ale po prckovi desne touzila, takze jsem se tak trosku i modlila za to,aby se ta ovulka vlivem kliamtu posunula :grinning:
5. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
Adel: Hezky :dizzy_face: Asi si vas miminko proste vybralo :dizzy_face:
5. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
My jedeme do Italie letos, tak uvidime co dovezem, mozna jen nejaky saticky :grinning:. V zari me ceka posledni statnice a nastup do prace, tak by to chtelo jeste chvilku pockat :grinning:
5. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Adelko, mam na Tebe jeste jeden dotaz. Jak dlouho jsi brala ten Sarapis a jak konkretne ti pomohl? Diky moc. Nevim, jak dlouho to brat a co od toho cekat.
5. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
all taky jsem si dovezla z Italie saticky :grinning:
sarapis jsem brala asi rok ale nevim to presne, pomohl mi ale hned prvni cyklus, po anovulaku hned ovulacni cyklus. Popravily se mi i priznaky ovulace a citila jsem ze je to proste prospesne :slight_smile: nejlepsi je fakt ze ten cyklus byl vazne jako hodinky, ale nejake vazne problemy jsem s nim nikdy nemela, takze mozna proto takovy uspech :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Adél: Díky :slight_smile:

No, tak to vypadá, že zítra budu moct hlen taky sledovat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.