• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
tan, přidávám se k těm, co by asi byli naštvaání :sweat_smile:

maji, anebo v tu středu? potřebuju ještě něco do zítra dokončit, no uvidím, jak mi to půjde.
15. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
jani, klidne, ale taky se mi vic hodi odpoledne jestli neva :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Jo a nasralo by mě to pořádně! Máte holčičku, tak musí myslet především na rodinu a ne jen na sebe :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
tan, vy si pridelujete kapesny? ty jo, 1100 jen tak na utratu na mesic jsem snad v zivote nemela :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
maji, ještě ti dám vědět :wink: ale vypadá to, že to stihnu.
15. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
jani, ok :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
hele, tohle je super :grinning: http://makrobiotika.aspone.cz/usr/HledejRecept2.aspx zadáš tam suroviny co máš a ono ti to vyprdne nějaký recept. teda ne, že bych se dala na makrobiotiku, ale ty některé složky jsou fajn a moc je neumím zatím zakomponovat..
All, tak když neteplotuješ a výrazně to nebolí, tak by to mělo být OK, hnisu zdar :grinning:
15. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
tanuki, hmmm, a kde tam je steak, kuřecí, hovězí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Hehe, dala jsem si kuskusové recepty a vyhodilo mi to i kuskus s kopřivama :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
Zrovna jsem si vzpomněla na jednu knihu od Zdeny Frýbové a na pasáž o makrobiotice, co byla v ní :sweat_smile: :sweat_smile: musím si to znova přečíst :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
já bych to teda nedokázala definovat..vím akorát, že ne maso, mléko a věci z něj..pro mě je to spíš- co jiného z čoočky než čočková polévka a vařená čočka :wink: :grinning: já mám hlavně zálusk na pomazánky, neb mi přijdou ty naše sýrečky fin. neúnosné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
Já četla zajímavý článek o makrobiotice a ona má i duchovní přesah, potraviny jsou rozděleny do dvou skupin a měly by být nějak v rovnováze či co, aby byl i člověk v rovnováze. Tzn. v praxi co nejvíc otrub a tak... not for me :sweat_smile:
ale dobrý recept se hodí, pokud tam budou poživatelné věci :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Tan: Super recepty!

A co kupujete za sýry? Mě zas přijdou dost finančně náročný právě ty zeleninový a luštěninový pomazánky a taky pracný. Vždycky se s tím drbu půl dne a narvu do toho hromadu bio drahejch věcí, aby to m. dal vůbec do pusy :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
my kupujeme průběžně nějaký extra +stále eidam, ten mizí fakt rychle..
Právě, že je i dost bio vecí levňoučkých- ty luštěniny, nedávno jsem koupila oves.. Teď dělám bulgur na cibulce s řasama a vypadá to, že to bude poprvé, co bude chutnat dobře, minule mě trochu odradil, já myslel,a že to bude podobně lahotné samo o sobě jako kuskus :sweat_smile: No a M. bude spokojený, že se skoro všechno dělá na cibulce :grinning:
15. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
My zas pomazánky moc neděláme, to je fakt, chtělo by to inspiraci, napadá vás něco, co děláte rády a je to snadné?
15. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
ja se musim taky pochvalit-temer jsme odbourali pecivo :dizzy_face: bily uplne a docela vyrazne aj tmavy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
Maji a místo něj teda jíte co?
No, já se nad naší stravou taky budu muset zamyslet :sweat_smile: nejíme nezdravě, ale řekněme nevyváženě.
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
jani, snazim se klukum nanutit vic mlecnych vyrobku (tech hlavne) a ovoce :grinning: no a ono taky dela hodne, ze nejsou na celozrny pecivo zvykli, takze nesezerou dva rohliky se salamem, ale treba jen dva maly krajicky...on pak dyl vydrzi :grinning: :grinning: :grinning: no ale uzeniny budeme muset omezit taky..Tobik to teda neji, ale my docela ve velkym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
jo a hodne ted stoupla poptavka po müsli a celozrnych lupinkach, kdyz neni pecivo :grinning:
15. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Tak u nás maj mléčné výrobky ooobrovskou spotřebu - teda u kiky.
A já zas slyšela, že celozrné pečivo by se malým dětem dávat moc nemělo... pak se v tom člověk má vyznat, když bílé ne, celozrné ne...
tady o tom je: http://slepicarna.cz/?cat=forum&fsection=11&ftopic=57&page=1
15. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jani, to si poctu jak tudlik usne, diky za odkaz... :slight_smile:

