• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no jo, to urcite, ale vim, ze doma budu mit vetsi klid, vis? jen se to ted podelalo s tou sluzebkou tak bych doktorku chtela jeste premluvit aby em nechala tyden doma a pak bych do nemocnice sla pokud by se to nezlepsilo
ale treba to bude lepsi uz ve ctvrtek :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
adel, urcite bude :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Jo tak maji, dnes je 22. :grinning: :grinning: kdyby něco, šup tobíka sem, vítkovice jsou za rohem :grinning: :grinning: :grinning:

adél, ještěže máš fajn chlapa :slight_smile:, ono to uteče, uvidíš :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
aha, dnes není 22., to bych už byla ve škole :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
jani jj, to je fakt :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning:
jezis Tobik mi presazuje kytku :grinning: :grinning: :grinning: jdu luxovat, stejne to bylo v planu :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase v pracovne studijnim procesu v Olomouci :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Su tu na dva dny, protoze vecer valime s kamoskou parit a mam z toho prvniho dne fakt depku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Rano jsem malem hodila savlu v buse a vubec nevim proc... mozna ty vcerejsi krevety, mozna Martini, nevim. A nebo taky psychika :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejak nas ten Valentynsky vikend vzal... :pensive: bylo to az moc hezky... a ted je to az moc narocny.
Ady odpocivej...kdy ti dorazi ta kamaradka?
15. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
all kamoska dorazi az nekdy kolem 18.hod ma dneska jeste zkousku.
No ja jdu prave hodit pradlo do pracky a vyzehlit ty pleny, hodim si to k tv na stul, az u toho nemusim stat :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
Já se zrovna vrátila z města, jít s chodícím batoletem co zatím moc neujde jen tak bez nosítka, bez kočárku je teda pěkná blbost :angry: na poště se válela po zemi, pač se jí nechtělo stát :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a hrozně se tomu smála. :sweat_smile:

V noci mě chytla strašná křeč do lýtka, už jsem fakt asi zralá do šrotu :unamused: :unamused:
15. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
ach jo, holky, me z te skoly klepne :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
copak maji?
uz mam vyzehlene plenky a bile pradlo pro prcka se uz pere :slight_smile: tak z toho mam dobry pocit
15. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
adel, ale...mam si sehnat lekarsky potvrzeni na to, ze mi bylo v sobotu blbe...no nevim jestli nejaka tehotna tyden pred porodem lita kvuli kazde bolistce na pohotovost nebo co :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
no jo, ty uz mas taky na case zacit trochu chystat vybavicku, co? :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
maji no jo formality, ja jsem se kvuli tomu vztekala minuly tyden taky ale bohuzel jeste jsem to nijak nevyresila...
uz musim zacit s chystanim, kamoska mi dneska myslim mile rada pomuze prebirat a tridit hadriky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
no napsala jsem mu po pravde jak to je, a ze proste lekarsky potvrzeni mi tezko nekdo vystavi, tak su zvedava, co odepise :sweat_smile:
no nic, probouzi se mi ditko, tak se za nim jdu trochu pomuchlovat do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
15. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
adél, třídit hadříky - to je milé :dizzy_face: :dizzy_face:

maji, no a nenapsal by ti to tvůj gyndr? Ne nějaká pohotovost, ale normální mudr, že jsi prostě těsně před slehnutím a bylo ti trochu zle - a nazdar? A proč to vůbec škola chce - aby ti ten sobotní termín nepočítali?
15. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Nikdo další, nastoupivši dnes zase do školy? :sunglasses: :slight_smile:

Maji, to by ti měl napsat gynekolog. To ten učitel nemá ani pro matky týden před porodem pochopení? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
all, neeeee, masaryčka hlásí prázdniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
no ja hlavne nevim co by mi tam jako mela napsat :sweat_smile: navic ma moje dr tenhle tyden dovolenou, takze aj kdyby mi neco napsala tak nejdriv az pristi utery a ja nevim jak rychle to chce :sweat_smile: hlavne je prvni kdo po me nejaky potvrzeni vubec chtel, prijde mi to trochu jak na zakladce...su dospela a vim jak mi je, ne? kdybych nejela, protoze neumim, tak bych mu napsala, ze jsem se nestihla pripravit a hotovo :confused:
15. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
presne maji, toto mi prijde fakt uvalene, uvidis co ti odepise na ten mail...
15. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
No mě to přijde divné, u nás kdo nepřijde, má F jako by zkoušku neudělal, a nikdo se na nic neptá...
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
jani, ja jsem to tak brala taky, jako ze se mu omluvim aby teda necekal, ze dorazim a on na me vyrukoval s potvrzenim od doktora :sweat_smile: no pak dam vedet, co napsal, sama su zvedava :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
jani, nechces se nekdy v tydnu stavit na caj? :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Ráda :slight_smile: ale od čtvrtka jsme pryč, tak leda zítra nebo ve středu :slight_smile:

to jsem teda taky zvědavá, co odpoví :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
zitra dopo su v Prostejove, ale odpoledne mame volny :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
ok, v kolik? :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
maji a kdo by tam to potvrzení vezl? :angry: no je fakt, že u nás někde taky funguje, že den předem se ještě teoreticky můžeš odepsat, ale v ten den už je to na potvrzení /přijití o termín..ale jen u důležitých zkoušek :wink:
Já jsem mírně našvaná a rozladěná :pensive: muž byl v sobotu na fesťáku, 11.2. dostal 1100na svou útratu do konce měsíce...(a to ještě jdeme koncem měsíce na ples, to bude pálka a ještě ho čeká degustační večer..) no a on přišel s tím, že by dnes chtěl na pivo a jestli mu něco dám :confused: Tak mně je blbě, na pivo jezdí hodinu odsud a mám tu být na V. večer sama..a on se nejspíš cítí ukřivděný a ponížený a těší se, až bude vydělávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak jsem tu diplomicu trochu zkorigovala a zítra jdu konzultit :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už teď je mi z toho zle.

Tan: Smím ještě obtěžovat s dotazem?
Díra po zubu se pěkně zatahuje, ale teče z toho něco pěkně nechutnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Je to normální? Jak se rana čistí? V puse je to teda pěkně nepříjemný, ale pomalu se to zlepšuje. Zatím podporuju žvýkačkový a průmysl, vyplachuju Colgate vodou co hodinu, ale nic víc dělat nemůžu, jsem teď na 48 hodin v terénu.
15. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
jani, jak se vam to hodi, Tobik vetsinou chrape tak do pul 3-3 :slight_smile:
tan to taky nevim, treba by mu stacilo naskenovat :grinning: no a uplne te chapu, ze ses nastvana, asi bych byla taky :sweat_smile:
15. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.