• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky, co jinak delate? Tobik je od vcerejska nejakej nemocnej (teplotka, protiva, unava), tak sedim doma na prdeli, nalivam se malinikem a cpu jeden talir musli za druhym...uceni mi do hlavy neleze, tak uz mam poskladanych 40 plinek na novosklad, zbytek vypranej a uklizenej...zitra na zkousku nejedu kvuli tomu Tobikovi, tak uz vim, ze si pristi rok zopaknu psychologii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
nám nejde už druhý den odpo uspat dítě..a to je bledé, kruhy pod očima :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
Maji, taky nemocný... chudák. Kika jak včera usilovně blila, tak je z toho i dneska taková přešlá, nechce nic pořádně jíst a hodně spí...
příští rok - taky rok :wink: :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
tan, jak to? a vecer ti vydrzi jak normalne? treba uz spat po obede nepotrebuje :sweat_smile: u nas kdyz se nejde odpo spat, tak pak v sest zaliza sam do postylky a pada unavou :sweat_smile:
jani, ja nevim jestli mu leze zub, nebo nekde neco chytil...nachlazenej neni, tak bych to videla asi spis na ty zuby :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
holky jak byste popsaly tvrdnuti bricha? :unamused:
11. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
aeri, s tim mam docela chaby zkusenosti (tak mozna 3x za tehu), ale proste se to brisko jakoby stahlo a na dotek bylo uplne tvrdy a nebylo to vubec prijemny :confused: copak? ty s tim bojujes? nemas doma magnezko?
11. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
maji, no ja prave nevim....ale asi ne, pac ho mam tvrdy jen na jedny strane a i to boli pri doteku (teda jako silnejsim doteku) :confounded:
11. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
aeri, fakt netusim :sweat_smile: kdy jdes na kontrolu? zkus se na to zeptat :wink:
11. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
pristi ctvrtek...no snad to za chvili prejde, jinak asi zkusim zitra aspon zavolat
11. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
aer, myslím, že se mi to párkrát stalo, ale hned to bylo pryč... a bylo to později, až tak kolem 35.tt, typla bych.
11. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
tanuki, jsi tu? Kika ráno vstávala až v 10, pak zas hodinu a půl spala a teď znova usíná... já nevím, může to mít nějakou souvislost s tím včerejším zvracením? Průjem nemá, možná trošku, ale to je asi z toho, že nic moc nejí, jen pije. Na tom karnevalu se dost bechla do hlavy, ale to zvracení a spavost kvůli tomu asi nebude, ne? Jsem si skoro jistá, že blila ze špatného mlíčka, protože dneska už je v pohodě, jen mě zaráží, že furt spí... :confounded: :confounded:
11. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
jani, mozna ju to jen zmohlo, ze ji bylo spatne :confounded:
hele, co myslite? libil by se Tobikovi? http://www.puzzle-hracky.cz/bruder-2123-kombajn-caterpillar-lexion-ean4001702021238-skup193.php
11. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
snad máš pravdu...
já myslím, že by se líbil... jako každýmu chlapovi :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
janey a jak se jinak chová?
a za kolik hodin po tom bouchnutí zvracela?
11. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jinak celkem v pohodě, usměje se, ale ted už zas spí...
a bouchla se na tom karnevalu, to bylo v úterý tak v pět, celý večer byla v pohodě... blila až nad ránem.
11. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
jani, myslim ze spi jen ze je unavena jak ji bylo spatne :frowning2:

aer,zkusenosti moc nemam. radsi cinkni dr zitra

maji,urcite libil :wink:

adel, gratuluji muzovi a ty jen lez a nic nedelej :wink:. bude to dobry!
11. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
say, pošlu ti něco do ip...
11. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Jani, teď mě tak napadlo...copak dětem se zas začlo dávat kravský mlíko? Všechny kámošky, aj ségry a švagrová dávaly dlouho Nutrilony a pak kaše na těch různejch obilnejch základech.
Já žila až doteď v tom, že malý děti nezakysaný mlíko od krávy do určitýho věku nesmí :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
Su jelen :confused:
11. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Už jsem si to dohledala. Kravský cca od 1,5 roku až od 2 let :slight_smile:. Tak su jenom zmatená - asi z té diplomky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
11. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
me dr rekla ze muzu od roka :confused:
11. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
are pro klid duse i radej zavolej
all deti by nemeli kravske mliko do jednoho roku, nekdo rika i do dvou let, protoze je tam pry nejaka provazanoust s diabetem, ale od roku si myslim, ze uz deti klidne kravske mleko muzou, i kdyz je silne alergizujici, ja teda kravske mléko nepozru ani ted pokud je v tekute podobe a nezakysane, v detstvi mi diagnostikovali celiakii a alergii na mleko takze u Lukaska radej s tim pockam a budem davat nutrilon.
11. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
holky ja mam strach :frowning2:. teplotu uz nemam,ale prso boli stale a stale tam mam bouli :frowning2:. zitra mam jit k dr pokud se to nezlepsi. mam strach ze mi nasadi silnejsi antibiotika a budu muset prestat kojit :frowning2:. ale ja jeste nechci,ne takhle teda :cry: . nejdriv jsem se na to chtela pripravit. vzdyt me by to chybelo :pensive:
all, ja davam Tobikovi kravsky plnotucny od roka, podle me jsou nutrilony apod. akorat pekny tahani penez, do roka ano, ale pak uz nevidim duvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja teda furt doufam, ze v roce, roce a pul budu jeste kojit :grinning:

diky za rady holky, maly se asi jen roztahuje a zarazeny prdy k tomu, nebo nevim:grinning: kdyztak zitra zavolam
11. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
all, my ho dáváme od roku a půl, co jsem přestala kojit. ono se to dočteš všude jinak. Většinou se říká tak od roku a půl, dvou let, a my jsme neměli v rodině žádnou alergii, tak jsme začli teď.
Ale vím, že já třeba byla na sunaru prý do čtyř let, zatímco jarek měl kravské přímo od zdroje prakticky odjakživa :grinning: :grinning:
say, doktorka mi rikala slivovicovej obklad a pak rozmasirovavat... :sweat_smile:
autor
say, nebo tvaroh a masírovat, taky teplá voda mi pomohla. Taky se mi po odstavení udělaly trochu boule - a masírováním a pak ještě jednou technikou :grinning: naštěstí zmizly :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
autor
pardon dítě :grinning: :grinning:
masiruju co to jde a tvarohuju. slivovici mi tu mamka nedavno vypila :rolling_eyes:

ja si taky ymslim ze u zdravych deti (ne alergiku) je UM po roce jen reklamni tah.
11. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.