• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky prisla mi dost dobra prezentace o chro chro chripce, rada bych vam ji poslala, kdyz mi pisnete maily:slight_smile:
5. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
aer, můj mail máš, ne? posílala jsem ti ty aventí věci - takový ten patvar začínající na "L".

Jak užíváte večer? Já měla randa s babama z gymplu, paráda, nasmály jsme se :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
ja jsem opet slamena,zadna zmena ze. drahyho :rolling_eyes: mam na maturaku vedle ve meste. uz to nekomentuju

aer,poslu do IP

co se tyce HAK,ja ji beru,nejsem za to rada,ale mam uplnou hruzu ze bych s timto muzem mela cekat druhy :pensive:
5. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
jinak,zazrak,u nas se spi :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
mate to tam, holky:slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
bezva,diky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
aer, díky :wink:
5. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
Chjo, u nás se nespí, mám takový dojem, že hranice spánku se začíná posouvat na obě strany... ráno vstává dřív a večer usíná pozdějc.. a přes den nespí. bezva :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
jani,u nas stejne jako u vas :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
Tak snad teď :sweat_smile:

good night everybaby :grinning:
5. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
dobrou jani :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
dobre ranko, od pul ctvrte sedim nad ucenim... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera me vyrazila, tak za tyden posledni pokus :frowning2: dneska jdu na 9 na dalsi, tak jeste drzte palecky, ju?
doctu vas az zitra nebo v pondeli az budeme konecne doma...jak ja se tam uz tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
maji,drzim moc palce!!!

ten pan co s nama bydli si vcera v 18 hod odesel na maturak a vratil se ted. kdyz jsem byla nasrana, tak se nasral jeste vic. chapete to? misto toho aby prisel se sklopenyma usima tak je jeste vzteklej
6. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
tak mi nabidl ze bude posilat na julku 2 tisice. ale vic z nej nedostanu. takze na pujcku neprida nic. a jeste je tak ubohej ze kdyz jsme delali koupelnu,7 tisic se vzalo z jeho penez co dostal od babi (zbytek jsem platila sama co jsem mela nasetreno,co dostala julka,porodny) a on je po me chce vratit! a ucet mi necha tech 7 ticis v minusu :rolling_eyes:
premyslim jestli o tom mam zavolat jeho babicce,docela dobre spolu vychazime. co myslite?

rozvod budu obehavat pristi tyden. vubec nevim co a jak,cim zacit :frowning2:
6. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
to jeste kdyz jsme dnes narazili na rozvod,tak rekl ze bude rad ze se nas konecne zbavi.
6. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Edo jsi kokot, dopadneš blbě a bude to jenom tvoje vina. Boží mlýny melou.

Say: Buď ráda, že se ho zbavíš. Jsi kočka, máš jen jedno dítě - naprosto objektivně ti říkám, že si v pohodě najdeš lepšího chlapa. I když na to teď asi nemyslíš, tak jsem přesvědčená, že budoucnosti se bát nemusíš.

2000 jsou lepší než nic, zavolej babičce a vem to i přes jeho rodinu - pokud jsou to slušní lidi tak na něho přitlačí, aby platil a neodíral tě.

Mě m. včera nasral, tak jsem se těšila, že budu moct objektivně sledovat hlen a zase nic :grinning:. Vyrazili jsme si do pizzerky na večeři, popili jsme martini a dopadlo to klasicky :grinning: :grinning: :grinning:. A ještě mi řekl, že když už styk ten graf ovlivňuje, tak musíme ovlivňovat rovnoměrně každej den, aby to bylo co nejobjektivnější :grinning: - no stavař matematik prostě :grinning:
6. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
say nemam slov :pensive: urcite bych se poradila s nekym i z jeho strany, pokud jsou tam dobre vztahy.
6. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
say, na to uz se fakt neda co rict:frowning2: :pensive: pryc od nej, naprosto souhlasim s all

mam na vas v tuto chvili naprosto nedulezity dotaz....myslite, ze je v pohode, kdyz mam zatim porad dve kila dole....?
6. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
dobré ráno...

maji, stále držíme!!! :dizzy_face:

say, netřeba slov. Rozhodně bych si ale nedělala hlavu s tím, co eda vykřikuje že ti dá nebo nedá, podle mě o tom nemá ani páru a to rozseknou jiní. A s jeho rodinou bych se zkusila kontaktovat - s těma, s kterýma dobře vycházíš.
No a co se týče rozvodu, dneska napíšu tomu kamarádovi právníkovi, s čím bys měla začít, a on určitě poradí, je to fajn chlap :slight_smile:

aer, koukala jsem na průkazku, já měla v 16. týdnu jakž takž zpátky svou původní váhu, taky jsem asi 3 kila na začátku ztratila. Ale pokud z toho máš blbý pocit, zmiň se mudře :wink:
6. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
jooo, maji, drzim moooooc pesti!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, zas tak moc me to netrapi, jen jsem chtela znat neci nazor:slight_smile:
6. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
A já mám nejtrapnější dotaz dne :grinning:
v úterý máme ten karneval a já už jsem jakž takž vymyslela masku, ale potřebuju prostě koupit pruh látky (z ni vystřihnu, našiju na věci). Kde se takové látky kupují? :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Jani, v obchode s metrazi?:grinning: Po Brne jich je nekolik, ale s Ovou ti fakt neporadim:grinning:
6. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
díííky, něco jsem našla, maj tam i v sobotu, razíme tam!!!
6. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
tak dobre poridte!:slight_smile:
6. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Aer ja jsem mela v 16tt myslim 3kg nahore,ale neshodila jsem ani deko,tak i proto.
Ale myslim si,ze je to uplne normalni, kdyz mrknes na alba nekterych holek tady na konikovi,tak te to urcite uklidni :slight_smile: vim o jedne holce, ktera zacala pribirat v 18tt pak jeste 2kg shodila a ve 25tt byla na puvodni vaze opet. takze bych se nejak nestrachovala :slight_smile: moje mamca pribrala za cele tehu 5kg :slight_smile: a ja mam uz ted nejakych 14kg nahore :grinning: aspon nebudes muset resit obleceni :slight_smile:
mizim od kompu segra se tu uci,tak ji nechci ruist :slight_smile:
jani jakou masku jste vymysleli? :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
adél, překvápko :slight_smile: jako není to nic spešl... prostě takový nápad - do půjčovný kostýmu se nám nějak nechtělo, princezny a spol. mi přijdou omleté, a sama žádný extra kostým nespíchnu. Tak se jen trošku přiblížíme jistému stylu :sweat_smile:
(pokud mamka to kouzlení s látkama nezvorá, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: - látky máme :slight_smile: )
6. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
jani a fotky budou ? :slight_smile: tesim se :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
Určitě, pokud technika nezklame, jakože doufám, že ne :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky, používáte některá Wunschkind?
6. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
All, já ne, němčinou nevládnu. Ale myslím, že aer používá. Potřebuješ nějaké vysvětlení? Na jedněch stránkách je k tomu "návod".
6. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.