• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Kde jste kdo? My jsme zrovna dorazili z karnevalu :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj Jani.
Ja se prave chystam do sprchy
jak bylo? dodej fotky, jsem zvedava na Kiku :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
uz jsme tu taky :grinning: nejak nam nejela tramvaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu postahovat fotky, jestli je neco pouzitelny :grinning:
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Já taky... ale bude to asi k ničemu, bude to rozmazané nebo tmavé :confounded:
9. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
jani, myslim, ze budeme mit stejny problem... :grinning:
9. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
Tak jo, jdu to tu naházet... je to i staršího data :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
jani, dobry :grinning: :grinning: :grinning: ja jeste furt stahuju, pak to projedu, zmensim jestli bude co a taky prihodim :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
ok :slight_smile: ale hodně jich je špatných. I když zas nějak přehršel jsme jich neměli :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Tobik me nechce nechat, tak az bude ochotnej si hrat sam :wink: dobry jsou tak tri, ctyri :sweat_smile:
9. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
juu krasni jste byli :slight_smile: originalni kostymy :grinning:
9. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
adél, zas jsem si připadala jak vyvrhel, všecky holčičky byly růžové, v lepším případě fialové éterické bytosti či princezny a já měla hipísáka :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
jani :grinning: nahodou je to super, originalni a je videt ze Kika se v tom kostymu citila jako doma :grinning:
9. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Aduš, chválím pupík :dizzy_face:, to je macek :grinning:.
Jsem tu dostala výtlem z malého Caesara, tak na mě chlap blbě kouká :sweat_smile:.
9. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
holky, krasny :grinning:
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Evi a jak to u vas vypada? Bude prcek?
9. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Adél, to se uvidí, nemůžu nic říct, dokud nebudou // :grinning:. Zatím jsem dostala vyjádření, že doberu poslední dvě platíčka, co mám doma, a dál to necháme náhodě. Vyloženě snažit se nebudeme :slight_smile:. Zatím koukáme po prstýnkách :grinning::grinning:.
9. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
a k tomu brusku :slight_smile: neprijde mi nejak velke :slight_smile: ale tezke uz je poradne
9. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Evi ale i tak velky pokrok, ne? Dve platicka nejsou zas tolik, pak bude asi lepsi jeste chvilku pockat at se telo procisti, ne? Ale v lete uz treba budes tehulkovat.
A termin svatby nejaky uz mate?
9. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Nene, je velké akorát, ale na to, jak ses nedávno rozhodovala, jestli u moře dávat pozor, je velké krásně :grinning:. Už se na Lukáška těším :dizzy_face:.
9. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Nemáme, já ještě nebyla požádána, to čekám až si bude jistej, že nosím jeho dědice :grinning:. Fakt to nijak neřeším, uvidíme, necháme to všechno na přírodě a na pánu tvorstva :slight_smile:. Jako na situaci před půl rokem sakra velkej pokrok :sweat_smile:.
9. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Evi :grinning: taky jsem na to nedavno vzpominala :slight_smile: jesteze jsme se tehdy rozhodli tak jak jsme se rozhodli :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
fotky nadherny :dizzy_face: . uz se tesim az taky s julkou pujdem :dizzy_face:

jinak zazrak,u nas uz se spi :dizzy_face:

adel,krasny brisko :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile: bylo to fajn :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky...ta prisera v mym brise se zas otocila :rolling_eyes:
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
ju say dekuju :slight_smile:
snad bude Julinka spinkat celou noc :slight_smile:
9. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
maji mto si delas prdel .... treba se ti to jen zda... dyt nemiuze byt tak malinka aby tam mela jeste tolik mista, ne? nas prcek se teda otaci podle toho jak sedim ci lezim ja protoze tam ma jeste dost mista ale vas prcek???
9. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
maji... útěchou ti budiž, že když se takhle otáčí pořád, není důvod, aby se neotočila ještě jednou.
9. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
Ale mě to taky přijde zvláštní, Kika byla teda hodně brzo hlavou dolů a tak i zůstala, několik týdnů, a jediný její pohyb byl že kopala nohama na všecky strany... kdyby se nějak točila, asi by mi to roztrhlo panděro :sweat_smile:
maji, copak tam nosíš, přiznej se :grinning:
9. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
adel, nezda, jde to krasne citit kde co ma :sweat_smile: ono zalezi taky na mnozstvi vody a vsem moznym...ocividne ma jeste prostoru dost :sweat_smile:
jani, jj, taky si rikam, ze kdyz to zmakla vcera, tak co by ne treba pozitri :grinning:
9. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.