• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no jako ja nevim, jsem v 7 (podle me) a nic tam neni...takze:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
a kdy jdes na dalsi kontrolu??? :slight_smile: ja ted nad tim premyslim, mozna uz jsem byla pozdej...musim to spocitat :grinning:
15. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
fakt jo, posledni ms 9.7. a kontrola 16.8.
15. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
az 9.2. (podle dr. 8tt, podle me uz 11tt:slight_smile:))))..jsem zvedava..ani fotku mi nedqala predtim...:slight_smile:
a jak dopadla ta chalupa? maji nevis o nejakem dobrem filmu?:grinning: my uz nevime, co mam stahnout...:grinning: a nekoukala si se naaaahodou na Nic nez pravda? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
ty jo, ja jsem byla tehotna avubec me nenapadlo premyslet co by kdyby...proste jsem to brala jako fakt a neresila to, ted kdyz vim, co vsechno se muze stat, budu to asi brat jinak :grinning:
15. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
nekoukala, proc? neco zajimavyho? :grinning:
dobrej film...no ja mam oblibeny Zelary, Good bye,Lenin, Goyovy prizraky se mi taky libi, Zamilovanej Shakespear...nevim no, zalezi jakej mas rada zanr... :grinning:
chalupa? no nikdo to nejak neresi tak nevim...ptala ses chlapa, jestli jede?
15. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
ja su na sladaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
maji tam byl chlap, 27 let, v te sedacce tanecni partnerka a nejblizsi sestrenice, treba EVA:slight_smile: otazka "zavidite Eve jeji rodinu"...ano....Evo, tusite, proc vam Olda zavidi rodinu? EVA: no asi proto ze si nemuze doma vykourit..(ticho) jako cigarety....Olda : no vite, ja nemuzu pred mamu kourit, ale mame dobre vztahy, kdyz jsme venku, jdu dva kroky za ni a zapalim si... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dalsi geg...Oldo, zdaji se vam erticke sny o Eve (sestrenici) ANO... a muzete mi rict, co se vam o ni zda? "No vite, ja kdyz nemam zenu, tak se mi tyhe sny zdaji casto".....my jsme se koukaly v praci a malem me porazilo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nebo jina tam byla..."vyspala jste se s pritelem kamaradky (ano), pomlouvate sve kamarady?(ano)..."ti lidi jsou podle me cim dal tim blbejsi:slight_smile:

