• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
say, tak at to máš rychle za sebou..

tan, včera to byly uhlířské těstoviny... Kika jedla v podstatě jen těstoviny s minimem omáčky. tedka vypadá už v pohodě, jen se trochu prospí.
10. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
jj, to bude rychlovka, dostala to ze sebe, asi nějaký toxin a bude dobře..tam se jinak dávají uzeniny?
10. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám za sebou vytrhávání osmiček :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Chudák Kristýnka, možná taky nějaká střevní chřipka, ale ty maj krátkej průběh, tak to bude brzo o.k. :wink:
10. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
jani, chuderka, tak at je brzo dobre :unamused:
say, ja jsem mela taky po 10 mesicich kojeni zanet v prsu :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ovšem, když je někdo tak blbej a něco takovýho kupuje, tak je to jeho věc :confounded:
10. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
je,tykrupky zrovna ja obcas rada :sweat_smile:

chci byt nemocna casteji,po tom jsem rok touzila. julcu si prave mamka do vecera vzala,lezim v posteli,piju caj a datluju na ed. notebooku :dizzy_face:

uz vim proc u nas hrozna noc. mame sedmy zub

all,bolelo to?
10. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Say: Jo, já jsem je taky jedla a chutnaly :grinning:. Na nějaké party.
Ale třeba ten salát nebo tu tesco limonádu bych nedala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Su takovej bio eko šílenec a jím věci co nejmíň upravovaný a co nejjednodušší.

Ne že bych nevařila a chroupala jen mrkev, ale vyhovuje mi co nejjednodušší skladba stravy: např. než bych koupila párek, tak radši uvařím vajíčko, než bych jedla nějakej hermelínovej salát, tak si radši dám samotnej ovčí sýr z cheesy, atd.

Bolelo to šíleně, vůbec nešel ven, byl vrostlej kořenem pod sedmičkou a ještě zaklíněnej. V hubě mám díru a bolí to :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale su ráda, že to mám z krku :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Tan, byl tam sýr, trocha smetany a trocha vajec. Už vypadá mnohem líp, prospala se a zas běhá :grinning:

all, na ten odkaz musím kouknout, to zas bude chuťovka... s tím zubem to teda nezní moc skvěle, brr :frowning2: :frowning2:

say, no vida, odpočinek je fajn, ne? :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
holky, ja uz vytlacim hlavicku s obvodem 27cm, jupiiii, jeste tri ctyri centimetry a budu naprosto spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
maji,obdivuju te. to bych nedala tak trenovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

all, to trhani zni strasne
10. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
say, ja to trochu flakam, ale tedka uz se do toho chci obout poradne...chci rodit za 14 dni, tak at je telo i mysl pripravena :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Say: Já doufám, že ne vždy je to tak šílený, ale měla jsem tu potvoru špatně rostlou, tlačilo to na ostatní zuby, atd...
Sestra mi držela hlavu a doktor využil všechny ty šílenosti, dokonce i jakousi berryho páku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
all, tak ještěže už je venku a budeš mít klid.

maji :sweat_smile: no vida :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Holky a vy máte ještě moudráky v puse? Nebo nemáte? Já snad neznám člověka, kterýmu by to dřív nebo později nezačalo dělat nějakou neplechu :pensive: Nechápu nač to roste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Já nemám ani jeden - nevyrostli :grinning: kromě toho mi chybí dvě pětky, takže jsem velmi ochuzena :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Jani, tak to buď ráda - jest mužeš, tak co :sunglasses:
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
me taky jeste nevyrostli :grinning:. ale na rtg tam videt jsou :unamused:
10. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
me vyrostly vrchni v tehu s Tobikem a spodni ted :grinning: :grinning: :grinning: vsechny trochu nakrivo, ale zatim mi to nevadi :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
jo a prisera je uz zas hlavou dolu, vcera asi nejakej zkrat :grinning:
10. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
nazdar holky:slight_smile:

docetla jsem a doufam, ze bude vsem brzy uplne dobre! :dizzy_face:

ja vam musim rict, jaky jsem prase (all, ty to necti:grinning:), mamka nam vcera privezla pecenej bucek a ja jsem si ho dala na dve vecere a ted se s nim cpu zas :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
aeri, nedelej chute!!!! ty jo taky bych si dalaaaaa :sweat_smile:
10. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
prave jsem s tim zblajzla dva krajice chleba :grinning: ale uz neeeniiiii :cry:
10. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Aer: :grinning:
My měli minulej týden 2 zabíjačky. :grinning: Eko-bio neznamená nutně blbka nakupující zásadně LIGHT sračky :wink:
10. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
no ja tim nemyslela to ze jsi eko-bio, ale proste se snazis jist zdrave....coz o mne se fakt rict neda, a v tehu je to snad jeste horsi :confounded:
10. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
aer :grinning: :grinning: :grinning: . ja si nikdy nepochutnala vic nez jako tehotna. doted vzpominam par dni pred porodem jak mamka delala gulas a ja ho cely zbouchala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to jsem si jidlo fakt vychutnavala :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
Tak Kika se zblila podruhé a parádně :frowning2: tentokrát v autě, všecko oblečení v tahu, včetně sedačky... ale už víme, co to bylo - mlíčko, asi v něm bylo něco špatného...

snad už ted bude v pohodě.
byli jsme se kouknout na ten další byt, v rodinném baráku, velký, pěkný... ale drahý. uvidíme...
10. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Jani :pensive:
Chudinka... a jaký mlíko? Dáváte normálně kravský z krabice, nebo od krávy?

Aer: No, snažím se :slight_smile:. Dneska jsem měla na večeři čočku s červenou řepou a slunečnicovo-žitným chlebem a kozím sýrem :dizzy_face:. Ale domácí bůček sem tam považuju za luxusní baštu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Aj mě ten zub bolí... :pensive: (resp. ta díra po tom zubu) :grinning:.
10. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jani :pensive: . chuderka :frowning2:

all, tebe taky lituju,musi to bolet :cry:
10. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.