• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudak..nekoukal na cestu jo?:grinning:
30. led 2009 v 17:20  • Odpověz
jsem na nej zavolala a on se rozlezl a kouknul na me a buch..ale to bylo tak rychle, ze jsem nemohla nic udelat..ted usnul..
co ty v praci? jak ti je?
30. led 2009 v 17:41  • Odpověz
na pizdu mi je..:grinning:
elinka spadla z gauce a pobrecela a dobre..:slight_smile: asi nakoupim helmy:slight_smile:
30. led 2009 v 18:09  • Odpověz
hehe koukam, ze dneska vsichni padaji a bouchaji se:slight_smile:))

no jako bacha kamosky bratr ma dite e to doma nosi helmu, neprijde ti to uchylny?:slight_smile:
30. led 2009 v 18:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdy ma Oliva vubec svatek? :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 18:23  • Odpověz
nekdy v rijnu:slight_smile:)
30. led 2009 v 18:29  • Odpověz
http://www.pikosky.sk/2009/01/28/brad-pitt-a-angelina-jolie-s-babatkami/#more-2055 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kriste:slight_smile:

jo? my uz jsme mu prali?:grinning: tak dostane helmu k narozkam no..:grinning:
30. led 2009 v 18:41  • Odpověz
skolka ?:slight_smile:
deti mam rada ale co je moc to je moc:slight_smile: ty vole predstav so, ze bych k olivovi cekala trojcata..no nazdar:slight_smile:)))
30. led 2009 v 18:45  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Sabri ja bych mozna prestala chodit na navstevu :sweat_smile: :sweat_smile:
30. led 2009 v 19:01  • Odpověz
tsss, tak bacha ted si to tygrik precetl,sedi mi na kline a je zklamanej..

asi ti neco napise: yxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
pockej aby tiu jeste nerekla dr jeee oni jsou tam dve:slight_smile:,
30. led 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky,
asi se jeste vsichni valite v posteli co? :slight_smile: Tak ja jdu asi jeste taky a pak jedem na boby :slight_smile:
31. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
my asi za Barou do shopu..ale pochybuju, ze se ykutalim z postele..:grinning:
31. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak ja uz se nevalim dlouho, vstavala jsem v osm a uz mam odpracovanou normu :sunglasses: ted jdu do mesta, mame sraz s Vaskem, za chvilku konci v praci...:slight_smile:
31. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
My jsme byli na procházce, ted se chystáme dělat musaku, to jsem zvědavá :slight_smile:
31. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak to já už taky dlouho nespím, vybatolila jsem se z postele před devátou. Udělala jsem chlebíčky a učím se :rolling_eyes: . Ale už končím, máme totiž dneska oslavu těch narozenin, tak budeme trochu slavit :grinning:
31. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky holky,
to mi dneska cely den lenosili, protoze mi vcera nebylo moc dobre. ale dneska uz je mi fajn :slight_smile:
31. led 2009 v 19:33  • Odpověz
teda...tady to ale zije.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
cekame na tebe:slight_smile:))
1. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Ach jo... :frowning2:
1. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
jani co jee???
ja cekala az zavitas, se potrebuju na neco zeptat:slight_smile:
1. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ale zas víkend naprd...
jen se ptej :slight_smile:
1. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
doufam, ze vam nikdo nic neukrad?? :confused:
pres ktery ebay mate ten kocarek?? es nebo it?:slight_smile: a kdyz se poroucha, tak ho muzete nechat opravit v cechach??
ja si totiz tento tyden vyhlidla kocarek, ktery je na ebay komplet za 6 tisic a tady za 13..a to je sakra rozdil...
a za jak dlouho vam asi prisel?

a jinak ja mam taky vikend na prd...teda tak posledni mesic...je mi spatne kdyz jsem dele na nohou, takze nechtene posloucham doktorku a lezim a lezim...Fil chce jet koupit do Ikey prebalovak a ze by koupil i ten kocarek..coz mu absolutne nemuzu vysvetlit, ze neexistuje..:grinning:
1. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
uf, navsteva odjela :slight_smile:
ale bylo faaaajn :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
maji jste meli thana ne?:slight_smile: nebo jsem mimo?:grinning:
1. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
emi popíšu ti to víc zítra ju? teď už jdu...
1. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
jj emi, byli tu martinovi rodice :slight_smile: vcera jsme byli v solne jeskyni a pak v planetariu, bylo to super :grinning:
1. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
maji byli jste i s malym?
1. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky holky,
solnou jeskyni bych si taky dala rict :slight_smile:
Jina,copak se stalo? jakto ze vikend na prd?
Emi,jakej kocarek?
1. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
sab, jj, Tobik s nama absolvoval vsechno a byl hrozne hodnej...v jeskyni jsem si s nim hrala v solnym piskovistu s bagrem...no a v planetariu vydrzel krasne 45 minut potichu kdyz bezel ten porad a pak vznasel dotazy na chlapa, co mel odpovidat.... :grinning: he he, no nic mu nerozumnel, tak se chudak Tobinek nedozvedel nic co ho zajimalo... :grinning:
1. únor 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.