• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say :slight_smile: lepsi ju tim moc necpat... :wink:
12. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
mně je nějak blbě :frowning2: a vždycky to začíná stejně, už ani k tomu nemám horečky, jen děsný dráždivý kašel, 1-2krát za rok to samé :cry: a mám doma tolik práce a chtěla jsme konečně šít a venku je tolik sněhu a chci na běžky :pensive:. No, doufám, že aspoň teď nejsem těhotná :pensive:
12. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
tan jej tak se brzo uzdrav, to je hruza vsichni nemocni....
jinak se problemy vyresil zustanu doma a prijede za mnou kamaradka, je strasne ochotna a hodna, bude t use mnou tri dny coz mi strasne moc pomuze, nebudu myslet na problemy a ani na to, ze Mirek je pryc a nebudu se stresovat, nevic nemusim cestovat, takze si myslim, ze to je nejlepsi reseni.
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
díky :slight_smile: Adel, to je dobře :slight_smile: toho cestování by fakt bylo moc, to máš pravdu...snad tě apoň někodo navštíví i nějaký ten další den. Ale ono lenošení v posteli u telky se zásobou jídla taky má něco do sebe :grinning:
12. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
adél, tak to máš fajn :slight_smile: :slight_smile:

mě je děsně zle... odpo mi bylo čím dál hůř a teďka pravidelně objímám záchodovou mísu. Střevní chřipka - a máme ji všichni :unamused: to bude zítra skvělé výročí...
12. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
jani nejsi tehotna? :slight_smile:
tan Mirek by mel prijet uz ve stredu, takze mozna sama ani nebudu
12. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
dobre rano,
tak jsem se vyspala (cely 4 hodiny) a musim se jit ucit :sweat_smile: mam ja tohle za potrebi tyden pred porodem? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

adel, super, ze se to tak hezky vyresilo :slight_smile:
jani, to je des :frowning2: snad to bude zitra lepsi, ale tyhle strevni chripky jsou strasne hnusny :confounded: :confounded: :confounded:
13. únor 2010 v 01:41  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
jani, tak snad to brzo prejde :unamused:
adel,vidis, nervovala ses zbytecne :wink:
maji,ja myslela ze uz rodis :sweat_smile:. me by teda takhle vstat nikdo nedonutil :sweat_smile:

julca uz je dobra :dizzy_face: . bez teploty,trosku rymu,ale je citit 1 stolicka :slight_smile:
13. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
tak jeste jednou dobre rano,
na zkousku nejedu, v noci mi zacalo byt pekne spatne, prd jsem se naucila a citim se jak prejeta buldozerem :rolling_eyes: takze dneska pekne klidovej rezim a akustiku si holt zopaknu pristi rok taky :frowning2:
13. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
maji,to me mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Adél, to rozhodně nééé... leda že bysme byli těhotní všichni :grinning:
už je mi líp, ale ráno po dvanáctihodinovém spánku je asi líp každému...

maji, škoda.. :frowning2:
say, gratulace k dalšímu zubu :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
zdravím zdravé i chcípáky :slight_smile:
Say, tak přeci jen zoubky :slight_smile: Adel, tak to je super, že se takhle vrátí!
Maji, jj, raději se vylež a hnízdi :grinning:
13. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Jinak: Adélko, jsem ráda, že se to nakonec vyřešilo. Myslela jsem na Tebe - taky by mě to vzalo, být před možným porodem sama doma.

Jani: tak ať to má krátkej průběh a jste brzo o.k. :frowning2: Vy jste to dali dohromady na Valentýna, jo? Romantika :dizzy_face:

