• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
tan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je otázka, jesi by to bylo lepší nebo horší než třeba natřísknutá hlava :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
me se pretocilo dite :grinning: tak zas zacnu epinovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
autor
Počkej, to jako vážně?
8. únor 2010 ve 23:36  • Odpověz
Maji: to je dobře, ne :slight_smile:. Tak to gratuluju, ať jde porod přirozeně! A ještě ti gratuluju ke zkouškám :dizzy_face:.
Já su nachlazená, m. mě ukecal, ať jsem dnes doma, tak se válenduju a píšu diplomku :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Jinak jsem objevila super tip na snídani, když je potřeba energie, ale ne zaplácnutej žaludek - Vollkornbrot slunečnicový Sonnenbrot s bílým jogurtem. Fakt bajo, nedá se to s nějakým musli vůbec srovnat - po tom akorát tak chrápu :sweat_smile:. Studená sprcha k tomu a jedem :slight_smile:!
9. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
dobre ranko,
maji,bezvadny!!!!
9. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
maji, to mám taky radost, takže jsi to poznala sama, když jsi to psala ještě v noci :wink:
9. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
já surfuju a hledám boty na běžky, je to v pytli, na to moje vázání už se skoro vůbec nedělají :pensive: tak fakt nevím, zda je shánět nebo spíš koupit jiné vázání :cry:
9. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
jo a taky jsem si změnila heslo na servis 24, pak jsem se tam cca měsíc nepřihlašovala a hádejte.. :-P údaje jsem kdysi skartovala, netuše, že je budu potřebovat pro odblokování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: njn, tak za 100 a za pár dní nové :angry: :angry: :angry:
9. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
monolog, jo? :grinning: hele, dítě si už skoro 2hodiny krásně samo hraje se zvířátkama a panenkama. :confused: no šijou se mnou čerti, zda bych se jí neměla věnovat..a přitom je to super, jen z toho mám divný pocit..
9. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
tanuki, když si hraje sama, tak si to užívej :slight_smile: kdyby tě potřebovala, přišla by :slight_smile:
máš ještě staré vázání?
9. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
už mám nové, ale SNS a skoro všechny boty se teď dělají NNN..což by znamenalo další 1000..
9. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
Tak dalece jsem ještě nepokročila, co je NNN a co je SNS - kromě společenství nezávislých států? :grinning:
9. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
tak frčím do školy, zažádat o přibrání dalšího předmětu, když to nevyjde, mám 2měsíce volna :grinning: enbylo by to špatné, mám na srudium ještě 1,5roku, ale ted jsou lepší podmínky než budou příští rok- manžel, známí spolužáci.. akorát nevím, zda se mi po absolvování gynekologie bude chtít do dalšího těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
tak žádej usilovně :grinning:
9. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Achich ach :pensive:
Ja uz se tak tesim, az tu diplomku odevzdam... :pensive: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Chcu studovat do Plzne :grinning:
Pisete jeste nekdo? Aer? Tys myslim neco psala o diplomce, oder? Jak jsi daleko?
Nebo Maja?
Mely bysme se podporovat :grinning:
9. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Já teda ne, štvalo by mě to - myslím to studium v plzni :grinning:
9. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
all, ja teprv bakalarku:wink: a je to spatnyyyyyy :grinning:
9. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Jani, mě momentálně ne :grinning: :wink:

Aer: Jak jsi daleko?
Já taky špatný :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
all, no pokud bych nepocitala to co mam z lonska (pokracuju v rocnikovce), tak jsem vcera zacala a napsala asi tri radky:wink:

takze bud tak laskava a nestresuj tehotnou otazkami "jak jsi daleko", protoze to predpoklada, ze neco delam a je to skutecne hodne stresujici :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Aer: :grinning: :grinning: :grinning:
Tož to ja, tož to se omlouvám :wink:. Já sama vystreslá dost, bojim bojim, že to nestihnu.

Ale máš to dobrý, že už kus korpusu máš. Já začínala u bakalářky od nuly a za zkouškový a březen se to dalo napsat v pohodě a to jsem psala latinsko německy a k tomu ještě jednu 4O stránkovou závěrečnou práci na italistice a to jsem studovala v Rakousku a měla do toho 15 zkoušek, takže vlastně nevíte, proč tady teď fnukám? :sweat_smile: :grinning: Nakonec to těch 78 stránek hodilo :sunglasses:
9. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Heh, tož du pokračovat :cry:
9. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Mám ale dost silnej pocit, že čím su starší, tím su blbější a línější a obdivuju všechny lidi, co dělají VŠ v pozdějším věku.
9. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
all:grinning: tak to jsi machrrrr:grinning:
no jako muj hlavne problem je ten, ze namam dost materialu a proste je nemozny je sehnat :pensive:
9. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
ženy, vy mě děsíte :grinning: :grinning: :grinning:
autor
aer a jaké máš téma?
Jani, helenisticka mozaika :grinning:

mam seznam literatury (a ani na nem toho neni prilis), tri knizky aspon vim ze jsou v CR a snad pujdou pres MVS ziskat, ale pak tam mam nekolik odbornych clanku a ty proste nevim :confounded:
9. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Aer, já ale fakt nevím, jak jsem to udělala - to bylo asi tím, že jsem smrděla v oesterreichu a neměla u sebe manžela, kámoše a domácnost...
Asi se budu muset někam deportovat a zamknout a pak to půjde :grinning:
9. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
su tady :slight_smile: tak mimous je fakt hlavou dolu, bala jsem se aby se zase v noci neotocilo, ale vydrzelo :slight_smile: jinak vse ok, na porod to zatim nevypada :slight_smile:
cesta rano v pohode az na debila ridice v autobusu (dovolila jsem si platit 8 Kc padesatikorunou)...na zpatek mi ujelo co mohlo, mela jsem byt doma uz pred hodkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a z bakalarky jsem minulej tyden zjistila tema...odevzdavat chci az pristi rok v letnim semestru :wink:
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
maji, tak fajn, že mimouš je tak jak má být :slight_smile:

kde se dneska sejdem, až tam? hehe, a co kostým, za co jdete? :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.