• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
all, ze byyyyy??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je ted sance, ze by to mohlo vyjit? sledujes ovulku a podobny blbiny? :grinning:
tan, chuderka, tak nam nemoci nakonec skolily vsechny deti, ne? Kristynka, Tobik, Verunka, Juli rostou stolicky... :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Maji: no, jsem 17 DC :sweat_smile:, ale nevím, nějak mi blbnul teploměr, byla jsem po tom trhání osmiček...atd, atd...teploměr mi měřil třeba 33 stupnu a k tomu meřím teprv druhý měsíc - takže fakt netuším.

Pokud jo, bude to Valentýnka :grinning: :dizzy_face:, ale myslím, že ne... uvidíme. S mamatestem se dá testovat 5.den, že jo?
14. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
dřív to asi nic neukáže, že? :rolling_eyes:
14. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
all, ja myslim, ze aj 5.den je jeste brzo, ze ti to prd ukaze :wink:
14. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
A pokud si dám zítra skleničku vína, myslíte, že by to případnému miminu mohlo ublížit?
14. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
teda je mi samozřejmě jasný, že alkohol se v těhu nesmí, ale jak je to s krevníma oběhama den od případného oplodnění, to mi fakt není jasný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
5. den si myslim ze je fakt brzo. bych pockala aspon 10.
a sklenicka vina myslim ze neublizi :grinning:
14. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Bože a m. mě teď nasral, no super :rolling_eyes:. Možnázbouchnutá s letenkama do Říma na léto a nasraná na chlapa :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Du se oběsit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
all a nasvedcuje tomu neco? Ze bys byla tehotna?
5. den od oplodneni ti test neukaze nic, rika se ze ani 8. den jeste nic neni videt az tak 10.dpo
14. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
k nidaci dochazi 6.7. den po oplozeni vajicka a teprve pak zacne uhnizdene embryo progukovat HCG, takze tzn nekdy 21dc (pokud je ovulka 14dc) se teprve embryo uhnizdi a zacne produk. hormon
14. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
Adél: Díky. Takže mylsíš, že sklenička vína zítra by neměla vadit? Z hlediska propojení krevních oběhů, atd?...
14. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
určitě neměla..ještě to jede cca 10dní ze svých zásob, možná i víc..
14. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
all, hlavne nebudes vedet jestli vubec jsi tehotna :sweat_smile:. takze to bych opravdu neresila
14. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
all urcite nene :slight_smile: ani az budete uplne propojeni, tak skelnicka vina nevadi :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
my máme dítě u babičky, abych se zkusila vyležet, protože jinak tu pořád pobíhá..jak nemá teplotu, tak se chová, jako že jí nic není .-D to já taky nemám, ale chovám se, že je mi blbě.. ale je mi to k ničemu, M. přišel dom ve 2 a zítra jde oťuknout teoetickou práci, tak taky odpočívá.. Aspoň tu Verunku tam odnesl..
14. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
say, díky za přání :slight_smile:

tan, jj, řek sem pět a myslel jsem deset, samozřejmě jsem myslela all :grinning:
a případné mimi bych zatím vůbec neřešila :sweat_smile:

jinak my už jsme v pohodě, nás starochy to naštěstí drželo jen den dva a kris je taky už ok, zrovna jsme u našich a jediné, co jedla, je houbová omáčka, asi jim to jdu zatrhnout :confounded: :confounded: není to zrovna asi nejlehčí na žaludek...
14. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jani, já si taky myslím, že nic...su přece jenom ještě rozhozená a byla by to dost krutá náhoda, protože tohle byla fakt první a jediná nehoda za celou mou/ potažmo naši :grinning: sexuální historii - jinak jsme děsně zodpovědní - ale je fakt, že tak to většinou bývá... :grinning:.
Jen jsem nechtěla nic podcenit - su perfekcionista šílenec :zipper_mouth: :grinning:
14. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
jj, houby jsou fakt to jediné, co ani my, ostřílení krmiči zatím nedáváme :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak my uz sem tam aj trochu hub...ted zrovna je prezvykuje v omacce na spagety :grinning: ale v opravdu minimalnim mnozstvi :slight_smile:

