• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani, mame na vas pockat na zastavce? :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
tak jo... v kolik? doufám, že se nás neleknete :grinning: :grinning: . I když já si část kostýmu nahodím až tam :grinning:
9. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
majim gratuluju k otoceni prcka :slight_smile:
holky prave jsem byla na studijnim poptat se na to preruseni studia, tak mam doma zadosti a pujdu t vypsat, jenze nevim, jestli si mam jen tak naokoi registrovat predmety do 2.semestru, kdyz tam nenastoupim, zapsana uz jsem ale zatim nemam rozvrh, muj mi rika, ze si ho mam udelat jen tak naoko, abych tam jako neco mela... ale ja to nechapu :angry:
je mozne prerusit na jeden semestr a potom podat zadost o zmenu formy studia? myslijavascript:addEmoticon(':confounded:','vBody')te ze je to realne???
jo a jeste jedna otazka: potom co mi studium prerusi si musim platit zdravotni pojisteni tzn musim na pracak. Myslite, ze staci kdyz na pracak pujdu treba za 14 dni? ach jo, nesnasim tyto formality a papirovani, jak se mam kdesi po uradech tahat s brichem???? :angry: :confounded:
9. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
Adél, s tou registrací atd. netuším, nejlíp by ti to řekli asi zase na tom studijním, nebo zkus prozkoumat studijní a zkušební řád MU.
A co s týče toho pracáku, to netuším, ale radši dřív... čím dřív tam půjdeš, tím menší břicho budeš mít :grinning: nějaká oznamovací povinnost je do týdne nebo do osmi dnů, ale netuším, na co přesně se to vztahuje...
Ale pamatuju si, že když Jarek ztratil práci, tak tam šel asi 4 dny poté, co oficiálně nebyl zaměstnaný - i když to asi bylo spíš kvůli podpoře.
9. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
Ehm, napíšu tři věty a v nich třikrát tuším - netuším. Mám úžasnou slovní zásobu :grinning: :grinning: :angry:
9. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
diky Jani, takze tam budu muset zajet nekdy v tydnu, jde mi o to, ze musim jet na pracak 100km daleko,pac mame trvaly pobyt u nasich :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Jo tak... no tak to fakt není moc super. Nechcete si zařídit trvalý pobyt v místě bydliště?
9. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
jani, ty budes mit kostym taky? :grinning: tak chvilku pred treti?
9. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
jani nemuzeme tady to nejde, jsme v najmu a na ten si trvale bydliste napsat nemuzeme :frowning2:
9. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
No jasně :grinning: hele, dyt si říkala, že i rodiče :grinning: :grinning: tak jsem se podle toho zařídila :grinning: :grinning:
tak jo :slight_smile: a co se tam vlastně bude dělat? já se bojím :frowning2: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
jdu uspat Tudlika, pak napisu :wink:
9. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
Adél a vy máte pronájem nebo podnájem?
9. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
jani tusim pronajem (chlapik co nam to tu pronajima je vlastnik - pokud to teda chapu dobre)
9. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
no a proč byste tam teda nemohli mít bydliště?
9. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
je to ve smlouve...
9. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
ale za tri mesice se budeme stehovat a tam uz to nejak musime vyresit, protoze takto se to neda resit dlouho....
holky jak varite segedy/insky gulas?
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Pardon že vám sem lezu :slight_smile:,
Adélko, víš co máš dělat s foťákem od Ježíška??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Evi :grinning: vyfotim pupek neboj :grinning: za chvilku tam ta fotka bude
9. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ady: Tak jak normalni, ale se zelim :sweat_smile:. Jinak ja su uz dlouho dobrovolne na bezlepkove diete bez raf. cukru, ale uz mi dochazi inspirace, musim neco pohledat a pak hodim par zdravych receptu :dizzy_face: :wink:.

Sem tam, ale ujedu na pizze :dizzy_face:. Mnam :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jo a to s tím přerušením překně pozjišťuj, pak mi to vysvětlíš, se mě to možná bude přesně za rok také týkat :dizzy_face:...
9. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
pockej Evi ? neco nevim? :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Adél, ještě nic, neplašte neplašte, třeba z toho ještě sejde :grinning:
9. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
all dobrovolne? Ja byla nedobrovolne asi 3 roky :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
Adél, jo tak, tak to je blbé. Protože jinak my jsme v pronájmu a normálně tu trvalé bydliště máme, to by pro vás bylo určitě lepší.

Segedín neděláme, jen buřtguláš :grinning:
9. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
all ja jej prave varim, doslazujes ho?
9. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ady: Nedoslazuju.

Tak já jsem s tím začla kvůli candidě - další super pozůstatek mé zkušenosti s HA a už jsem u toho zůstala :slight_smile:. Ale neberu to nijak fanaticky, stopovy množstvi neřešim, jen nejim bile pečivo, bilou mouku nevlastnime a cukr taky ne :wink:.

Ale klidně jednou za čas zboucham pizzu na posezeni. Stejne tu candidu asi porad mam, tak to beru i lecebne :pensive: :pensive:
9. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
all ja jsem mela taky problem s candidou a drzela jsem tuto dieu bezcukrovou a bezlepkovou zarven behem tydne jsem shodila nejake 4 kg a byla jsem totalne zeslabla, takze jsem se na celou dietu vyprdla a otehotnela jsem, po candide ani vidu ani slechu :slight_smile: nevim nebyla ani prokazala (povlak v dutine ustni) ale fakt pote co jsem otehotnela mam relativne pokj :slight_smile:
manzeluv stryc ma candidu a ma velke problemy s mocovym ustrojim a tuto dietu (ale prisnou) drzel asi tak rok a pul shodil minimalne 20 kg vypadal fakt jak pojidac vyhonku (nevim jestli nekohotakoveho znate :grinning: ) byl s tim docela spokojeny,ale candidu tim z tela nevyhnal, naucil se on i cela jeho rodina jist zdrave a to je tak asi vsechno co jim tato dieta prnesla :grinning: ale pokud nejak rapidne nejdes dolu na vaze, tak je to urcite zdrave takova dietka :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
pisu jak madar (opr zaroven, prokazana, pokoj, prinesla :grinning: )
jo a jeste jsem uzivala kyselinu kaprylovou v tabletach, v baleni jej jich asi 100 stoji to neco kolem 1000 kč a fakt to pomaha, ten znamy ji bral taky :slight_smile: ale posledni baleni mam domna jeste skoro cele, protoze v tehotentvi se nedoporucuje uzivat a navic problemy vymizely, tak mi lezi v supliku, kdybys ji chtela, tak napis IP.
9. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
byla jsem si trochu schrupnout, uz se mi zaviraly oci :grinning: mohla jsem jit za Sipkovou Ruzenku :grinning:
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Hehe :grinning: :grinning: my zachvíli vyrážíme, tak zrovna balím :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.