• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
slava, uz nepijeme "mli" ale "mlíňo"...tak mam radost z pokroku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
say a kojis i z toho bolaveho prsu?
s tou teplou vodou bych byla opatrna, teplo rozviji zanet
11. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
say, jeste mi vlastne rikala, ze kdyz kojim, tak nastelovat Tobika tak aby byl bradickou u toho zatvrdlyho, ze tak odtamad vytahne nejvic mlicka :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
say zkus alpu :slight_smile: a k te horke vode jeste. kamoska rikala, ze ji pomohl spis studeny obklad ale mozna se u zanetu prsu doporucuje i ta horka sprcha nevim, nekojila jsem :slight_smile: ale jsou tu jine zkusene co urcite poradi :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
Adél fakt? Já to mám ale z knížky, co psal přímo doktor, když se v prsu něco nekalého děje, tak masírovat pod proudem teplé vody...
11. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
moc dekuju. kojim z nej, i steluju julcu. boli to teda kdyz pije z toho bolavyho :frowning2:. nicmene nevim jestli je vse k necemu dobry. myslim ze je to jak psala tan,ze julca nekde neco oblizla a pak mi streptokoka prenesla na prso. kdyz jsem kratce po porodu mela zanet, tak mi pomahalo kdyz z nej julca sala, ted mi to prijde uplne stejny. zadna uleva. zadne zlepseni
11. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
say, zkus jeste tady, treba se doctes nejakou radu :slight_smile: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=23
11. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
nevim, jestli to uz nepadlo, ale zkus mrknout sem:
http://www.slepicarna.cz/?cat=forum&fsection=3&ftopic=38&page=0#bottom
11. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
jani vim ze ve skole nam rikali ze na zanet nikdy ne teple, ale zanet prsu je asi vyjimka
11. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
I když to je asi spíš na zatvrdliny, namasíruješ a je klid... ale pokud je tam nějaký streptokok, tak to je asi něco jiného..
11. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
jupiii a nepapame "ba" ale "baná" :grinning: :grinning: :grinning: to jsou dneska pokroky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
holky, mne nejak boli podbrisek v leze v sede ve stoje :frowning2: jestli zas poslici, nebo co :frowning2: ach jo, uz me desi uplne vsechnpo
11. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
dobre ranko,
maji, tobik je sikulka :wink:

aer, omlouvam se za prozvoneni :sweat_smile:. julca si hrala :slight_smile:

me uz je lip :slight_smile:, za to juli ma od noci 38,3 :unamused: . ale ani rymu,ani kasel. je v pohode. jeste jsem ji ani nic na teplotu nedala, protoze je dobra. tak snad to bude ok
12. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
bré ráno, Say, tak super, že je ti líp, třeba se Juli klube další zub :grinning:
Adel, co ty, už je líp? ještě nejlépe aspoň 2týdny vydržet..a pak už je to jedno :slight_smile: věř přírodě nebo Bohu :slight_smile: všechno má svůj důvod..40.tt se nejspíš nedočkáš, už tenkrát ty poslíčci byly opravdu brzo, ale o to dřív budeš mít u sebe Lukáška, krásného, zdravého!!! Třeba bys měla problém porodit velké dítě, tak proto... :wink:
12. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj:slight_smile:

say, mne to doslo, proto jsem ani nevolala zpet:slight_smile: Vaskovi takhle furt fola Mirecek z maminyho telefonu:grinning:
Tak aspon me to donutilo vstat driv nez o pul desaty, no:sweat_smile:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
tan,ale nikdy k zubum teplotu jeste nemela :slight_smile:. no, za tyden nam vylezli tri, tak uz by me asi ani tohle neprekvapilo :grinning:
adelce jsi to moc hezky napsala :dizzy_face:
12. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
jo holky, lehla jsem si nez jsem vylezla z pelechu na bricho, protoze holky na terminu psaly, ze kdyz to udelaj, tak casto prcka citi a ja jsem vystresla jestli je v pohode a asi me stouchlo :grinning: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
tan diky za povzbudiva slova to potesi, fakt..
Od vcerejska me krome manzelova titulu nepotkala zadna dobra zprava :frowning2: ani jsme to nemohli nejak oslavit. prisel domu rekla jsem mu co a jak v poradne coz ho hodne dostalo protoze mu sef naridil po cely pristi tyden sluzebku do rakouska dal mu i eura na hotel a diety, takze to proste bral jako samozdrejmost za tu dovolenou, kterou mu navic dal na statnice :frowning2:
ted muzu jen doufat, ze mu to Mirek nejak vysvetli prtoze tyden sama doma bez nej by me asi polozil uplne, tak to dopada, kdyz doktorka naridi prisny klid :frowning2: psychika v haji...
Podle me je proste i ten TP stanoveny nejak divne... maly ma hlavicku vetsi o 2tt a vazi o cca 350g vic nez je prumer, vim, ze ne vsechny deti odpovidaji tabulkam, ale i ty pohyby poslicky vsechno jsem citila strasne brzy... no snad tam jeste prcek chvilku vydrzi aspon do 36tt
12. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
aer no vidis, dockala ses :slight_smile:
say snad Julinka nebude nemocna, ale treba je to fakt jen od tech zoubku.
12. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ady, to je blby s tou praci:frowning2:
taky bych rekla, ze mas TP stanovenej pozde, vsechno tomu nasvedcuje!:slight_smile:
12. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky, musim se s vama podelit o jednu zpravu co mi prisla hned po ranu :grinning: znamej se stal ve 40 letech poprve otcem a dite si neplanovane porodil sam ve sprchovym koute :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
maji, drsnyyyy :grinning: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
aeri, nastesti je zvyklej rodit ovce :grinning:
12. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
tak to jo, to je starej mazak :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . to je hukot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aer, gratuluju ke kopanecku :dizzy_face:

adel, to je blby s tou praci :frowning2:. ale snaz se fakt byt v klidu. mimco je podle me taky starsi. bude to dobry!
12. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
diky holky za uklidneni :slight_smile: jsem rada, ze si to nemyslim jen ja :slight_smile:
maji to je mazec, fakt :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Adel, taky bych řekla, že je to blbě stanovený..nebo geny po tatínkovi ? :slight_smile:

já myslím, že to musí být neskutečný zážitek si porodit dítě :sweat_smile: My jsme to zrovna včera taky řešili- kamarádův kolega z práce si taky porodil dítě- překotný porod, sanitka přijela až pak..no a pak se musel velmi držet, aby nedal Dr. pěstí, neb u něj byli dopoledne a prý to na porod nevypadá, tak až za týden (Ok, to je normální, podle mě by tyhle věci neměli vůbec říkat, když se to může okamžitě změnit!) no a po porodu je ten samý doktor vyšetřoval se slovy "tyhle porody doma..hm, to je fakt nebezpečné"
12. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
jj, aer, gratulace :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
holky, ja tak chci rodit taky, doma v klidu, tak jak chci ja... :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tan: smím tě poprosit o názor? Ve středu vytržena osmička, dneska v noci bolest a teče mi z toho, stejně hnusná tekutina, kterou cítím v puse, když mám hnisavou anginu. Zatím vyplachuju roztokem alpy, vzala jsem brufen kvůli protizánětlivým účinkům a čekám... Je to normální, nebo mám valit pro antibiotika radši hned?
Co myslíš?
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.