holky, musim se pochlubit, uz jsem dnes na epinu dala 29cm, jeste jeden, dva a jdem rodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
jani,houbova omacka po strevnich a zaludecnich potizich neni zrovna vhodna :sweat_smile:

maji,parada :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
majo, bezva :slight_smile:
No, Veru je stále u babi a taky odpo neusnula :fearful: To fakt nevím.. to je v pytli :sweat_smile:
Martin přišel se super teorií od kamaráda, že když dítě v noci nespí, tak je potřeba ho nechat vyřvat, že už si dotyčný kamarád taky nemyslel, že jejich dítě přestane v noci řvát :confounded: což o to, ono to třeba zabírá, ale nemyslím si, že by ho to nějak nepoznamenalo :pensive: když jsme jí jednou omylem nechali chvíli řvát, že byly zavřené dveře a neslyšela jsem jí :cry: stála za dveřma, úplně hotová...
14. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
Zas samé houby v té omáčce nebyly, ale znáte to, smetanový základ. Tak jsem to pak už stopla a ani Malpa už pak nechtěla. Tak od babi dostala jogurt, jedla jak nezavřená, no a pak to bylo... tak tekuté, že když mi seděla na klíně, odnesly to i mé džíny :grinning: :grinning: :grinning:

tanuki, já bych stejně jako vy nedokázala, zavřít dveře a nechat řvát... Jako chápu, že někdy jsou už maminy na pokraj vystreslé, tak na chvíli odejdu, pustím studenou sprchu na hlavu nebo rozbiju talíř nebo boxnu do pytle a vrátím se, ale dělat to takhle systematicky :frowning2: :frowning2: nic pro mě.
14. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
tanuki, kopíruju ze slepičárny o dětech na škole:
"mně se moc líbil článek Janeyzelvicky, kde se jeden psycholog vyjádřil, že čím mladší rodiče, tím lépe se přizpůsobí tak velké životní změně, jako je potomek. Řekla bych, že to obzvlášť platí pro chlapy, na druhou stranu takových, co by v dnešní době chtěli mít dítě mladí asi moc není :frowning2:ů - ted moc nevím, jaký článek jsi myslela, asi už mám vymytý mozek :grinning:
14. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
jo už mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
DObre rano maminky, tehulky, netehuky...
tak jsem doma sama.
Muz mi odjel a ja jsem to uz stihla i obrecet... kdyby me aspon trochu stval nebo neco, tak nejsem tolik litostiva, ale on se ted tak strasne moc snazi, pomaha a je tak pozorny...
No proste me ted rozbreci i kdyz se na me nekdo skarede podiva natoz kdyz mi muz odjede na tri dny za hranice :frowning2:
15. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Dobre ranko, tak jsem si naivne myslela, jak vam rano nahlasim, ze odjizdime do porodnice a ono prd, mimousovi se jeste ven nechce, nezabralo vino, sex, horka vana, prace... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
maji myslim, ze kdybych udelala neco podobneho ja, tak se maly uz tlaci ven :grinning: my mame utrum a ja jen a jen lezim...
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
adel, to je dobre, jen lez, vas prcek tam jeste musi chvilku vydrzet :slight_smile: kdy jdes na tu kontrolu? zitra nebo ve ctvrtek?
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
maji ve ctvrtek... jen doufam, ze se mi bude muz porad ozvat at se o nej nemusim bat, mela bych byt v klidu, ale ono to ted moc nejde.
Pokud bude CS 5 nebo horsi,tak me asi bude chtit doktorka poslat do spitalu, ale ja se ji pokusim jeste ukecat...
15. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
adel, zase radsi ve spitalu pod dohledem nez aby se melo neco podelat :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.