musim vam vylicit nasi "bomban story", omlouvam se za detailni popis :sweat_smile:

Tobik sedel v zidlicce a najednou se nenapadne nadzvednul a tise zatlacil...nahlasil "a-a", tak jsem ho jako obvykle pohodila doprostred obyvaku, podala si ubrousky a plinku a dala se do rozbalovani a rikam "mas tam boban?", Tobik se jen zaculil a nazvedl zadek a ja jsem uvidela ohromnej zlutohnedej flek na koberci, myslela jsem, ze me odvezou...no nejak jsme Tobika ocistili, vyslikli vsechno obleceni a Tobik vstal, podival se na to nadeleni, ukazal prstickem a rika spokojene "bomban" :grinning: :grinning: :grinning: tak umime novy slovicko a vyzkouseli jsme zlucovy mydlo v akci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
kde je dneska vubec say? :confused:
15. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: u nás dnes také koberec a také žlučové mýdlo :grinning: :grinning: to jen na uklidnění, že v tom nejsi sama :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jdu vas zatim jen pozdravit, jeste nemam cas docist :stuck_out_tongue_closed_eyes: . julca si tu stale hraje :confounded: . pres den jsem porad neco delala a pak byla u mamky,tak jsem nebyla na pc :slight_smile:.
pak sem namrknu a budu reagovat :slight_smile:

jo,holky,julca mi dnes trhla rekord v piti :sweat_smile:. no zadna slava, celkem asi 70 ml,ale pro nas uspech. nejvic vypila z hrnecku, ale byl to nejaky cokoladovy koktejl :sweat_smile:. no,mohla mi utrhnout ruku :sweat_smile:. snad to nemuze ublizit :confused: . nic spatnyho tam nebylo, plnotucne mliko, kakao... takze vhodnejsi spis az nejdriv za mesic,ale snad to nevadi.
15. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
maji, dobra prihoda :grinning:
to potvrzeni nechapu :confused: . snad nebude potreba. mohl by mit pochopeni

musim se pochlubit,julca uz si parkrat sama sedla :dizzy_face: . ale ne pokazdy :frowning2:. ale umi kdyz chce :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Brooooonz - Lukáš rulez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: perfect :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

say, to je fajn, jaké julka dělá pokroky :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
od kdy davate kakao? pokud teda davate :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
Say, my nedáváme... věci, které je ochotna spotřebovat bez příchutě (resp. ve zdravější podobě), nechávám tak, což u nás u mléčných výrobků funguje.

Koukám do tabulky na kojeni.net a prý až po třetím roce věku... :grinning: stejně jako ořechy, naše nedělní houby :grinning: :grinning: třeba o sezamu taky píše po dvou letech, a já zas v knížce s receptama pro mimina našla, jak ho tam přidávali do kašiček pro jedny z prvních příkrmů...
Prostě si úsudek udělej sama :wink: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
me napadlo kdybych zkusila do um dat zdibec granka jestli by to nevadilo. no,uvidim,pokusim se radsi pockat :grinning:. i kdyz mi prijde ze se ted vse strasne resi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak pry existuje kakaovy sunar od roka. ale to mi prijde ze je stejny jako kdyz ji udelam slabsi kakao. nebo ne?
15. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
autor
Say, to fakt netuším, jak moc to je stejný a co obsahuje takové to práškové granko. a proč vlastně dáváš um?
15. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.