• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
All, bylo to kravské z krabice, jinak kupujeme flašky, ale krabice byla záložní otevřená, protože jsme flašku neměli. A asi nějaká špatná, jako nesmrdělo to, nic, to bych si všimla, ale pak až ho Jarek ochutnal... a bylo prý trochu divné. Dospělému by to asi nic neudělalo, ale batole je na tom hůř. Snad už bude ok, hlavně, že jsme odhalili příčinu.

bolest zubů je děsná, slyšela jsem ženské, že osmičky a jejich různé vrtochy byly horší než porod, takže můžeš být vlastně ráda, protože nic horšího tě už nepotká :wink:
10. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
all, ta páka zní teda hrozně! Já mám 8ičky jen dole a dost řeším dilema, zda je nechat vytrhnout před dalším mimčem :confounded:
Say, tak když to byla jedn jedna noc, tak se to dá :wink:
Maji, tak už skoro můžeš rodit :grinning:

hihi, s těma prasárnama to chápu.. třeba můj muž ujíždí na těch šílených salátech..a když si to koupí, tak teda taky neodolám :pensive:
No a já mám dnes spoustu velkých zážitků.. jsem viděla plavce ve Vltavě, ještě se potápěl a pak švohal vlasama, jak sexy..v té hovnivé Vltavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a byla jsem nakupovat..a ve sportu byl děsně krásný prodavač :grinning: jenže boty na běžky, co mi seděly stály 4500, tak jsem si koupila aspoň ponožky :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Tan: Já jsem právě chtěla co nejdřív před případným těhu, protože kamarádku to začalo v těhotenství strašně zlobit, muselo to ven a nemohli jí dát moc toho umrtvovacího sajrajtu, tak jí to rvali skoro zaživa.

No nevím...že ta chemikálie by mimču škodila - tomu věřím, ale myslím, že ta dávka stresu z bolesti taky nebude o moc lepší, tak jsem do toho šla radši hned. Osmičky jsou svině :pensive: :grinning:.

No, byla to nějaká Burryho/Berryho páka - nevím, neznám, ale vyzkoušel na mě snad všechno, co tam měl - bylo to jak ve středověké mučírně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jani tak snad bude mit Kika uz pokoj je to neprijemne ale deti to zvladaji mnohem lepe nez my :slight_smile:
all to musi byt neprijemna bolest, ja jsem byla trhat ctverky a ta dira potom je fakt desne neprijemna :confused:
hollky u nas je to jak na studentskych kolejich... muz je uz skoro 3 tydny doma a uci se na zitrejsi statnice, zacina mz solidne hrabkat :grinning: zitra v 11 ho to ceka, tak si na nej prosim vzpomente, ja mam v 11 zitra poradnu :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
teda Adel, významný den :dizzy_face: držíme palce.

Aer, takže ty budeš dělat magistra s miminem? Já nějak myslela, že už ho děláš teď :slight_smile: a další státnice teda s dalším mimi, jo? :grinning:
No jsem zvědavá, kdy do toho praští taky želvičkovi :grinning:

Jen je mi líto, když jsem teď četla na jiných diskuzích, jak jsou lidi okolo nich taky těhotní a u nás zas nikdo. Akorát jedna kamarádka se bude v létě vdávat a na podzim to snad zkusí.
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Tan: Já bych těhotněla hned :grinning: , ale musím se dát nejdřív zdravotně do pořádku, vyrvat druhou osmici :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vymanit se z těch státnicových stresů...
Já vím, že miminka se neplánují, ta prostě přicházejí, ale ještě se necítím ready...
Kamarádky ještě cestujou, studujou, užívají si a já chci aspoň ještě ten Řím letos v létě a Paříž na jaře...a ať se to zdá jakkoliv sobecký, dělám to ve skutečnosti pro naše mimi, protože si zaslouží spokojenou a vyrovnanou maminku a ne chuderu, která bude fňukat, že si ještě chtěla užívat... já vím, že bych explicitně nevzdychala, ale prostě nevěřím, že se to do toho vztahu k dítěti nevrazí... :zipper_mouth:

Takže snad za rok to zkusíme, třeba budeme mít malou Pařížanku... :dizzy_face: To bych brala :dizzy_face: aby byla taky pěkná a šarmantní :grinning:
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
já taky zvažuju, zda stihnout Lisabon, dokud Verunka lítá zadarmo.. spousta těhulí teda lítá, já se bála..

Pařížan by taky nebyl špatnej :grinning:
11. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Tan: Já člověče nevím proč, ale já si myslím, že budeme mít holčičku :dizzy_face:. Tak nějak si to asi přeju...

Jinak Lisabon je parádní, ale víc se mi líbilo Porto :wink:, ale nevím, je to už dva roky zpátky, třeba tam na tom zapracovali a na Portugalsku jsou stejně nejkrásnější ty jejich parky a rezervace :dizzy_face:
11. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
no já mám kamarádku v L., ale Porto není daleko :wink: viděla jsem fotky, jo, je krásné! Trochu jsme tam cestovali, když mi bylo 8, takže si prd pamatuju :wink:
Touha po holčičce, to je známá věc :grinning:
11. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
hele hele, mirnete se s tema osmickama, jooo?:grinning:
ja dostala v dubnu zadanku at si necham vyrvat vsechny nez otehotnim...a nejak jsem to to, no, nestihla :grinning:
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
tan, kdepaaak, ja jsem mladoch na magistra, je mi 22:wink:

Adel, budu na vas myslet :dizzy_face:

