• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
all ja jsem ho pouzivala
6. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
No, já se jen chtěla zeptat, jak je to velký, když se to vytiskne... Moje Dr. mě od toho dost zrazovala, že prý je to děsně veliký a nemá to ráda a tak mi dala pro začátek takovou kartičku - je docela malá, ale pro začátek to stačí, ale chci si to vést trochu sofistikovaně :slight_smile:.
6. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
all, ja ho pouzivala
6. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
nejak nechapu problem:sweat_smile: ja jsem si vzdycky hotovej graf ulozila jako jpg a tim padem jsem si ho pak mohla zvetsit/zmensit a vytisknout dle potreby
6. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Aer: Jasně, vidíš :wink:. Tak to zkusím - ještě jsem s tím nedělala, tak jsem nevěděla :slight_smile:. Mudra prej, že plachty nechce :grinning:
6. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
all ja jsem me doktorce posilala grafy mailem maji na to v cenapu specialni program kukni http://www.cenap.cz/ppr-tab.php
6. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate?:slight_smile: V. je v praci a ja se celej den flakam, ctu diskuze, hraju hru:grinning: A za chvilku jdu na obed s kamaradem.

Mam dotaz, hlavne na Adelku (pac jdu do stejnyho centra ke stejnymu Dr.), ale vlastne na vsechny. Premyslela jsem, ze bych si zaplatila DVD z velkyho utz, stoji to za to?:slight_smile:
7. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
aer. my ho nemame a ani jsme to nejak neresili, urcite je to hezky zazitek, ale miminko je tam videt tak vselijak (uz to nebude jako na NT kdy se vam tam predvadelo cele :slight_smile: ) mnohdy ani nepoznas o kterou cast tela se jedna :slight_smile: ale pokud mas nejake korunky navic,tak do toho jdi.
7. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Čau ženy,
su znechucená ze snažilek nad 35 :angry: Ne tady, na koníkovi, ale v praxi :angry: :angry: :angry:.
7. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
all proc?
7. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ady: Ale štvou mě... :angry:. Mám pár starších kamarádek (známých) - (přes ségru) a 3!!! z nich jsou teď snažilky po třicítce.

Jsou děsně náročný - rozcházely se třeba s chlapem kvůli tomu, že měl na sobě manšestráky, kariéře se věnovaly až do třicítky, pomlouvaly chudiny s děckem, že maj děsný hadry a teď se rozhodly mít dítě a jedou do toho "na silu". Prostě chci dítě a hned!!!
Jedna chce dítě bez otce a začíná o tom uvažovat i ta druhá a třetí s přítelem zase jenom řeší počet zmrazených a odebraných embrií a ještě o tom vykládá se slovníkem dlaždiče - ala F. nastříkal a jedem oplodňovat vejce do CARU atd...

Prostě mě už ta lidská omezenost a zpupnost unavuje... :pensive:

Chtělo by to trochu pokory a odpovědnosti... Já se starám o svoje zdraví, pečuju o naše krásné manželství, měřím teplotu, vyhledávám informace - prostě se připravuju a beru to vážně a to je mi čerstvých 24 a někdo s třema výškama a sobeckým postojem prohlásí: Du oplodňovat vejce, chcu děcko a hned. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě s tím otravuje okolí... Je mi z toho na nic...Zodpovědnost je mrtvej pojem - všechno se dá přece koupit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen dodám, že jsou to známé mojí sestry a já s nimi nemám žádný bližší vztah...To ony vykládají jen tak na potkání komukoliv... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
all ja teda nikoho podobneho neznam, ale nic si z toho nedelej... lidi nezmenis, pokud jim takovy zivot vyhovuje,at si ho ziji, my budeme zit jinak...
7. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
jsem tu, jasejte a slavte :grinning: co novyho? su shnila docitat.. :grinning:
7. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
ahoj maji, tak co zkouška?

Já má v okolí celkem dost lidí, milých, co se snaží otěhu a nejde to :confounded: dokonce jedna cca 28mi letá..nevyšlo jim první IVF, před druhým jí dávaly šanci 10% a otěhotněla přirozeně, těsně než na něj měla jít :grinning: A já jsem psychicky narušená, od těhotenství s Verunkou-vždycky, když myslím na něco takového, dojemného..chce se mi plakat a to jsem předtím celý život u filmu plakala jen dvakrát! Když mi bylo 5 a byli jsme na Medvědici a pak ejště jednou.. štve mě to :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
ahoj tan :slight_smile: zkouska dobry, udelala jsem ju za 2 :slight_smile:

kolem me vsichni tehotni docela bez problemu...nebo o nich nevim :grinning:
8. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
gratuluju :dizzy_face:
8. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
jak se dělají játrové knedlíčky? Naškrabat játra a pak? :sweat_smile: umixovat se to asi nemůže, ne? to by se to úplně roz..
8. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
to nevim..
8. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:

maji,gratuluju :wink:

tan,to ja nevim,nikdy jsem je nedelala :sweat_smile:

all, to je teda sila co pises :rolling_eyes: . ja mam teda v okoli hodne dobrou kamaradku (bohuzel co mam julcu, tak se nestykame skoro vubec :frowning2:) a ta se snazi s manzelem o mimi 2,5 roku :pensive: . je ji 24 let. pak kolegyne,tej je 29 let,taky se snazi 2 roky. ale tam to nejak bojkotuje jeji manzel a odmita i spermiogram...
8. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

maji, gratuluju :slight_smile: :slight_smile: co kostým na karneval, zajištěn, připraven? :sweat_smile:

all, tak to já taky neznám. O lidech, co se snaží a zatím to nejde vím, ale jsou diskrétní a v pohodě.
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
jani, jeste ne, musim neco vytvorit dneska nebo zitra ve vlaku :grinning: vy uz mate hotovo? za co Kika jde?
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
hotovo ani zdaleka ne, ale pracuje se na tom :slight_smile: překvápko :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: kde to vazne? :slight_smile:
ja jsem dneska prijela od nasich a prave se chystam upect nejakou buchtu a udelat veceri ...
nejake noviky?
Maji co prcek myslis,ze se otocil?
8. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
adel, neotocil :slight_smile: zacinam o tom docela pochybovat...ale co... :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
dobrou zeny :grinning: zitra vstavam ve ctyri abych dojela do porodky, tak uz pujdeme s Tobikem zalehnout...snad rychle usne, ja s tim asi problem mit nebudu :grinning: a zitra nejpozdej po obede su tady :grinning:
8. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
maji, tak to zní hrozně... dobrou noc... ale ty už určitě spíš :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
ahoj, máme dnes za sebou první krvavé chvilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše, jinak, rozumně se chovající dítě přiběhlo venku k odpadkovému koši (železnému) a lízlo si :unamused: hlídal zrovna tatínek, já jsem si jela rovinku, když jsem se vrátila, byla zas vysmátá, ale bradička od krve :frowning2:
Jinak je to naprd, stále se vyhrabávám z postátnicového domácího bordelu a V. má rýmu, celou noc se budí a kňourá :frowning2:
8. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
tanuki.. uf, já se lekla, že ještě něco horšího...
8. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
nespim :grinning: milacek dnes predvedl dva pulhodinovy hystericky zachvaty vzteku, tak si uzivam chvili klidu u vecere :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
janey, ne, MS nedostala :grinning:
Já mám zas záchvat flákání a žravosti :wink:
8. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.