• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tohle mě taky celkem zaujalo :wink: (http://makrobiotika.aspone.cz/hamos/Default.aspx)

Hamoš je náš fiktivní reklamní kamarád. Když dáváme dětem do školky a školy doma dělané přesnídávky a svačinky, děti se mnohdy cítí 'jiní', jakoby ošizení o barevnou etiketu na kelímku. Tomu zabráníme, když svačinku polepíme krásnou samolepkou s usměvavým Hamošem od firmy Jan Jáhlo s. r. o.!
16. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
tan, na strie se ani neptej :frowning2: :rolling_eyes:

a povim vam, ze je super kdyz to odpoledne tak hezky utece, dite se zabavi a nemusite jen sislat :grinning:
16. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: po dlouhe dobe jsem se dostala k PC, dneska jsme s kamoskou lezely v posteli do 3 hodin :grinning: uvarila mi obed takze se mam jak princezna :slight_smile:
maji jake mas homeopatika a kolik te staly?
16. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
maji starý nebo nový? :pensive:
Já hlásím po půlroce připojený nový sporák, já můžu péct a vařit na víc než 1vařiči :grinning:
16. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
tan, paráda :sweat_smile:
16. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
adel, Arnica montana 9CH, staly kolem 60kc myslim, berou se 2-3 tydny (???) pred porodem na pripraveni porodnich cest... :confused:
tan, oboji, stary se roztahly a pribylo par novych a to jsem myslela, ze uz nemaji kde se udelat :pensive:
16. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
adel,bezva ze odpocivas :wink:

strie ja mam pouze na zadku,stehnech a lytkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale na brise nemam jedinou :dizzy_face: . nemazala jsem :slight_smile:

tan,bezva ze mas sporak :slight_smile: :sweat_smile:

ja dnes byla s kamaradkou posedet,ma o rok starsi holcicku (o rok a den :grinning:). bylo to bezvadny :dizzy_face: . byli jsme bez holek :wink:
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj ženy... :slight_smile:
konečně doma :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
A mírně nechuťácký dotaz :sweat_smile:. Co bílý netažný hlen znamená? Su z toho jelen :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Já mám pár strií na stehnech z toho jak jsem v pubertě rychle vyrostla a přibrala :grinning:.
Dneska mám de facto míň kilo než v devítce :sweat_smile: :grinning: ale strie zůstaly, svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
all. poovulacni hlen :slight_smile:
holky ja jsem dneska spala jen dve hodiny :unamused: celou noc mam nejake divne bolesti bricha, uplne citim tlak na cipek a jeste se k tomu pridal zaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 06:43  • Odpověz
Ady: Díky :slight_smile:
Tak to si du hodit mašli rovnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Protože v sobotu jsme tam zrovna pustili pár milionů závodníků :fearful:
Jinak jsem ale včera zrovna zjistila, že kamarádka (taky v páťáku před státnicema) je těhotná, tajně se vdala a vypadala moc šťastně :dizzy_face:. Miminko bude už v létě, tak budu vozit. :dizzy_face:
17. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Ady: A jak dlouho po ovu se tej hlen objevuje?

No, včera jsme nad tím tak přemýšleli, koukali jsme sem na koně a rozklikávali všechny ty diskuze ala 7 IVF, 12 x KET, atd. a říkali jsme si, že se prostě spolehneme na "Šéfa", prostě pokud budu i přes problémy v tomhle tom mým rozhozeným hormonovým stádiu těhotná, tak to tak má být a hotovo :slight_smile: . Státnice stihnu, praxi mám, byt máme malý ale vlastní a manžel od ledna nastupuje na vyšší a velmi lukrativní místo. Takže máme vyřešeno :slight_smile:.

Bylo by to jen cca o rok dřív, než jsme se domluvili... :sunglasses: ale vzhledem k tomu, že mám zdrav. problémy a je dnes větší problém otěhotnět než neotěhotnět, tak bysme suma sumárum byli rádi :slight_smile:.

Teď už jen počkat cca ještě 5 dní...
17. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
all, tak to jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :slight_smile:

ady, snad bude brzo líp :wink:

My jsme se zrovna vrátily z osmnáctiměsíční prohlídky :grinning: sestřička velkoryse zaokrouhlila našich 9,7 kilo i s hrubou plínkou na deset :grinning: :grinning: :grinning: mudra se ptala, jestli už říká nějaká slova, tak to jsem řekla, že jo :slight_smile:
pak ale sestřička vyplňovala tu průkazku. Maji, odtud to pochází, tam je na spojování slov kolonka :grinning: :grinning: to jsem řekla, že fakt ne :grinning: :grinning: :grinning: no a suma sumárum má napsáno drobná :grinning:
17. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
jani gratuluju ke kontrole :slight_smile: mala je fakt drobecek :slight_smile:
all treba bude mimco uz ted, nam se maly povedl taky "napoprve". A nezapomen ze tehotenstvi jeste nejaky ten mesic trva, takze to bude uplne Ok :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Za chvilku si jdu nechat ukonci PN a zitra hura do prace....hura :rolling_eyes:

All, ja jsem teda bilej netaznej (tzv. kremovej) hlen mela i pred ovulkou, nez nastoupil cirej taznej:wink:

Ady, tak se hlavne setri!
17. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
all no po ovu jak kdy a jak u koho, nekdo ho nema vubec, nekdo uz druhy den po ovu, ja uz si to moc nepamatuju, vysla jsem ze cviku :grinning: ale proste je to podle me poovulacni hlen, pred ovulkou by mel byt tazny pruhledny ale jak rika aer netazny (kremovy) muze byt i na zacatku cyklu, ale podle me ne pred ovu...
Ty nemeris BT?
Aer chudatko, nejak to v te praci vydrz, uz za chvilku te pusti na odpocinek :grinning: jinak pekne brisko :slight_smile: uz se tam neco rysuje :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Holky, já jsem z toho právě jelen, protože jsem zjistila, že mi blbě měřil teploměr, takže na teplotu tento měsíc spolíhat nemůžu. Tak to bude 50 na 50 :slight_smile:.

Když to vyjde, tak budem rádi, když to nevyjde, tak pojedem do Říma a Paříže a nastoupím konečně na celý úvazek na dobu neurčitou. Nechávám tomu volnej průběh a hlavně si užívám ten pocit, že se případného těhu nebojím. Je to sice asi děsně divný, ale je to tak. Měly jste to někdy taky? Takový ten pocit, že váš vztah s manželem je natolik dobrý, že se prostě nebojíte...
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Wow, tak Mirecek uz fakt nemuze byt ani chvili bez dozoru, uz vyleze az nahoru po nasem postelovym zebriku :grinning: :fearful:
17. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
ady, no ja jsem teda mela tak ctyri, pet dni pred ovu kemovy a pak tazny a pak zvysena teplota:slight_smile:
17. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
all - jo, ten pocit mám tak nějak pořád :slight_smile:

aer :sweat_smile: šikula :slight_smile:
all ja jsem to tak v cervenci mela ale kdyz jsem to zjistila polil me pot :grinning:
mela jsi koupit novy teplomer, i kdyz kazdy meri jinak tak predovu a poovulacni teploty by se z tech merini nejak vyrysovat mely... ty nevis teda jestli ovu byla nebo ne? kolikaty DPO jsi?
já jsem nikdy nespala s nikým, s kým bych případně nechtěla mít děti.. a že jich bylo :grinning: (kecám)
Adelko, vydrž Prťka!
All, no hlavně abys pak případně nebyla smutná, že ne :wink: fajn, že tě vezmou na d. neurčitou!
aer, jj, už se to tam hezky klube :dizzy_face:

Hm, já mám pocit, že jsem tento cyklus neovulovala a přitom délka byla docela dokonalá. :unamused: asi najedeme na Pharmatex :wink:
17. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
ady, s tou praci...to je prave to:frowning2: sef mi rekl, kdyz jsem mu oznamila jsem nemocna a mam PN, ze si uvedomil, ze muzu kdykoli skoncit na rizikovym nebo neco a oni budou v prdeli a tudiz si za me okamzite hledaji nahradu...coz pry sice muze trvat se zaucenim klidne do toho konce kvetna, jak jsme se spolu domluvili, ale taky to muze byt treba uz v breznu...takze ja uz nemam vubec zadnou motivaci, jsem vytocena a citim se jako by me podrazil :pensive:
17. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
a diky za pochvaly briska:slight_smile:
17. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
aer :grinning: tak to ho poradne hlidej, za par mesicu ti tam bude lezt tve vlastni :grinning: ja jsem mela tazny hlen nejak 4 dny pred ovu a do te doby jsem hlen neresila, proste byl "jiny" nez tazny :grinning:
all proste bys mimco chtela to vsichni vime, myslim, ze byste to i v klidu zvladli takze se neni ceho bat a pokud mas tak skveleho manzela jak my tady (ze jo holky :dizzy_face: ) tak budete stastni oba.
My jsme meli krasny vztah i bez pupku, ale citili jsme ze nam proste neco/nekdo chybi a taky ze to byla pravda :slight_smile: ted jsme jeste stastnejsi nez driv :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
aer to uplne chapu, to urcite nastve, ale tak netrap se tim, jeden dva mesice sem tam to je fuk, aspon si vic odpocines a uzijes briska :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
no tech cca 7tis na rozpoctu docela pozname, obzvlast kdyz je treba nakupovat vybavicku a platit svatbu :pensive:

ale jo, cert to vem, bude klid na bakalarku a tak, ale pokud by mi to melo ohrozit PPM, tak jdu asi na tvrdo na PN...kdyz nejsou cestni oni ke mne...
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
aer, no vida, koukám, bříško už jde konečně trochu vidět :slight_smile:

adél, a počkej, až mimčo vyleze, to teprv bude :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.