All, jooo, to my taky vzdycky oba chteli holcicku...a nejak jsme skoro presvedceni, ze cekame kluka :grinning:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
dobré ráno :sweat_smile:

tan, hele, želvičkovi zatím o ničem takovém nepřemýšlejí, pač matka má tu praxi a těhotnou by tam asi neradi viděli :sweat_smile: pak chci zkusit magistra, pak nějakou práci. I když to je tak na druhé dítě, jak kika půjde do školy, tak že bysme to zkusili v tom magisterském? :grinning: :grinning: my chcem taky ještě norsko... a tak :grinning:
uvidí se... tedka budem dělat finanční audit, abychom věděli, jestli máme jít do toho bytu na slezské ostravě, protože po včerejší prohlídce jsme z něho docela nadšení :dizzy_face: :dizzy_face:

asi bych potřebovala nějaký přivýdělek, ale nic mě nenapadá... :unamused: leda tak hlídání dětí a to nevím nevím.

adél, za pět minut... držíme palce :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
aer :dizzy_face:
Neznáte prosím web, kde by byly ty trojúhelníčky-piktogramy, co jsou na obalech? někdy si nejsem jistá, zda je to plast nebo celofán a kam s tím...
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Janey, to bychom se rádi přidali :wink: akorát by to chtělo lepší auta :angry:
Už jsem to našla, kdyby to někoho zajímalo http://www.ekokom.cz/scripts/detail.php?id=148

Janey, ještě mě napadlo ohledně toho bytu, kouknout se na údaje se znečištěním ovduší..přeci jen..
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
no ale z těch kartonů jsem zmatená, v ekocentru říkali, že ne..že už je to tolikrát zrecyklované, že už se z toho nic neudělá, takže do směsného a tady píšou že jo :confused:
11. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
ono to ani není těžké na zapamatování, koukám :grinning:
11. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
My kartony dáváme normálně do směsného, pač tu je nesbírají. A stejně prý tu jde všecko do spalovny, teda všecko, doufám, že ty plasty ne :confused:

jasně, přidejte se, ale u nás je to zatím ve hvězdách a s autem, teda tím naším, moc nepočítáme. Kamarádka s přáteli si chtěla půjčit osmimístné, přesně pro tento účel.

tan, ad znečištění, asi takhle... v posledních dnech to ve zprávách psali furt, ostrava nejvíc znečištěná v eu, třinec několikrát překročeny limity... Na třinecku jsem žila dvacet let, když jsme jeli od babičky do centra třince, tak se vlastně jede krz železárny, a to vám je někdy takový smrad, že se z toho můžete po.... tatka má kousek od železáren firmu a chválí si to, že ted to je super, protože za komunistů, ty smrady, co vypouštěli, byly tak děsné, že se tam nedalo vůbec dýchat.
No a pak jsem se přestěhovala do ostravy, z bláta do louže...
Já prostě když dýchám čerstvý a dobrý vzduch, tak se dusím, já potřebuju tu kontaminaci :grinning: :grinning:
je jedno, jesi bydlíme tady, nebo o pár kiláků dál, ova je prostě zamořená celá :sweat_smile: ale zkusím na to kouknout, třeba to někam jde víc a někam míň :sunglasses: :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
http://aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=417976

zajímavý článek - černé a mastné ovoce :confused: :confused: :sweat_smile: :angry: :sunglasses: že je tam zahrádka jsem vám říkala? :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
janey, k dobru házím jeden semestr Norštiny :grinning: (Martin) chvíli jsme uvažovali, že bychom tam zakotvili.. ale byli jsme zatím jen ve Švédsku.
Pak na článek mrknu, musím uklízet, přijdou spolužačky.. tak důvod to tu dotáhnout :wink:
Já bydlela 6let nad 6ti proudou silnicí :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Zakotvili natrvalo? To by se nám taky líbilo.
A kde ve švédsku jste byli?

Jj, pamatuju si, jak někdo psal, že byl v Pze na kolejích nad magistrálou a že i největší prasata utírala prach každý den :rolling_eyes: :grinning:
11. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jani: Můj m. se toho teď chytnul, dělá tabulky v excelu. My máme finanční audit každej měsíc a i s grafama :sweat_smile: :grinning:.
Někdy je to příjemný, někdy trochu méně :grinning:

Teda a děsně jsem se nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zeleninové směsi na chili a oreganu s rejží :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď mám psát diplomku, jo? :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky
tak mam jednu dobrou a jednu spatnou zpravu tak prvni tu dobrou,
Tak z muze se mi dneska stal Mgr :slight_smile:
a ta spatna: CS 5 narizen prisny klidovy rezim a pokud se to nezlepsi do ctvrtka tak nastup do spitalu :pensive: uprimne - necekala jsem to, sestricka z toho byla docela vydesena a uz chtela volat Mirkovi at pro me prijede, ale ten nemohl pac v tu dobu prave obhajoval diplomku a delal ty statnice ...
11. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
jo a maly je hlavickou dolu, az moc tlaci se do pordnich cest a vazi 1650gr.
11. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ady, tak Mirkovi gratulace!:slight_smile:

a ty se setri, nech se obskakovat, snad se to spravi a do spitalu nebudes muset:frowning2:
11. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
aer taky doufam, fakt jsem z toho byla dost nemile prekvapena, doted nic zadne problemy a naraz hned CS 5 :frowning2:
11. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
adelko, ty jo, tak sup do postele, nohy nahoru a odpocivej, ne ze me predbehnes!!! :confused:
11. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
maji no to doufam ze te nepredbehnu :pensive:
11. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
adel, urcite ne, Lukasek je rozumnej kluk a za tyden uz to bude urcite lepsi :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
gratulace manžovi :slight_smile: kamarádka to tak taky měla, dotáhla to až do 38.tt kdy začal spontánně porod. Tak hezky odpočívej a dobře jez, ať prcek co nejvíc nabere :wink:
11. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
adél, gratulace... a já už se budu jen opakovat, šup do postele a nic nedělat :wink:
11. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.