• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani,nedavam :slight_smile:. julca by mi ho nevypila. davam ho jen do kasi. a ted jsem myslela ze bych zkusila na to kakao. ja neodstrikam :unamused:
15. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
a jak jste se vcera bavili o tom vyplakani se, tak jsem zasadne proti :sweat_smile:. jako zavrit dvere a dite nechat rvat dokud neusne, to fakt pro me neni :sweat_smile:
tan,kdyz jste o tom nevedeli, tak je to neco jinyho :wink:. ale umyslne? to ji radsi budu uspavat do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
say, my okolo roka začali dávat čoko Lipánka. Pak jsem chvilinku panikařila, zda nemá z kakaa ekzém, zda jsem netlačila na pilu :wink: nakonec se ukázalo, že to má z toho, jak pořád dělá čertíka, oblizuje si bradu :grinning:
Já UM dávám- ví c jí to zasytí, lépe pak spí...

No, musím Vám napsat, jak dopadla naše diskuze ohledně "kapesného"..těch 1100bylo jen od 11., další peníze předtím i potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a jeho reakce - že za 3měs začne pracovat, nebude mít už tolik času..a že já si plánuju ještě 3roky zůstat doma s dětma, nepracovat, bude nás živit.. takže bych mu to teď měla tolerovat. Co na to říct :grinning: Njn, inteligentní muži jsou někdy na zabití :grinning:

maji, tak hlavně, že žlučové mýdlo bylo a je mluvící pokrok :grinning: Já naše hovnostory psala na Slepicarnu - Byla jsem v koupelně a ozvalo se "kadí, kadí, asi" tak vyběhnu, že podám nočník, ale polonahé batole už běží proti mně, v ruce poměrně tuhé hovno, zabíhá na záchod a brilantně hází hovno do mísy :grinning: trochu jí podezřívám, že je to dané touhou pak mýt záchod štětkou, což neskutečně miluje :wink: ble
16. únor 2010 v 01:02  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
za chvilku vyrazim do porodky, tak az se tu neukazu, tak nebojte, nerodim :grinning:

say, my kakao na piti taky nedavame, max. si s nim trosku posype nudle nebo tak, ale zase jime naprosto netabulkove jiny veci, takze bych to az tak neresila :wink:

tan, Tobik taky zboznuje kdyz se muze stetkou hrabat v zachode :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 04:17  • Odpověz
Tan : Hovnostory super! Zasmála jsem se :grinning:. Verunka je úplnej brouček - máte moc hezký fotky. Nevím proč, ale prostě pořád hrozně chci holčičku :sweat_smile:, což je blbý, když je m. že 4 kluků :sweat_smile: :grinning:
16. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Maji: držím palce, pak napiš, jaks dopadla... :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

tan, paráda :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré příspěvky, no..v 1 a ve 4v noci :grinning: Maji, tak dobře pořiď :wink:

all, díky, M. je ze 2kluků :wink: a taky to dopadlo :grinning: kde jsi prosím Tě čerpala tu protikvasinkovou dietu? Ráda bych to taky zkusila. Nějaké ověřené sladkosti bez raf. cukrů? :sweat_smile: nebo musím začít péct placičky? :grinning:
16. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
ale teda co vidím ve svém okolí, tak je super, když mají holky staršího bráchu :wink:
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
all,u edovo rodiny je julca prvni holcicka po 60.-ti letech :wink:. jinak jen samy kluci.

maji,moc myslim :slight_smile:

kakao stejne nepila :grinning:

preji dobre ranko :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
su tady, vsechno furt stejny, zavrena, na porod to nevypada, kontrola za tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja tu uklizim jak debil abych to urychlila :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
maji, tak fajn :slight_smile: neboj, do týdne může být všecko jinak :slight_smile:
platí dnešek?
16. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
jani, jj, jdeme si schrupnout at jsme cerstvi na navstevu :grinning: mohla bys mi prosim vzit ty zeleny noty? prihlasil se o ne puvodni majitel, tak je budem muset vratit :grinning:
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
maji,to se muze zmenit ze dne na den :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
maji, jj, u nás se zrovna chrní, takže v pohodě :slight_smile: v kolik asi tak máme dorazit?
16. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
say, ja vim, ale stejne me to zklamalo, na Valentyna jsem si dala takovou praci s urychlovanim a prd, ani o pid se to nehlo :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
jani, kolem 3? :slight_smile:
a zkusit ten napoj na vyvolani-urychleni bys nechtela ? :sweat_smile:
autor
say, taky jsem přemýšlela, že ho zkusím, nakonec jsem se neodhodlala :grinning:

maji, ok :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
say, taky uz me to napadlo, ale nevim jestli na to mam odvahu :grinning:
16. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
ja ho zkusila :sweat_smile:. ale nepomohl :slight_smile:. verim ale ze to urychlil :slight_smile:. celkove si myslim ze jsem mela celkem rychlej porod na prvorodicku a myslim ze melo vliv lneny seminko,malinik a ten napoj :grinning:. priste (jestli bude), bych jeste brala homeopatika,o tech jsem predtim nevedela :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
say, tak malinik, seminko a homeopatika do sebe cpu horem dolem, tak snad to bude mit nejakej efekt... :grinning: no uvidime pristi tyden, jestli budu mit zase stejnej nalez, tak ten olej mozna prubnu :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
ja se po nem krasne vyprazdnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . coz bylo taky moc fajn :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
to bych potrebovala jak sul :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
maji, me to taky bodlo :grinning:. uz proto jsem byla rada ze jsem to zkusila :grinning:
16. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
say, ty me jeste ukecas :grinning: hele tak jestli do pristiho utery nic, tak to zkusim... :grinning:
16. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
maji,ukecavat nechci :grinning:. to musis hlacvne citit ty :slight_smile:. ale co jsem se ptala na odborny nazor, tak ten napoj uskodit nemuze :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
treba se umoudri samo :grinning: prodali ti ten olej v pohode?
16. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
jj,ani nic nerikali a na nic se neptali :grinning:. no,museli jim to bejt jasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
já taky nenašla odvahu.. řekla bych, že zabírají ty dlouhé procházky :wink: a psychika..já "stále ještě nechtěla rodit, nebyla jsem připravená, chtěla jsem ještě něco odchodit ve škole" až se mi to vymstilo :grinning: trochu.
Co strie? :sweat_smile: :pensive: :sunglasses:
16. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.