Maji: Týden před porodem zkouškovat, to se mi zdá fakt nelidský - odpočívej, zkoušky neutečou a počkají.
13. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jo a ještě jedna "sranda" :unamused:. Byla jsem dnes v jedné velké a perfektně vybavené lékárně a myslíte, že měli Phramatex :angry: ?
Neměli a v druhé taky ne :frowning2: :unamused: :confounded:
Takže budeme mít happy valentines day s panem Durexem :grinning: :sunglasses: :grinning:
Ale bereme to s nadhledem :sunglasses:. Tohle by se nám s hormonama nestalo, ale ta úleva, která přišla po vysazení toho svinstva se nedá popsat + zdravotní pozitiva a zlepšení. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
all, zvlášt ten účes vypadá fajnově :slight_smile:
pharmatex neměli? jakto? :frowning2: :frowning2: to abysme nakoupili zásoby jak důchodci před vánocema, když na něj narazíme :sweat_smile:
jj, dali jsme to dokupy den před valentýnem :sweat_smile: dneska když se na nás podívám - už je nám dobře, ale mastné vlasy, odloupaný lak z nehtů, no, jsem dnes prostě IN :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
He, Jani, já jsem se teprve teď dala dohromady. Měli jsme sanitární den: nákupy, montování nového světla, pořádnej úklid, žehlení, na oběd steaky, slaný pečivo na večer, Apfelstrudel na odpoledne, naložit maso na dračí tlamy :wink:, umýt nádobí, vytřít znova země :unamused: ... no hrůza :unamused: a ještě něco zbývá :cry:
Ale už jsem se na to vybodla, umyla jsem páčo, oholila nohy a teď lakuju a koukám na sex and the city a m. dodělal ten zbytek :dizzy_face:
13. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Do toho účesu jsem se zamilovala... :dizzy_face:
Mám přesně takovou vlastní barvu a jemnej obličej a dělají se mi vlny a navíc se mi líbí, že ta ofina jde případně dát na stranu a hotovo - takže jdu do toho - už jsem se objednala ... akorát se musím nějak naučit, jak na tu ofinu - asi budu muset zase vytáhnout žehličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
koukám, že večer u vás bude stát za to :wink:
13. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
já jsem úplně vyřízená, asi se vykašlu na sourozence :frowning2: dítě už pár dní nespí po obědě, i v manduce řve..snad kdybych šla ven, ale není mi dobře..pak v 5upadne do komatu, pár hodin spí, pak vstane..a jde spát pozdě. A já bych potřebovala odpočívat, staral se tatínek, ale pořád mě volala :angry: :angry: :angry:
Ještěže V. neslavíme :slight_smile: M. šel na fesťák a já si užívám tepla rozbordeleného domova, nemajíc sil na nic, snad je se trochu prát s dítětem, odsát mu občas nos :unamused:
13. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
a včera jsem si taky koupila šaty na ples, akorát jsem zjistila, že definitivně nemohu mít šaty naostro :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měly jedny trochu vycpané.. tak sjem si je koupila. Njn, fakt mám už A :frowning2:
13. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
tan, dyť ještě kojíš, ne? To by měla být velikost ještě jakž takž?
Já taky o trochu velikosti přišla, naštěstí to není tak hrozné, jak jsem se obávala :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Tak kámoška má Tobiáška :dizzy_face:
A pan Durex nás v tom nechal, takže pokud budeme mít pod stromečkem mimino, tak víme, že máme jít rozflákat okna panu Durexovi a ne Ježíškovi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Ale vůbec by mi to nevadilo...prostě bysme přehodnotili plány, koupili pozemek(na ten máme) a se stavbou 2,3 roky počkali... :slight_smile:.
Je to zvláštní...přišlo mi to vlastně strašně hezký, když jsem si uvědomila, že mám někoho, kdo by se o mě staral, živil mě, pomáhal mi a že jsem si tím jistá....fakt nezávidím holkám, co chrápou v 15 ti s kdekým a pak jim praskne guma, nebo zapomenou spolknout HA a jsou namydlený... to bych se zbláznila :confused: :zipper_mouth: :fearful:
13. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Tan, jak tomu mám rozumět, že vás v tom nechal? :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
all,uces moc krasny,saty taky a miminko by bylo jeste hezci :grinning:

tak ja sice kojim stale,ale prsa teda des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :pensive: . to nechci videt az dokojim :frowning2:
13. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
co maja? nerodi?
13. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
jani,vse nej k vyroci pokud jsem dobre pochopila :slight_smile:

a jak vam je holky?
13. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
say, neboj, porod bych hlasila :grinning:
...stehovali jsme nabytek v obyvaku :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Janey, já ne, to All.. Mně v tom teď jednou nechal manžel :grinning: ale dnes dorazila MS, což jsem ráda :wink:
All, no to jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: nám teda (no, mně vlastně ne, že :grinning:) jednou sklouznul, ale neprdnul nikdy.
Mně je blbě, Veru má děsný kašel, ale poslechově řekla bych nic..a teplota nic.. tak nevím, zda nemám místo Hedelixu dám mucosolvan..upřímně, ani minule jí Hedelix nepomohl :confused:
14. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.