• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a rika se sice 28, ale myslim, ze ejste tak do 32,35 je v norme...vic uz se hodnoti jako oligomenorea
30. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
ted jsem mela 33 dni...tak su zvedava na pristi mesic... :grinning:
30. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
wikipedie:
"Normální menstruační cyklus" se vyskytuje každých 28 dní ± 7 dní. Lékaři nazývají cykly s intervaly 21 dní nebo méně jako polymenorea a cykly s intervaly nad 35 dní oligomenorea (nebo amenorea, když interval přesáhne 180 dní).
30. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
no tak uvidis maji:slight_smile:
30. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
aerin nenech se oblbnout tim doktorem, rekni, ze si klidne priplatis, ale at ti pomuze, ze chces miminko a ze to proste musi zacit nejak resit...at alespon zjisti, cim to je...od ceho je doktor...

maji tys nedostala otazku trip hop?:grinning:
30. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
ju, tak to su v limitu... :grinning: mam to vzdycky temer na den presne :grinning:
30. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
jasne emi, ja se nedam:grinning: Dik:slight_smile:

maji a co je prosim te trip hop? :sweat_smile:
30. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
sem zvedava, co rekne..:grinning:
30. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
kdo, doktor nebo maja?:grinning:
30. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
takze trip hop je hybrid hip hopu, soulu, experimentalniho rocku a pop music...napr. Massive Attack, kdyby jste si to chtely poslechnout :grinning:
30. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
no jo, takovy blbosti by mi sly....ale moderni jazz a jeho predstavitele??? :sweat_smile: jeste ted to nevim... :confused:
30. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
no tak sup, to me zrovna zajima:grinning:
30. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
aeri, prestan si ze me delat srandu... :grinning: prdlajz te zajima... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
neee, fakt me to zajima :sweat_smile:

a o trip hopu jsem teda fakt jeste neslysela, tak diky za obohaceni:wink:
30. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
vzdyt rikam, ze to nevim...je to vsechno od bopu dal, ale vic nevim...mam to teda nastudovat a napsat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
ne, tak mi to napises za 14 dni, jo?:wink:
30. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
uz to mam...takze do moderniho jazzu patri tyto styly:
bop (Ch.Parker,D. Gillespie aj.), progressive jazz (orchestr S. Kentona), cool jazz (Miles Davis), west coast jazz (D.Brubeck, J Giuffre..),third stream music a dopisu to jindy, prijeli nam tchanovci, tak tu jen sem tam nakouknu... :grinning:
30. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
ty jo, to je slozity :sweat_smile:

holky ja mam hroznej koprrrrrrr, a chce se mi spat a mam strasnou chut na nejakej zakusek:grinning: :sweat_smile:
30. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
ja nevim, co to je to K u kopru..:grinning:
30. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
kurevsky:grinning:
30. led 2009 v 15:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo aha...:grinning: ja jsem dost sprosta..ale tohle by me nenapadlo:grinning:
30. led 2009 v 15:22  • Odpověz
tak to ja zas sprosta nejsem, proto pouzivam tu zkratku :grinning:
30. led 2009 v 15:28  • Odpověz
tak to ja uz mam koprove pole..:grinning:
30. led 2009 v 15:29  • Odpověz
haha :grinning:

ach jo, asi si jdu dat aspon jogurt, zalivani flory me nejak zmaha:grinning:
30. led 2009 v 15:32  • Odpověz
me uplne neskutecne boli bricho az se mi obcas zastavi dech... :frowning2:
30. led 2009 v 15:48  • Odpověz
Hoky a víte co mě sere nejvíc :angry: , že on mi vždycky za třeba půl dne napíše jako by se nechumelilo... před chvílí - miláčku, co budeme dělat večer, posílám pusinku :confounded: . Mluvíme o tom a on ví, že mi to vadí, když se mi neozývá, ale prostě to neřeší a všechno háže za hlavu. Když se třeba pohádáme večer, tak se zbalí, jde dom a ráno už mi zase píše cukrbliky a já jsem ještě víc nesr... Mu vždycky stačí vyspat se nebo chvíli o tom nemluvit a je po problému, ale řešit něco :angry: . Achjo, tak už dost nebudu se nervovat. Musím se učit... teď jsem byla totiž se ségoru nakupovat a pomuchlala jsem si Barunku po dlouhé době :dizzy_face: , už má dva zoubky a v postýlce se staví na nožky, ale taky padá na čumáček... chuďátko :frowning2: .
Aeri tak ať ti doktor dopadne v poho. Já mám náhodu skvělýho doktora a dělal mi ultrazvkuk jen proto, že se mu zdálo, jako bych měla zakloněnou dělohu. Vůbec jsem ještě neřešila mimi,a le on to hned zkontroloval, i na vaječníky se mi díval, prý vypadají dobře, ale uvidíme, až přestanu brát prášky. Já je přestanu brát asi tak za půl roku, to bude pět let, takže na tom budu podobně Aeri, a náhoud si myslím, že to už je až dost, deset let bych je brát rozhodně nechtěla.
30. led 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Aer tak at ti to dobře dopadne :wink:
Maji to je smůla s tou zkouškou :unamused: mám pro tebe ty fotky :slight_smile:
Anet tak koukám že je takový pohodář, splachovací, jak se u nás říká, něco neřeší... Kámoška mi tu říká, že to je lepší, než když se někdo pohádá a chumelí se ještě za rok (myšleno když ona se pohádala s přítelem, on to ještě rok vytahoval..) Tím tě ale samozřejmě nechcu uklidnit... já bych mu asi dala nějaké "ultimátum", že se prostě to a to vyřeší... U nás tak pár věci zafungovalo.
30. led 2009 v 16:10  • Odpověz
anet, koukam, ze v tomhle mame fakt uplne stejny chlapy :sweat_smile: me taky vzdycky jeste vic vytoci, kdyz se ke mne zacne Vasek lisat jako by se nic nestalo :sweat_smile:
30. led 2009 v 16:12  • Odpověz
mame doma operu v podani maleho tygrika :slight_smile:naboural hlavou do postele:slight_smile: leze, leze po podlaze az se do palice mrdne:slight_smile:
30. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.