stejne jako diskuze o Kaplickem...:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
jo tak tohle jsem videla sestrih.. :grinning: ja myslela ze nekdo dalsi :grinning: :grinning:
tu jsem necetla, stoji to za to?
15. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
nakoukla jsem precetla 5 prispevku a zase rychle vykoukla, nevim, co je komu po tom...me je jen lito jeho zeny, musi to mit tezky, ale to je tak vse, co si o tom myslim... :slight_smile:
15. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
jestli vylozene potrebujes slyset kecy matek, ktere dva tri roky nevytahly paty z domu kvuli detem, tak urcite nakoukni...:grinning: cesi jsou takove zavistive svine:slight_smile:
15. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
no nic, jdu spat, tady je stejne nejak mrtvo... :confused: tak brou :grinning:
15. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
dneska je neco spatneho vev vzduchu..vubec nemuzu spat..des..vy asi vsechny spite co? :angry:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 01:15  • Odpověz
dobre ranko holky,
koukam sabs strasi v noci,ja rano :grinning:
emi,nedes se, ja nemela videt srdicko jeste ani v 8. tt na utz a nestresovala jsem se jen proto ze jsem jeste nemela nastudovany diskuze a nevedela ze to neni uplne dobre :wink:. No a jak vidis, tak prcek je v pohode a za chvili pujde ven :slight_smile:
jinak ja 18.7. testovala (tyden zpozdeni) a 5.8. sla poprve na gyndu na zjisteni tehu (8. tt)
16. led 2009 v 05:43  • Odpověz
taky nemuzes spat??
16. led 2009 v 06:04  • Odpověz
je,ywu, ahojky, uplne jsem zapomnela na tebe zareagovat :sweat_smile: . Hlavne ze jsem na to myslela. drzim palecky na dalsim pokusu, ale ted uz to vyjit musi :wink:
ne ne, nemuzu,manza vstaval v pul 5 do prace a ja od ty doby koukam :rolling_eyes: .To zas bude dlouhej den. Ale spis mi to stve z duvodu ze jdem vecer na maturak, tak dlouho nevydrzim. Zkusim si lehnout odpo az manza prijde.
a copak ty ze nemuzes spat?
16. led 2009 v 06:08  • Odpověz
dobre rano, holky, jen jsem vas prisla pozdravit, za chvilku bezim na tramvaj a hura do skoly...ja bych tak spala!!!! :rolling_eyes:
16. led 2009 v 07:12  • Odpověz
ja chodim spat kazdy den v osm a rano jsem pak vyspana,jen nekdy se mi podari spat treba i do pul osme-to mam potom 12hodin spanku :grinning:
16. led 2009 v 07:21  • Odpověz
no, tak to ja mam 12 hodin idealni dobu spanku, pak se citim fakt odpocata...10 jakz takz, ale pod 8 su uplne mimo.. :grinning: takze su uz 9 mesicu furt mimo :grinning: :grinning: :grinning:
Tobik ma dnes devitimesicni narozeniny, musim mu pripravit nejaky prekvapko :grinning:
16. led 2009 v 07:31  • Odpověz
jeje, majinko tak Tobikovi posilam poradnyho hudlana k tem jeho narozeninam :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 08:17  • Odpověz
maji hlavne se moc neopijte...at neni Tobikovi rano spatne...:grinning: to uz je veeelky kluk:slight_smile:
je dneska ctvrtek nebo patek? :confused:
16. led 2009 v 08:30  • Odpověz
taky posilam tobikovi pusinku k narozeninam :grinning:
To ja bych v 8 neusnula :grinning:
16. led 2009 v 08:30  • Odpověz
dnes je patek, emci:wink: normalne bych byla rada, ale vzhledem k tomu, ze me cekaji tri dny nepretrzityho (pokud mozno) uceni, ani nejsem:grinning:

a v osm bych teda asi taky neusnula :sweat_smile:
16. led 2009 v 08:37  • Odpověz
ja bych usla klidne i ted....:grinning: a v praci mam krizi od 11 do 18 takze ani v sest by mi nedelalo problem...:grinning:
16. led 2009 v 08:38  • Odpověz
jo tak ted bych taky jeste spala, to jo:grinning:, dneska jsem vubec nemohla vylizt z pelechu:frowning2:
16. led 2009 v 08:40  • Odpověz
ale zitra si pospime:slight_smile: uz se tesim...:slight_smile: asi budeme se Sabs delat dort hahahahaha..ja asi budu radsi jen koukat....to bude jak pejsek a kocicka...:grinning:
16. led 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holy, to byla noc, usnula jsem asi ve 4..parada v 7 nam rinci budik, jelikoz v 9 mel manza schuzlku:(( a dokonce vstala byl tam vcas:slight_smile:

maja: jůůůů. tak tobikovi vse nej nej,nam bude za deset dni 8 mesicu:slight_smile:)

emi: jasny dort plati, cekam te, jdu volat te ive:slight_smile:
16. led 2009 v 09:14  • Odpověz
arra uz to vi:slight_smile:)) rek mu to filip..jsme zvedava co mi dneska rekne...ja ho od te doby nevidela..ale je mi jasne ze to rek maji, ta barborce a uz to pojede....
16. led 2009 v 09:17  • Odpověz
holkyyy, mne to tu nebaaaa :astonished: :astonished: :astonished:
a boli me zada a taky me boli bricho jako pred ms, tak uz fakt nevim:frowning2: ted to dostat nemuzu, hodila bych vam graf, ale vam by to stejne nic nereklo:grinning:

komu budete delat dortik?:slight_smile:
16. led 2009 v 09:18  • Odpověz
emi: wow, no tak to jsem zvedava co ti rekne..hahahaha
to si pis, ze to pojede, ikdz snad neni tak blbej a neroztroubi to..a co bohnice?tam uz to vi?

aerin: nasemu tchanovi, slavi pade
16. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.