• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky, to se asi ani nepocita, kdyz jsem ho chudaka musela prilehnout, ne?:grinning: ale diky :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
aeri, pocita se vsechno :grinning: tak gratuluju :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
aer presne tak pocita se vsechno :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jinak Adélko: Taky si myslím, že to máte blbě spočítaný, navíc seš drobek, tak to nech na přírodě, pokud bude mít malý ke dvoum kilům, tak to bude určitě v pohodě.

Say: Jsem ráda, že je ti líp :slight_smile:.

Maji: mazec. Švagrová měla taky překotnej porod :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Aer: Gratulace ke kopanečku :dizzy_face:
12. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
all, se zubama teda moc zkušeností nemám, ale zašla bych (navíc když je před víkendem..) zřídka, ale ze zubů právě umějí být blbé komplikace...
12. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
moje mamka se narodila ve výtahu :wink: v porodnici :grinning:
12. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
adél, tak snad to s prací nějak vyřeší... a pokud je TP fakt blbě, tak aspoň víš, že lukášek je starší to je dobře :slight_smile:

maji, drsné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aer, no vida, tak gratulace :slight_smile: jak to máš vůbec teďka s prací?

jinak Kris to asi měla nebo má nějaký střevní bacil či co... protože včera večer a dnes ráno měla i poněkud průjem :unamused: ale dneska už vypadá mnohem líp než včera, veselá je až moc :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
No, doufám, že se nepo.... všichni :unamused: zítra máme s jarkem výročí, šest let, tak jsme si naplánovali fajn den, snad ho teda nestrávíme střídavě na záchodě :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
mně je zle :confounded: vařím..a z vedlejšího pokoje se ozval pláč a "bebí oči" já se tak bála... ale hlavně oko tam je :slight_smile: ale byla tam ďubka a chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, že tam něco spadlo, že to není na rohovce. no jsem z toho pořád v šoku.
12. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
tanuki... ještěže tak :unamused: :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
hele, proc kazdej rodi jak po masle, jen ja mam z toho furt takovej blbej pocit, ze to proste bez pomoci neumim? :frowning2:
tan, hlavne ze je oko tam kde ma byt :sweat_smile:
jani, snad to zitra uz bude dobry :confused:
12. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
Maji, jak to myslíš bez pomoci? Jako sám doma, nebo doma, nebo v porodnici přirozeně? Já bych řekla, že každý těžko, stačí se juknout na téma o porodech... A určitě bys to uměla, kdybys dostala příležitost a když bude všecko v pohodě :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
jani, jako ze to zase dopadne tak, ze ho nakonec budou tahat, protoze neumim tlacit :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
dnes na me padaji nejaky chmury a zabyvam se tu porodem misto akustikou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
jezis ja jsem si ted uvedomila, ze nesmim rodit pristi tyden :sweat_smile: moje doktorka nema sluzbu a urcite by me rodil nejakej chlap :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
A už je to tady - chmurné představy... chtělo by to píseň do nepohody :grinning: :grinning: :grinning:

Nebudou nic tahat, protože ses pečlivě připravovala, jsi zkušená druhorodička a víš, co tě čeká :slight_smile:
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
tan, to jsou soky po ranu :slight_smile:
maji neni porodnik hclap lepsi? Ja bych asi radsi chlapa
12. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
adel, neeee, vsechno jenom ne chlapa, ja bych pred chlapem asi neporodila (Martina nepocitam) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jani, to je fakt, pustim si nejaky vypalovacky a pujdem aspon uklizet at myslim na jiny veci :grinning:
12. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Já chtěla mého chlapa gynekologa, ten byl úplně skvělý... ženské nic moc teda :unamused: :unamused:
12. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
me stacilo k chlapovi chodit 2 mesice s Tobikem...brrr... :confounded: a v utery na poradne budu mit taky chlapa, moje doktorka tam pristi tyden neni :sweat_smile:
12. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
Tak asi záleží jak kdo, ale můj gyndr je naprosto skvělý, a k tomu mladý a hezký...
Mladší dr co tam byla když jsem rodila taky fajn, ale ta starší... :angry:
12. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
ja jsem byla teda spokojenejsi s doktorem..., :slight_smile:
holky prosim vas nevite nektera jak je to s registraci na uradu prace? Od konce unora mam prerusene studium a tak se musim zaregistrovat na UP jenze tam me pry nezaregistruji pokud budu nemocna tzn pokud me doktorka posle do nemocnice....
to bych si musela zdraotni pojisteni platit sama?
12. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
adel, zkus napsat do Paragrafu :wink:
12. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
tan,hlavne ze se ji nic nestalo :wink:

ja teda radsi chlapa :slight_smile:. ted teda chodim k doktorce-zene,poprve v zivote,je mlada a je bezvadna :dizzy_face: . ale k jinej bych nesla :sweat_smile:. u ty moji se mi libi ze rika jmenem a vyka. tak sandro vy :slight_smile:. je to mile.

adel,neporadim,v zivote jsem na PU nebyla :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
jani, tak to jo, ja jsem chodila ke starymu, skaredymu a jeste to vzdycky bolelo jak cert kdyz me vysetroval :grinning:
12. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
adél, tak to netuším...

say, u nás to dělají taky tak, sestřičky i občas dr říkají jani vy :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
v paragrafech jsem nic nenaasla... no nic poslu chlapa at se mi tam popta a uvidim, jo to je ta moje naznalost...
12. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
adél, v tom se nevyzná snad nikdo :grinning:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Holky, koukala jsem, že holčička té Mirky89, o které jste si tu psaly... :cry:
Já si ju pamatuju z mladých nevěst...tak vím o koho jde :cry: :cry: :cry: :cry:
12. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.