• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
co myslis Jani? :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
dobre ranicko
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
dobre rano 2v1 :slight_smile: juj uz 39tt
prcek uz se neotaci? :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Adél, no že to zase posune ten vztah úplně jinam. Na jednu stranu, docela dost omezení a občas se s tím špatně vyrovnává, na druhou stranu takový nepopsatelný pocit, že už máte něco fakt společného, človíčka, který vás má rád, k tomu se váže zase zodpovědnost atd.

maji, dobré :slight_smile: tím, jak jsem dnes vstávala v 6 místo obvyklých 9, mám ted pocit, že už je tak jedna odpo :grinning:
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
jani to mas urcite pravdu, dokud nezaziju nemuzu soudit,co ? :slight_smile: ale fakt je, ze uz se citim "vic jeho" proste uz ted nas spojuje ten maly prcek v brisku a vim, ze je to nase spolecna prace :grinning:
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
aer, takže svatba faktys bude? :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
adel, nn, uz drzi na miste, ted uz ho jen trochu poposunout dolu :grinning:
jani, proc tak brzo? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Když jsme u toho hlídání..včera nám díět vyskočilo ze sedačky, naštěstí fakt vyskočilo, nepřepadlo, takže moc nespadlo na hlavu. Plynař zkoušel hořáky a my oba čučeli do kuchyně :pensive:
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
jdu sesouvat dite na balon, su nejaka rozlamana z toho spani :grinning:
tan, hlavne, ze se Verunce nic nestalo..
17. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
tan presne tak, hlavne ze je vsechno OK :slight_smile:
maji uz jen par dni :slight_smile: treba ceka na termin :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj, jsem zpet od mudry:frowning2:

tan, prosim te, nevis neco o tom, ze by Frejkova perinka byla indikaci SC?:frowning2:
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
adel, snad ne az na ten druhej :grinning:
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
aer copak?
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
maji i tak to mas uz za dvermi :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
aeri, co to je za tu perinku? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
maji kuk do googlu :slight_smile: taky jsem nevedela
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
maji, no my byli u mudry na kontrole - spojování slov, víš jak :grinning: :grinning:

tan, ještěže je verunka ok :slight_smile:

jdu kouknout co je to ta peřinka :confused:
17. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky, kopíruju z diskuze o PPR:

XY napsala: "ale na druhou stranu to je právě to jediné, co se mi na téhle metodě nelíbí - je to umělé a ne přirozené ovlivňování manželského intimního života a cíl je stejný jako u jiné antikoncepce - neotěhotnět...to mi nepřijde jako přirozené, nicméně jako věřící se radši nesnažím nad tím moc dumat :slight_smile: "

Ehm: Málem jsem si ublikla do klávesnice :sweat_smile:.
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
Co je PPR? :grinning:
Tak jesi to bere tak, že je veškerá antiko, naprosto všecko, i to přirozené, vlastně nepřirozené a ovlivňování otěhotnění/neotěhotnění taky, no tak ať si jede podle svého a má třeba dvacet dětí :sweat_smile: to je její věc.

Z té peřinky teda nejsem moudrá, pochopila jsem, že se to dává kojencům na kyčle? :confused: :confused:
17. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
17. únor 2010 v 11:55 • lolapop
jani jj taky jsem to tak pochopila :slight_smile: mozna to mela aer kdyz byla miminko a ted ji hrozi sekce.
lola??? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
tady si asi nekdo zwlozil novy nick :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
jo, mela jsem to jako mala, a moje obvodacka ted tvrdi, ze pujdu s nejvetsi pravdepodobnosti automaticky na cisare
17. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
lolapop: A ty jsi kdo? že máš potřebu urážet a jen tak z ničeho nic útočit? :slight_smile:
Předpokládám, že sis založila nový nick, jen abys mohla zanadávat a zmizet :grinning:. To má fakt úroveň :wink: . Tipla bych tě na fire85 :grinning:, zeptám se adminů, těm se dvojí nicky zobrazují a pak dám všem vědět. O.k.? :grinning:
17. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
17. únor 2010 ve 12:04 • lolapop
aer podle me to neni 100% uvidis co ti rekne na gynde...
17. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Zpráva odeslána všem adminům :wink:
Já tady opravdu na nikoho neútočím a na další diskuze už nechodím, max. pro rady a informace :wink:, neboť internet je plný závistivých a hloupých lidí :slight_smile:.
17. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
aer, nepanikař... pozeptej se třeba tady na koňovi, jak to měly ostatní... A na gyndě samozřejmě...
17. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
aer, to jsem teda neslyšela :confused: ale gyndu pořádně začínám až příští týden.. každopádně to je i v dnešní době vymakaný systém, předpokládám, že se to zhojilo úplně :slight_smile: a mělo to tolik lidí, že by se o tom snad mluvilo. Kolikrát spíš porod nepostupuje, že je moc ohnutá kostrč, to ale nikdo neví předem ani po..prostě porod bez jiného důvodu nepostupuje :unamused:
No, takhle když se někdo nabourá do diskuze, mám chuť to tu zabalit..že to kdekdo čte :confounded: mně by to teda nebavilo.. :grinning: číst cizí diskuze
17. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
holky, napsal mi ten vyucujici co chtel omluvenku na zkousku :slight_smile: on nebude zas takovej ... za jakyho jsem ho mela, napsal mi, ze to je samozrejme omluvitelny, ale bude potreba abych si predmet zapsala znova a je ochotnej se domluvit na individualnich konzultacich a tak...potesil me :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.